Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
601 601 Прокоф`єва
Олена
Русланівна
2018 Івано-Франківська
III хімії
2015 1122.04
III екологія
II правознавства
2017
II правознавства
2018
602 602 Волков
Андрій
Олексійович
2020 Дніпропетровська
II фізики
2017 1121.31
III астрономія та астрофізика
II фізики
2018
III аерофізика та космічні дослідження
2019
603 603 Кириченко
Ірина
Василівна
2021 Миколаївська
~ мистецтвознавство
2020 1120.40
~ мистецтвознавство
2021
604 604 Качак
Христина
Іванівна
2015 Івано-Франківська
~ української мови і літератури
2013 1119.81
II української мови і літератури
2014
II українська література
II української мови і літератури
2015
605 605 Семенюк
Мілана
Анатоліївна
2023 Волинська
III географія та ландшафтознавство
2021 1118.47
I геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі
2022
Волинська
I геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі
2023
606 606 Квятковська
Вікторія
Дмитрівна
2017 Львівська
III німецької мови
2015 1117.89
III журналістика
2016
II журналістика
2017
607 607 Птіцина
Інна
Ігорівна
2017 м. Київ
~ географія та ландшафтознавство
2016 1111.46
II історичне краєзнавство
2017
608 608 Зубрей
Тарас
Євгенович
2015 Івано-Франківська
~ фізики
2013 1110.73
II іnternet-технології та WEB дизайн
~ інформатики
2014
I комп`ютерні системи та мережі
~ математики
2015
609 609 Готинчан
Андрій
Георгійович
2017 Чернівецька
II хімії
2015 1109.80
III хімії
2016
II хімія
III олімпіадиз хімії
2017
610 610 Думбай
Олексій
Дмитрович
2014 Донецька
III математики
2013 1109.06
I математики
III математики
2014
611 611 Миргородський
Олександр
Валерійович
2017 Дніпропетровська
III математичне моделювання
III математики
2015 1108.99
I математики
~ математики
2016
612 612 Барілко
Вєста
Євгеніївна
2019 Черкаська
~ математики
2016 1108.11
~ математики
2017
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2018
III комп`ютерні системи та мережі
III авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
~ математики
2019
613 613 Погляд
Вікторія
Богданівна
2018 Івано-Франківська
III української мови і літератури
2016 1108.06
III українська мова
II української мови і літератури
2017
III українська мова
~ української мови і літератури
2018
614 614 Попов
Іоанн
Олександрович
2016 Полтавська
~ хімії
2014 1107.43
III хімія
III хімії
2015
II хімія
III хімії
2016
615 615 Кацевич
Тетяна
Володимирівна
2014 Волинська
II історії
2013 1107.07
I етнологія
III історії
2014
616 616 Мацькович
Олеся
Петрівна
2018 Сумська
II історії
2017 1106.69
III історія України
I історії
2018
617 617 Цуканов
Глєб
Миколайович
2023 Кіровоградська
II історичне краєзнавство
2021 1103.72
I історичне краєзнавство
2022
Кіровоградська
II історія України
2023
618 618 Бородкіна
Наталія
Василівна
2011 Волинська
II українська мова
I літературна творчість
2011 1103.21
619 619 Озерний
Данііл
Дмитрович
2018 Дніпропетровська
II педагогіка
~ хімія
2017 1103.06
I педагогіка
2018
620 620 Суханевич
Роман
Володимирович
2019 Хмельницька
~ експериментальна фізика
2018 1102.93
I експериментальна фізика
2019
621 621 Захаров
Дмитро
Олегович
2021 Харківська
II фізики
2019 1102.83
I теоретична фізика
2021
622 622 Лукач
Анастасія
Михайлівна
2016 Закарпатська
III української мови і літератури
2013 1102.62
III української мови і літератури
2015
III фінанси, грошовий обіг і кредит
I української мови і літератури
2016
623 623 Кравчук
Ірина
Василівна
2020 Полтавська
III астрономія та астрофізика
2017 1101.59
III астрономія та астрофізика
2018
III аерофізика та космічні дослідження
2019
II астрономія та астрофізика
2020
624 624 Супрун
Тетяна
Анатоліївна
2018 Харківська
III інформатики
2016 1100.79
I технології програмування
III інформатики
2017
~ інформатики
2018
625 625 Гриців
Ірина
Романівна
2016 Черкаська
II біології
2013 1100.00
~ біології
2014
III біології
II екології
2015
~ біології
