Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Юніор Дослідник Майбутнє України Рік Сумарна оцінка
1 1 Хомуха
Вероніка
Олегівна
2023 Дніпропетровська
I Астроном-Юніор
2020 328.98
I Астроном-Юніор
2021
2 2 Герасимчук
Єлізавета
Вікторівна
2022 Хмельницька
III Технік-Юніор
2020 257.00
I Технік-Юніор
2021
3 3 Шибка
Ігор
Григорович
2019 Дніпропетровська
I Електроніка та приладобудування
2018 241.74
I Робототехніка та робототехнічні системи
2019
4 4 Кучерявий
Роман
Олегович
2020 Вінницька
III Екологія та ресурсозбереження
2018 235.55
I Екологія та ресурсозбереження
2019
~ Технічна творчість та винахідництво
2020
5 5 Кучерявий
Юрій
Олегович
2020 Вінницька
~ Технічна творчість та винахідництво
2018 230.55
~ Технічна творчість та винахідництво
2019
I Екологія та ресурсозбереження
2020
6 6 Ключник
Дарія
Артурівна
2020 Рівненська
~ Інформаційно-комунікаційні системи та технології
2018 223.75
III Екологія та ресурсозбереження
2019
I Машинобудування
2020
7 7 Костинюк
Андрій
Васильович
2022 Тернопільська
II Історик-Юніор
2020 216.01
II Історик-Юніор
2021
8 8 Шматко
Денис
Андрійович
2022 Харківська
~ Технік-Юніор
2020 214.17
I Технік-Юніор
2021
9 9 Лук`яненко
Назар
Сергійович
2023 Київська
I Еколог-Юніор
2020 209.00
II Еколог-Юніор
2021
10 10 Налчаджі
Анастасія
Андріївна
2022 Полтавська
I Еколог-Юніор
2020 209.00
II Еколог-Юніор
2021
11 11 Закревський
Олександр
Сергійович
2019 Житомирська
~ Матеріалознавство та перспективні технології
2018 206.27
I Екологія та ресурсозбереження
2019
12 12 Шаповал
Любов
Юріївна
2023 Черкаська
III Еколог-Юніор
2020 205.70
I Еколог-Юніор
2021
13 13 Бондаренко
Діана
Олександрівна
2023 Черкаська
III Еколог-Юніор
2020 205.70
I Еколог-Юніор
2021
14 14 Шабанова
Вероніка
Ігорівна
2026 Кіровоградська
I Історик-Юніор
~ Еколог-Юніор
2021 203.69
15 15 Давиденко
Дмитро
Сергійович
2022 Донецька
I Технік-Юніор
2021 200.10
16 16 Грек
Анастасія
Вікторівна
2022 Полтавська
I Матеріалознавство та перспективні технології
2021 200.10
17 17 Мінаєв
Павло
Максимович
2022 Рівненська
I Матеріалознавство та перспективні технології
2021 200.10
18 18 Харасахал
Ольга
Миколаївна
2018 Донецька
I Матеріалознавство та перспективні технології
2018 200.10
19 19 Зубаль
Олена
Павлівна
2022 Херсонська
I Історик-Юніор
2021 200.10
20 20 Трьохбратський
Нікіта
Русланович
2021 Київська
I Історик-Юніор
2020 200.10
21 21 Міщенко
Анастасія
Антонівна
2025 Київська
III Технік-Юніор
2020 199.61
II Астроном-Юніор
III Технік-Юніор
2021
22 22 Акулов
Микола
Григорович
2021 Чернігівська
III Інформаційно-комунікаційні системи та технології
2020 199.06
I Інформаційно-комунікаційні системи та технології
2021
23 23 Кулєшов
Іларіон
Вікторович
2020 Запорізька
II Технічна творчість та винахідництво
2018 198.19
~ Інформаційно-комунікаційні системи та технології
2019
II Інформаційно-комунікаційні системи та технології
2020
24 24 Долотій
Маргарита
Максимівна
2023 Запорізька
I Еколог-Юніор
2021 197.92
25 25 Рогоза
Варвара
Олександрівна
2023 Київська
~ Еколог-Юніор
2020 197.22
I Еколог-Юніор
2021
26 26 Древаль
Кіра
Денисівна
2024 м. Київ
I Історик-Юніор
2021 191.67
27 27 Гуменюк
Анастасія
Василівна
2023 Київська
I Еколог-Юніор
2021 189.25
28 28 Степанець
Каріна
Володимирівна
2023 Черкаська
III Технік-Юніор
2020 188.64
II Технік-Юніор
2021
29 29 Лесной
Дмитро
Сергійович
2022 Луганська
2020 185.01
I Технік-Юніор
2021
30 30 Міхрін
Едуард
Олександрович
2023 Миколаївська
I Технік-Юніор
2021 185.01
31 31 Жотік
Дмитро
Юрійович
2023 Сумська
I Технік-Юніор
2021 185.01
32 32 Аннаєв
Данііл
Дмитрович
2021 Дніпропетровська
I Астроном-Юніор
2020 184.28
33 33 Левадіна
Юлія
Вікторівна
2024 м. Київ
I Історик-Юніор
2021 179.10
34 34 Бочарова
Анна
Олексіївна
2019 Сумська
I Матеріалознавство та перспективні технології
2019 178.95
35 35 Сеїтосманова
Ульвіє
Айдер
2024 Київська
I Історик-Юніор
2020 174.62
36 36 Лазарова
Єлизавета
Геннадіївна
2020 м. Київ
I Екологія та ресурсозбереження
2020 172.05
37 37 Грабілін
Семен
Олександрович
2022 Одеська
I Робототехніка та робототехнічні системи
2021 170.82
38 38 Поліщук
Анна
Сергіївна
2023 Київська
I Еколог-Юніор
2021 167.77
39 39 Перепелиця
Лілія
Павлівна
2023 Харківська
III Еколог-Юніор
2020 165.78
II Еколог-Юніор
2021
40 40 Блохін
Іван
Сергійович
2021 м. Київ
I Екологія та ресурсозбереження
2021 165.20
41 41 Дудук
Андрій
Іванович
2021 Тернопільська
III Екологія та ресурсозбереження
2019 164.34
II Матеріалознавство та перспективні технології
2021
42 42 Сеїтосманова

Ульвіє
2024 Київська
I Історик-Юніор
2021 162.54
43 43 Шкута
Ірина
Юріївна
2024 Київська
I Технік-Юніор
2020 161.61
~ Технік-Юніор
2021
44 44 Білан
Богдан
Олександрович
2023 Запорізька
I Астроном-Юніор
2021 161.35
45 45 Крамер
Влада
Євгенівна
2022 Харківська
I Астроном-Юніор
2021 161.35
46 46 Каркуша
В`ячеслав
Сергійович
2022 Кіровоградська
I Астроном-Юніор
2021 161.35
47 47 Манжалій
Катерина
Сергіївна
2022 Полтавська
I Еколог-Юніор
2021 159.24
48 48 Шевякова
Вікторія
Андріївна
2022 Харківська
I Еколог-Юніор
2021 159.24
49 49 Шевченко
Єлизавета
Олексіївна
2024 Сумська
I Еколог-Юніор
2021 159.24
50 50 Труфанов
Ростислав
Олегович
2025 Харківська
I Еколог-Юніор
2021 159.24

1 2 3 4 5 6 7



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.