Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Інші конкурси Рік Сумарна оцінка
501 501 Люта
Тетяна
Олександрівна
2016 Донецька
II французької мови
2014 1200.00
Дніпропетровська
II французької мови
2015
Дніпропетровська
I французької мови
2016
502 502 Барго
Марко
Ігорович
2018 Вінницька
III математики
2014 1200.00
II математики
2015
~ інформатики
II математики
2016
III математики
2018
503 503 Зацепіло
Валентин
Євгенович
2017 Кіровоградська
I історії
2015 1200.00
III правознавства
2016
I історії
2017
504 504 Ярема
Сергій
Олександрович
2017 м. Київ
~ фізики
~ інформаційних технологій
2015 1200.00
I інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
505 505 Огороднік
Назарій
Анатолійович
2017 Івано-Франківська
I біології
2015 1200.00
I біології
2016
III біології
2017
506 506 Поплевічева
Ірина
Павлівна
2018 м. Київ
III біології
2015 1200.00
I біології
2016
I біології
2018
507 507 Торчило
Тетяна
Вадимівна
2017 Волинська
III географії
2015 1200.00
I географії
2016
I географії
2017
508 508 Дигдалович
Остап
Андрійович
2018 Львівська
II фізики
2016 1200.00
I фізики
2017
II фізики
2018
509 509 Бєдункова
Аліна
Олександрівна
2018 Рівненська
III екології
2016 1200.00
I екології
2017
I екології
2018
510 510 Гришечкін
Марко
Сергійович
2018 Полтавська
II інформатики
2016 1200.00
II інформатики
2017
I інформатики
2018
511 511 Домбровський
Станіслав
Володимирович
2018 Івано-Франківська
III інформаційних технологій
2016 1200.00
I інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
512 512 Шавлюк
Анна
Ігорівна
2020 Запорізька
II української мови і літератури
2017 1200.00
Запорізька
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
513 513 Бабась
Дар`я
Олексіївна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
I української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
514 514 Бабік
Софія
Петрівна
2019 Рівненська
II української мови і літератури
2017 1200.00
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
515 515 Пилипенко
Ульяна
Костянтинівна
2019 Вінницька
I польської мови та літератури
2017 1200.00
~ астрономії
I польської мови та літератури
2018
~ астрономії
2019
516 516 Добродуб
Данило
Денисович
2019 Запорізька
II правознавства
2017 1200.00
I правознавства
2018
II правознавства
2019
517 517 Школовий
Антон
Сергійович
2020 Запорізька
II історії
2017 1200.00
I історії
2018
II історії
2019
518 518 Сахнюк
Устин
Андрійович
2020 Харківська
II математики
2017 1200.00
I математики
2018
II математики
2019
519 519 Павлучинська
Уляна
Вікторівна
2021 Івано-Франківська
II історії
2018 1200.00
II української мови і літератури
I історії
2019
520 520 Павлова
Юлія
Володимирівна
2017 Полтавська
I правознавства
2016 1199.05
I правознавства
III всесвітня історія
2017
521 521 Ребрик
Юрій
Андрійович
2014 м. Київ
II інформатики
2013 1198.62
I інформатики
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2014
522 522 Чугай
Ярослав
Вікторович
2018 Кіровоградська
~ технологічні процеси та перспективні технології
2016 1196.44
~ астрономії
~ інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
2017
~ астрономії
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
2018
523 523 Колбасюк
Степан
Олександрович
2018 Волинська
II фізики
2015 1196.33
~ фізики
2016
III астрономії
2017
II астрономії
III теоретична фізика
2018
524 524 Амброс
Всеволод
Володимирович
2017 Кіровоградська
~ фізики
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2016 1194.47
~ математики
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
II теоретична фізика
2017
525 525 Стародумов
Сергій
Олександрович
2018 Полтавська
III фізики
2015 1192.63
III фізики
2016
III фізики
III технології програмування
2017
~ фізики
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2018
526 526 Медведєв
Ян
Віталійович
2023 Сумська
~ технік-Юніор
2020 1189.65
Сумська
~ географія та ландшафтознавство
2021
III географія та ландшафтознавство
