Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
451 451 Стоцька
Валентина
Ігорівна
2016 Житомирська
~ агрономія
2014 1209.91
III екологія
II екології
2015
III зоологія, ботаніка
III екології
2016
452 452 Марченко
Ірина
Юріївна
2013 Черкаська
II релігієзнавство та історія релігії
2011 1209.12
~ мистецтвознавство
II релігієзнавство та історія релігії
2012
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2013
453 453 Яковенко
Марія
Ігорівна
2020 Київська
I геологія, геохімія та мінералогія
2019 1203.12
I геологія, геохімія та мінералогія
2020
454 454 Рашковецький
Михайло
Михайлович
2015 Одеська
II фізики
2013 1200.00
II фізики
2014
I фізики
2015
455 455 Малащук
Андрій
Сергійович
2015 Харківська
I хімії
2013 1200.00
II хімії
2014
II хімії
2015
456 456 Воробей
Роман
Вікторович
2015 Волинська
II географії
2013 1200.00
II географії
2014
I географії
2015
457 457 Коваль
Богдан
Сергійович
2015 Вінницька
II географії
2013 1200.00
I економіки
2014
II економіки
2015
458 458 Булатов
Дмитро
Єгорович
2015 м. Київ
III інформатики
2013 1200.00
I інформатики
2014
I інформатики
2015
459 459 Білоус
Анна
Миколаївна
2015 м. Київ
II трудового навчання
2013 1200.00
II трудового навчання
2014
I трудового навчання
2015
460 460 Василенко
Ольга
Олексіївна
2015 Сумська
II трудового навчання
2013 1200.00
II трудового навчання
2014
I трудового навчання
2015
461 461 Запоточний
Олександр
Анатолійович
2015 Хмельницька
I історії
2013 1200.00
II географії
2014
II історії
2015
462 462 Балюк
Богдан
Леонідович
2015 Вінницька
II історії
2013 1200.00
II історії
2014
I історії
2015
463 463 Лебедєв
Павло
Володимирович
2015 Вінницька
II правознавства
2013 1200.00
II правознавства
2014
I правознавства
2015
464 464 Зіммхен
Роман
Куртович
2015 Івано-Франківська
I німецької мови
2013 1200.00
II німецької мови
2014
II німецької мови
2015
465 465 Євлахович
Ірина
Леонідівна
2015 Івано-Франківська
II німецької мови
2013 1200.00
II німецької мови
2014
I німецької мови
2015
466 466 Соколова
Даніелла
Сергіївна
2015 Одеська
I французької мови
2013 1200.00
III французької мови
2014
I французької мови
2015
467 467 Фесенко
Анастасія
Віталіївна
2015 Київська
I французької мови
2013 1200.00
м. Київ
III французької мови
2014
м. Київ
I французької мови
2015
468 468 Бабієнко
Ілля
Ростиславович
2016 м. Київ
I математики
2013 1200.00
II математики
2014
II математики
2016
469 469 Альохіна
Анастасія
Олексіївна
2015 м. Київ
II математики
2013 1200.00
II математики
2014
I математики
2015
470 470 Гусак
Тетяна
Володимирівна
2016 м. Київ
II біології
2014 1200.00
II біології
2015
I біології
2016
471 471 Руденко
Анна
Володимирівна
2016 м. Київ
I економіки
2014 1200.00
II економіки
2015
II економіки
2016
472 472 Зарева
Юлія
Володимирівна
2016 Закарпатська
III англійської мови
2014 1200.00
I англійської мови
2015
I англійської мови
2016
473 473 Цвід
Антон
Ігорович
2016 Дніпропетровська
II німецької мови
2014 1200.00
II німецької мови
2015
I німецької мови
2016
474 474 Люта
Тетяна
Олександрівна
2016 Донецька
II французької мови
2014 1200.00
Дніпропетровська
II французької мови
2015
Дніпропетровська
I французької мови
2016
475 475 Барго
Марко
Ігорович
2018 Вінницька
III математики
2014 1200.00
II математики
2015
~ інформатики
II математики
2016
III математики
2018
476 476 Зацепіло
Валентин
Євгенович
2017 Кіровоградська
I історії
2015 1200.00
III правознавства
2016
I історії
2017
477 477 Ярема
Сергій
Олександрович
