Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
551 551 Бондарець
Дарина
Володимирівна
2018 Рівненська
II фінанси, грошовий обіг і кредит
~ математики
2017 1139.47
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II математичне моделювання
2018
552 552 Перун
Анастасія
Тарасівна
2012 Чернівецька
I французька мова
2011 1138.93
II французька мова
2012
553 553 Лисецька
Анастасія
Володимирівна
2013 Волинська
I німецька мова
II німецької мови
2013 1137.86
554 554 Товстопят
Нікіта
Олександрович
2020 Черкаська
II екології
2019 1136.67
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2020
555 555 Вєдяєв
Олексій
Володимирович
2013 Харківська
III селекція та генетика
2011 1136.39
III селекція та генетика
2012
II селекція та генетика
2013
556 556 Шишацький
Олександр
Сергійович
2018 Запорізька
~ економіки
2016 1136.17
III економіки
2017
III мікроекономіка та макроекономіка
I економіки
2018
557 557 Островський
Захар
Юрійович
2017 Хмельницька
III фізики
2014 1133.59
~ фізики
2015
III експериментальна фізика
~ фізики
2016
II експериментальна фізика
~ фізики
2017
558 558 Вільна
Ксенія
Владиславівна
2015 Луганська
II російської мови і літератури
2013 1132.37
III всесвітня історія
III російської мови і літератури
2014
II всесвітня історія
~ історії
2015
559 559 Франчук
Іван
Олегович
2016 м. Київ
I технології програмування
2015 1132.20
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2016
560 560 Забільський
Даніїл
Вікторович
2021 Донецька
III математики
I фізики
2018 1131.16
III математичне моделювання
III фізики
2019
561 561 Огерук
Христина
Дмитрівна
2015 Івано-Франківська
II економіки
2013 1125.99
~ економіки
2014
I мікроекономіка та макроекономіка
III економіки
2015
562 562 Єсип
Наталія
Володимирівна
2012 Волинська
I лісознавство
2011 1125.87
I екологія
2012
563 563 Турківська
Вікторія
Романівна
2019 Тернопільська
I німецька мова
2018 1124.28
II німецької мови
2019
564 564 Скороход
Тетяна
Олександрівна
2011 Полтавська
III українська література
2010 1123.87
I українська література
2011
565 565 Богданець
Владислав
Олександрович
2018 Рівненська
III лісознавство
2017 1122.72
I лісознавство
II екології
2018
566 566 Цимбалюк
Анастасія
Миколаївна
2017 Волинська
I агрономія
2015 1122.34
~ біології
2016
III агрономія
II біології
2017
567 567 Прокоф`єва
Олена
Русланівна
2018 Івано-Франківська
III хімії
2015 1122.04
III екологія
II правознавства
2017
II правознавства
2018
568 568 Волков
Андрій
Олексійович
2020 Дніпропетровська
II фізики
2017 1121.31
III астрономія та астрофізика
II фізики
2018
III аерофізика та космічні дослідження
2019
569 569 Качак
Христина
Іванівна
2015 Івано-Франківська
~ української мови і літератури
2013 1119.81
II української мови і літератури
2014
II українська література
II української мови і літератури
2015
570 570 Квятковська
Вікторія
Дмитрівна
2017 Львівська
III німецької мови
2015 1117.89
III журналістика
2016
II журналістика
2017
571 571 Птіцина
Інна
Ігорівна
2017 м. Київ
~ географія та ландшафтознавство
2016 1111.46
II історичне краєзнавство
2017
572 572 Зубрей
Тарас
Євгенович
2015 Івано-Франківська
~ фізики
2013 1110.73
II іnternet-технології та WEB дизайн
~ інформатики
2014
I комп`ютерні системи та мережі
~ математики
2015
573 573 Готинчан
Андрій
Георгійович
2017 Чернівецька
II хімії
2015 1109.80
III хімії
2016
II хімія
III олімпіадиз хімії
2017
574 574 Думбай
Олексій
Дмитрович
2014 Донецька
III математики
2013 1109.06
I математика
III математики
2014
575 575 Миргородський
Олександр
Валерійович
2017 Дніпропетровська
III математичне моделювання
III математики
2015 1108.99
I математика
~ математики
2016
576 576 Барілко
Вєста
Євгеніївна
2019 Черкаська
~ математики
2016 1108.11