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2022
Сумська
I географія
2023
527 527 Гармаш
Владислав
Євгенійович
2013 Полтавська
II геологія, геохімія та мінералогія
2012 1189.27
III географії
I геологія, геохімія та мінералогія
2013
528 528 Мацур
Сергій
Миколайович
2015 Полтавська
II економіки
2013 1188.64
III економіки
2014
III економіки
II фінанси, грошовий обіг і кредит
2015
529 529 Ратєєва
Анастасія
Сергіївна
2018 Запорізька
~ історія України
2017 1187.76
I історії
I історія України
2018
530 530 Грабарський
Сергій
Іванович
2015 Івано-Франківська
III астрономії
2013 1187.61
II астрономії
2014
II астрономії
III астрономія та астрофізика
2015
531 531 Стецук
Андрій
Євгенович
2018 Полтавська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016 1183.16
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2017
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2018
532 532 Яценко
Юрій
Іванович
2013 Кіровоградська
~ прикладна математика
2012 1182.36
I технології програмування
III математичне моделювання
2013
533 533 Губаль
Софія
Богданівна
2022 Івано-Франківська
III мистецтвознавство
2021 1181.70
I мистецтвознавство
2022
534 534 Сяська
Іванна
Володимирівна
2019 Рівненська
~ біології
III ветеринарія та зоотехнія
2017 1180.97
II ветеринарія та зоотехнія
2018
I ветеринарія та зоотехнія
2019
535 535 Годлевська
Марія
Олександрівна
2024 Миколаївська
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2021 1179.51
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2022
Миколаївська
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2023
536 536 Пугач
Антон
Геннадійович
2011 Дніпропетровська
II прикладна математика
2010 1179.18
I математики
2011
537 537 Новосьолова
Тетяна
Сергіївна
2018 Полтавська
II біологія людини
2016 1176.76
III біологія людини
2017
II агрономія
2018
538 538 Стасюк
Юрій
Володимирович
2020 Івано-Франківська
~ фізики
2017 1176.73
~ фізики
III астрономія та астрофізика
2018
II астрономії
II астрономія та астрофізика
2019
539 539 Дерев`янко
Артем
Іванович
2013 м. Київ
I правознавства
I правознавство
2013 1176.48
540 540 Смеречук
Адам
Миколайович
2019 Івано-Франківська
III фізики
~ економічна теорія та історія економічної думки
2017 1175.80
III астрономії
III фізики
2018
~ фізики
II економічна теорія та історія економічної думки
2019
541 541 Германенко
Ольга
Олексіївна
2020 м. Київ
~ французька мова
2018 1175.10
III французька мова
2019
II французька мова
2020
542 542 Лахмотов
Костянтин
Олексійович
2019 Сумська
~ правознавства
2017 1174.59
III археологія
2018
~ історії
I археологія
2019
543 543 Федотов
Олексій
Мирославович
2017 Харківська
III астрономії
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ аерофізика та космічні дослідження
2016 1171.08
~ астрономії
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ технологічні процеси та перспективні технології
2017
544 544 Басараб
Вікторія
Олександрівна
2021 Кіровоградська
II історія України
2020 1170.99
I історія України
2021
545 545 Горяйнов
Володимир
Володимирович
2023 Одеська
III філософія
2020 1169.22
II всесвітня історія
2022
Одеська
II всесвітня історія
2023
546 546 Палій
Максим
Павлович
2014 Черкаська
II французької мови
2013 1169.08
I французької мови
II французька мова
2014
547 547 Баранова
Олена
Сергіївна
2014 Черкаська
I економіки
2013 1168.94
I економіки
~ економічна теорія та історія економічної думки
2014
548 548 Кисиличак
Юлія
Андріївна
2014 Івано-Франківська
II екології
III екологія
2013 1164.39
~ біології
III екології
II екологія
2014
549 549 Лутай
Роман
Віталійович
2013 Запорізька
~ теоретична фізика
2010 1164.08
II експериментальна фізика
2011
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012
II експериментальна фізика
2013
550 550 Фішензон
Ілля
Феліксович
2017 Харківська
III біології
I медицина
2016 1164.02
Харківська
I медицина
2017

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія [інструкція системи].