Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
501 501 Ратєєва
Анастасія
Сергіївна
2018 Запорізька
~ історія України
2017 1187.76
I історія України
I історії
2018
502 502 Грабарський
Сергій
Іванович
2015 Івано-Франківська
III астрономії
2013 1187.61
II астрономії
2014
III астрономія та астрофізика
II астрономії
2015
503 503 Стецук
Андрій
Євгенович
2018 Полтавська
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016 1183.16
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2017
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2018
504 504 Яценко
Юрій
Іванович
2013 Кіровоградська
~ прикладна математика
2012 1182.36
I технології програмування
III математичне моделювання
2013
505 505 Сяська
Іванна
Володимирівна
2019 Рівненська
III ветеринарія та зоотехнія
~ біології
2017 1180.97
II ветеринарія та зоотехнія
2018
I ветеринарія та зоотехнія
2019
506 506 Пугач
Антон
Геннадійович
2011 Дніпропетровська
II прикладна математика
2010 1179.18
I математика
2011
507 507 Новосьолова
Тетяна
Сергіївна
2018 Полтавська
II біологія людини
2016 1176.76
III біологія людини
2017
II агрономія
2018
508 508 Стасюк
Юрій
Володимирович
2020 Івано-Франківська
~ фізики
2017 1176.73
III астрономія та астрофізика
~ фізики
2018
II астрономія та астрофізика
II астрономії
2019
509 509 Дерев`янко
Артем
Іванович
2013 м. Київ
I правознавство
I правознавства
2013 1176.48
510 510 Смеречук
Адам
Миколайович
2019 Івано-Франківська
~ економічна теорія та історія економічної думки
III фізики
2017 1175.80
III астрономії
III фізики
2018
II економічна теорія та історія економічної думки
~ фізики
2019
511 511 Германенко
Ольга
Олексіївна
2020 м. Київ
~ французька мова
2018 1175.10
III французька мова
2019
II французька мова
2020
512 512 Лахмотов
Костянтин
Олексійович
2019 Сумська
~ правознавства
2017 1174.59
III археологія
2018
I археологія
~ історії
2019
513 513 Федотов
Олексій
Мирославович
2017 Харківська
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2016 1171.08
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ технологічні процеси та перспективні технології
~ астрономії
2017
514 514 Палій
Максим
Павлович
2014 Черкаська
II французької мови
2013 1169.08
II французька мова
I французької мови
2014
515 515 Баранова
Олена
Сергіївна
2014 Черкаська
I економіки
2013 1168.94
~ економічна теорія та історія економічної думки
I економіки
2014
516 516 Кисиличак
Юлія
Андріївна
2014 Івано-Франківська
III екологія
II екології
2013 1164.39
II екологія
~ біології
III екології
2014
517 517 Лутай
Роман
Віталійович
2013 Запорізька
~ теоретична фізика
2010 1164.08
II експериментальна фізика
2011
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012
II експериментальна фізика
2013
518 518 Фішензон
Ілля
Феліксович
2017 Харківська
I медицина
III біології
2016 1164.02
I медицина
2017
519 519 Костів
Орест
Тарасович
2019 Волинська
III кліматологія та метеорологія
2017 1162.35
II кліматологія та метеорологія
2018
II кліматологія та метеорологія
2019
520 520 Мартинюк
Тетяна
Сергіївна
2013 Львівська
I математика
III математики
2013 1162.24
521 521 Данильчук
Дмитро
Ігорович
2011 АР Крим
~ фундаментальна екологія
2010 1162.01
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2011
522 522 Ісакова
Лада
Глібівна
2018 м. Київ
II селекція та генетика
II біології
2017 1160.60
I біології
2018
523 523 Лосєва
Маргарита
Геннадіївна
2015 Запорізька
III економіки
2013 1160.32
II економіки
2014
III економічна теорія та історія економічної думки
II економіки
2015
524 524 Редченко
Андрій
Юрійович
2020 Донецька
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2018 1159.98
II технологічні процеси та перспективні технології
~ математики
III хімії
2019
III технологічні процеси та перспективні технології
2020
525 525 Глєбов
Андрій
Ігорович
2014 м. Севастополь
~ технології програмування
2011 1159.83
II технології програмування
2012
III науково-технічна творчість та винахідництво
II математики
2013
~ технології програмування