2016
626 626 Федишин
Вероніка
Юріївна
2016 Львівська
II біології
2013 1100.00
III біології
2014
II біології
2015
III біології
2016
627 627 Приймак
Юрій
Віталійович
2016 Київська
III біології
2013 1100.00
III біології
2014
II біології
2015
II біології
2016
628 628 Букатюк
Роман
Миколайович
2016 Івано-Франківська
II географії
2013 1100.00
II географії
2014
III географії
2015
III географії
2016
629 629 Сігетій
Ярослав
Ігорович
2015 Закарпатська
II математики
2013 1100.00
II математики
2014
III математики
III інформатики
2015
630 630 Брагинець
Олександр
Юрійович
2017 Чернігівська
III фізики
2014 1100.00
м. Київ
II фізики
2015
м. Київ
II фізики
2016
м. Київ
III фізики
2017
631 631 Воропай
Денис
Олександрович
2017 Одеська
III хімії
2014 1100.00
II хімії
2015
II хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
632 632 Баша
Валерія
Вадимівна
2016 Харківська
~ німецької мови
2014 1100.00
I німецької мови
2015
I німецької мови
2016
633 633 Дробниця
Марія
Вікторівна
2017 Сумська
I української мови і літератури
2015 1100.00
I української мови і літератури
2016
~ української мови і літератури
2017
634 634 Марченко
Валерія
Андріївна
2018 Сумська
III української мови і літератури
2015 1100.00
II української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
III української мови і літератури
2018
635 635 Крупчицький
Олексій
Денисович
2018 Харківська
II математики
2015 1100.00
III математики
2016
II математики
2017
III математики
2018
636 636 Губенко
Роман
Іванович
2019 м. Київ
I фізики
2017 1100.00
~ фізики
2018
I фізики
2019
637 637 Субцельний
Олександр
Володимирович
2015 Хмельницька
I теоретична фізика
III фізики
2014 1098.73
III теоретична фізика
~ фізики
2015
638 638 Безчинська
Маргарита
Володимирівна
2019 Рівненська
III українська література
III французької мови
2018 1098.47
I французька мова
~ французької мови
2019
639 639 Жданова
Вікторія
Олегівна
2023 Сумська
~ геологія, геохімія та мінералогія
2020 1097.50
Сумська
III геологія, геохімія та мінералогія
2021
III геологія, геохімія та мінералогія
2022
Сумська
I геологія, гідрогеологія та геофізика
2023
640 640 Чернятинський
Максим
Сергійович
2014 Чернівецька
~ географії
2013 1097.00
I кліматологія та метеорологія
II географії
2014
641 641 Маврін
Андрій
Володимирович
2023
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2022 1096.29
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2023
642 642 Ільків
Андріяна
Андріївна
2018 Тернопільська
III української мови і літератури
2015 1096.10
I української мови і літератури
2016
III українська література
III англійської мови
2018
643 643 Заозерська
Софія
Олександрівна
2022 Харківська
II фізики
2019 1095.12
Харківська
II математики
2020
II математики
2022
644 644 Палінічак
Павло
Вікторович
2015 Дніпропетровська
III фізики
2014 1094.15
II науково-технічна творчість та винахідництво
II фізики
2015
645 645 Новак
Василь
Мирославович
2014 Івано-Франківська
~ кліматологія та метеорологія
III астрономії
2013 1094.03
I фінанси, грошовий обіг і кредит
~ астрономії
2014
646 646 Франчук
Христина
Ігорівна
2013 Тернопільська
II всесвітня історія
I правознавство
~ правознавства
2013 1093.88
647 647 Михальчук
Ярослав
Віталійович
2020 Харківська
II олімпіадиз хімії
2017 1093.63
III хімії
2018
II хімія
III хімії
2019
648 648 Цимбал
Владислав
Васильович
2013 Черкаська
II географія та ландшафтознавство
2012 1093.11
I географія та ландшафтознавство
2013
649 649 Дешева
Дар`я
Сергіївна
2019 Дніпропетровська
~ кліматологія та метеорологія
2017 1087.45
II кліматологія та метеорологія
2018
I кліматологія та метеорологія
2019
650 650 Хохола
Тарас
Володимирович
2012 Луганська
II науково-технічна творчість та винахідництво
2011 1086.42
Луганська
II технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2012

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія [інструкція системи].