2017 м. Київ
~ фізики
~ інформаційних технологій
2015 1200.00
I інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
478 478 Огороднік
Назарій
Анатолійович
2017 Івано-Франківська
I біології
2015 1200.00
I біології
2016
III біології
2017
479 479 Поплевічева
Ірина
Павлівна
2018 м. Київ
III біології
2015 1200.00
I біології
2016
I біології
2018
480 480 Торчило
Тетяна
Вадимівна
2017 Волинська
III географії
2015 1200.00
I географії
2016
I географії
2017
481 481 Дигдалович
Остап
Андрійович
2018 Львівська
II фізики
2016 1200.00
I фізики
2017
II фізики
2018
482 482 Бєдункова
Аліна
Олександрівна
2018 Рівненська
III екології
2016 1200.00
I екології
2017
I екології
2018
483 483 Гришечкін
Марко
Сергійович
2018 Полтавська
II інформатики
2016 1200.00
II інформатики
2017
I інформатики
2018
484 484 Домбровський
Станіслав
Володимирович
2018 Івано-Франківська
III інформаційних технологій
2016 1200.00
I інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
485 485 Шавлюк
Анна
Ігорівна
2020 Запорізька
II української мови і літератури
2017 1200.00
Запорізька
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
486 486 Бабась
Дар`я
Олексіївна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
487 487 Бабік
Софія
Петрівна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
488 488 Пилипенко
Ульяна
Костянтинівна
2019 Вінницька
I польської мови та літератури
2017 1200.00
~ астрономії
I польської мови та літератури
2018
~ астрономії
2019
489 489 Добродуб
Данило
Денисович
2019 Запорізька
II правознавства
2017 1200.00
I правознавства
2018
II правознавства
2019
490 490 Школовий
Антон
Сергійович
2020 Запорізька
II історії
2017 1200.00
I історії
2018
II історії
2019
491 491 Сахнюк
Устин
Андрійович
2020 Харківська
II математики
2017 1200.00
I математики
2018
II математики
2019
492 492 Павлучинська
Уляна
Вікторівна
2021 Івано-Франківська
II історії
2018 1200.00
II української мови і літератури
I історії
2019
493 493 Павлова
Юлія
Володимирівна
2017 Полтавська
I правознавства
2016 1199.05
III всесвітня історія
I правознавства
2017
494 494 Ребрик
Юрій
Андрійович
2014 м. Київ
II інформатики
2013 1198.62
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
I інформатики
2014
495 495 Чугай
Ярослав
Вікторович
2018 Кіровоградська
~ технологічні процеси та перспективні технології
2016 1196.44
~ інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
~ астрономії
2017
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
~ астрономії
2018
496 496 Колбасюк
Степан
Олександрович
2018 Волинська
II фізики
2015 1196.33
~ фізики
2016
III астрономії
2017
III теоретична фізика
II астрономії
2018
497 497 Амброс
Всеволод
Володимирович
2017 Кіровоградська
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
~ фізики
2016 1194.47
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
II теоретична фізика
~ математики
2017
498 498 Стародумов
Сергій
Олександрович
2018 Полтавська
III фізики
2015 1192.63
III фізики
2016
III технології програмування
III фізики
2017
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ фізики
2018
499 499 Гармаш
Владислав
Євгенійович
2013 Полтавська
II геологія, геохімія та мінералогія
2012 1189.27
I геологія, геохімія та мінералогія
III географії
2013
500 500 Мацур
Сергій
Миколайович
2015 Полтавська
II економіки
2013 1188.64
Полтавська
III економіки
2014
Полтавська
II фінанси, грошовий обіг і кредит
III економіки
2015

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.