2014
526 526 Зегельман
Марк
Михайлович
2019 Хмельницька
~ математика
III астрономії
2018 1158.68
I фінанси, грошовий обіг і кредит
III математика
~ астрономії
2019
527 527 Кікіджан
Катерина
Олексіївна
2014 Харківська
III російська мова
III російської мови і літератури
2013 1157.97
II російська мова
2014
528 528 Петришин
Станіслав
Андрійович
2019 Тернопільська
I географії
2018 1155.13
I географія та ландшафтознавство
2019
529 529 Міснік
Аліна
Олексіївна
2019 Запорізька
II економіки
2018 1154.06
I мікроекономіка та макроекономіка
II економіки
2019
530 530 Федоряка
Дмитро
Сергійович
2013 Дніпропетровська
III комп`ютерні системи та мережі
2012 1154.00
II фізики
I інформатики
2013
531 531 Мельник
Софія
Вікторівна
2019 Волинська
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
~ історії
2017 1153.22
~ всесвітня історія
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
2018
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
2019
532 532 Пупов
Нікіта
Андрійович
2018 Чернігівська
III інформатики
2016 1152.22
~ інформатики
2017
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
III інформатики
III інформаційних технологій
2018
533 533 Михайлюк
Павло
Сергійович
2018 Вінницька
II математичне моделювання
2016 1151.09
II прикладна математика
2017
II математика
2018
534 534 Ланчук
Каріна
Сергіївна
2015 м. Київ
I українська література
2014 1150.24
I українська література
2015
535 535 Бугайко
Олександр
Валентинович
2016 Київська
~ фізики
2013 1150.00
II фізики
2014
II фізики
2015
II фізики
2016
536 536 Приймачук
Ярослав
Олександрович
2016 Київська
I географії
2013 1150.00
II географії
2014
~ географії
2015
III географії
2016
537 537 Чорний
Михайло
Григорович
2014 м. Київ
III інформатики
II математики
2013 1150.00
I інформатики
~ математики
2014
538 538 Свинаренко
Юлія
Олександрівна
2017 Харківська
I географії
2014 1150.00
~ географії
2015
II географії
2016
III географії
2017
539 539 Лаврентій
Артем
Анатолійович
2016 Хмельницька
~ інформатики
2014 1150.00
~ інформатики
I інформаційних технологій
2015
~ інформатики
II інформаційних технологій
2016
540 540 Остапенко
Вікторія
Ігорівна
2018 Черкаська
~ історії
2015 1150.00
I економіки
2016
III економіки
2017
II економіки
2018
541 541 Коба
Юлія
Юріївна
2019 Харківська
~ української мови і літератури
2016 1150.00
II української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
542 542 Соловей
Дар`я
Іванівна
2017 Сумська
II економічна теорія та історія економічної думки
~ математики
2016 1147.20
III економічна теорія та історія економічної думки
III мікроекономіка та макроекономіка
~ економіки
2017
543 543 Гришина
Анастасія
Вікторівна
2014 Харківська
II української мови і літератури
2013 1146.93
I українська мова
II української мови і літератури
2014
544 544 Москалюк
Микита
Олександрович
2020 Чернівецька
~ літературна творчість
2017 1146.27
~ літературна творчість
III французької мови
2018
III літературна творчість
2019
II літературна творчість
~ французька мова
2020
545 545 Земка
Олена
Валеріївна
2016 Черкаська
I німецька мова
2015 1146.12
~ безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III німецької мови
2016
546 546 Касьянов
Ігор
Олегович
2013 Запорізька
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2012 1146.06
I безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2013
547 547 Міронець
Артем
Євгенійович
2019 Сумська
III зоологія, ботаніка
2017 1145.84
III зоологія, ботаніка
2018
III зоологія, ботаніка
~ біології
II екології
2019
548 548 Андрієвський
Іван
Ігорович
2020 Дніпропетровська
~ фізики
~ математики
2017 1144.27
Дніпропетровська
II фізики
2018
Дніпропетровська
II фізики
2019
Херсонська
III теоретична фізика
2020
549 549 Ягенський
Василь
Андрійович
2011 Волинська
II медицина
2010 1142.13
II зоологія, ботаніка
III медицина
2011
550 550 Кільо
Ярина
Миколаївна
2020 Львівська
II німецька мова
2019 1141.05
Львівська
II німецька мова
2020

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.