~ математики
2017
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2018
III комп`ютерні системи та мережі
III авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
~ математики
2019
577 577 Погляд
Вікторія
Богданівна
2018 Івано-Франківська
III української мови і літератури
2016 1108.06
III українська мова
II української мови і літератури
2017
III українська мова
~ української мови і літератури
2018
578 578 Попов
Іоанн
Олександрович
2016 Полтавська
~ хімії
2014 1107.43
III хімія
III хімії
2015
II хімія
III хімії
2016
579 579 Кацевич
Тетяна
Володимирівна
2014 Волинська
II історії
2013 1107.07
I етнологія
III історії
2014
580 580 Мацькович
Олеся
Петрівна
2018 Сумська
II історії
2017 1106.69
III історія України
I історії
2018
581 581 Бородкіна
Наталія
Василівна
2011 Волинська
II українська мова
I літературна творчість
2011 1103.21
582 582 Озерний
Данііл
Дмитрович
2018 Дніпропетровська
II педагогіка
~ хімія
2017 1103.06
I педагогіка
2018
583 583 Суханевич
Роман
Володимирович
2019 Хмельницька
~ експериментальна фізика
2018 1102.93
I експериментальна фізика
2019
584 584 Лукач
Анастасія
Михайлівна
2016 Закарпатська
III української мови і літератури
2013 1102.62
III української мови і літератури
2015
III фінанси, грошовий обіг і кредит
I української мови і літератури
2016
585 585 Кравчук
Ірина
Василівна
2020 Полтавська
III астрономія та астрофізика
2017 1101.59
III астрономія та астрофізика
2018
III аерофізика та космічні дослідження
2019
II астрономія та астрофізика
2020
586 586 Супрун
Тетяна
Анатоліївна
2018 Харківська
III інформатики
2016 1100.79
I технології програмування
III інформатики
2017
~ інформатики
2018
587 587 Гриців
Ірина
Романівна
2016 Черкаська
II біології
2013 1100.00
~ біології
2014
III біології
II екології
2015
~ біології
2016
588 588 Федишин
Вероніка
Юріївна
2016 Львівська
II біології
2013 1100.00
III біології
2014
II біології
2015
III біології
2016
589 589 Приймак
Юрій
Віталійович
2016 Київська
III біології
2013 1100.00
III біології
2014
II біології
2015
II біології
2016
590 590 Букатюк
Роман
Миколайович
2016 Івано-Франківська
II географії
2013 1100.00
II географії
2014
III географії
2015
III географії
2016
591 591 Сігетій
Ярослав
Ігорович
2015 Закарпатська
II математики
2013 1100.00
II математики
2014
III математики
III інформатики
2015
592 592 Брагинець
Олександр
Юрійович
2017 Чернігівська
III фізики
2014 1100.00
м. Київ
II фізики
2015
м. Київ
II фізики
2016
м. Київ
III фізики
2017
593 593 Воропай
Денис
Олександрович
2017 Одеська
III хімії
2014 1100.00
II хімії
2015
II хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
594 594 Баша
Валерія
Вадимівна
2016 Харківська
~ німецької мови
2014 1100.00
I німецької мови
2015
I німецької мови
2016
595 595 Дробниця
Марія
Вікторівна
2017 Сумська
I української мови і літератури
2015 1100.00
I української мови і літератури
2016
~ української мови і літератури
2017
596 596 Марченко
Валерія
Андріївна
2018 Сумська
III української мови і літератури
2015 1100.00
II української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
III української мови і літератури
2018
597 597 Крупчицький
Олексій
Денисович
2018 Харківська
II математики
2015 1100.00
III математики
2016
II математики
2017
III математики
2018
598 598 Губенко
Роман
Іванович
2019 м. Київ
I фізики
2017 1100.00
~ фізики
2018
I фізики
2019
599 599 Субцельний
Олександр
Володимирович
2015 Хмельницька
I теоретична фізика
III фізики
2014 1098.73
III теоретична фізика
~ фізики
2015
600 600 Безчинська
Маргарита
Володимирівна
2019 Рівненська
III українська література
III французької мови
2018 1098.47
Рівненська
I французька мова
~ французької мови
2019

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.