Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада Рік Сумарна оцінка
651 651 Желавський
Олексій
Сергійович
2015 Харківська
III хімії
2013 1050.00
II хімії
2014
I хімії
2015
652 652 Борсук
Юліан
Юліанович
2015 Львівська
II економіки
2013 1050.00
II економіки
2014
II економіки
2015
653 653 Онуфрієнко
Діана
Ігорівна
2015 Запорізька
II російської мови і літератури
2013 1050.00
II російської мови і літератури
2014
II російської мови та літератури
2015
654 654 Ребега
Ігор
Ігорович
2015 Івано-Франківська
III інформаційних технологій
2013 1050.00
I інформаційних технологій
2014
II інформаційних технологій
2015
655 655 Геселева
Катерина
Олексіївна
2015 м. Київ
II історії
2013 1050.00
I історії
2014
III історії
2015
656 656 Морозова
Анастасія
Олександрівна
2015 Донецька
II історії
2013 1050.00
II історії
2014
II історії
2015
657 657 Талайло
Вікторія
Вікторівна
2015 Івано-Франківська
II правознавства
2013 1050.00
III правознавства
2014
I правознавства
2015
658 658 Кирилюк
Олександра
Русланівна
2015 м. Київ
II англійської мови
2013 1050.00
I англійської мови
2014
III англійської мови
2015
659 659 Заїка
Вікторія
Дмитрівна
2015 м. Київ
II німецької мови
2013 1050.00
III німецької мови
2014
I німецької мови
2015
660 660 Уразовський
Андрій
Владиславович
2016 Харківська
II математики
2013 1050.00
II математики
2014
II математики
2015
661 661 Ніколаєв
Олег
Романович
2015 Харківська
II математики
2013 1050.00
I математики
2014
III математики
2015
662 662 Хотяїнцева
Наталія
Володимирівна
2015 м. Київ
II математики
2013 1050.00
II математики
2014
II математики
2015
663 663 Мачулка
Ангеліна
Вадимівна
2017 Черкаська
I української мови і літератури
2014 1050.00
II української мови і літератури
2015
III української мови і літератури
2016
664 664 Дерюга
Анна
Вікторівна
2016 м. Київ
I української мови і літератури
2014 1050.00
III української мови і літератури
2015
II української мови і літератури
2016
665 665 Ніколаєнко
Олександр
Олексійович
2016 Харківська
II фізики
2014 1050.00
I фізики
2015
III фізики
2016
666 666 Єфімов
Лев
Юхимович
2016 Донецька
II хімії
2014 1050.00
Львівська
II хімії
2015
Львівська
II хімії
2016
667 667 Ганопольський
Антон
Ігорович
2016 м. Київ
III хімії
2014 1050.00
II хімії
2015
I хімії
2016
668 668 Кіпранишин
Максим
Миколайович
2017 Рівненська
III географії
2014 1050.00
I географії
2016
II географії
2017
669 669 Очеретний
Вячеслав
Юрійович
2016 Полтавська
III інформатики
2014 1050.00
II інформатики
2015
I інформатики
2016
670 670 Колеснікова
Лія
Олександрівна
2016 Сумська
I економіки
2014 1050.00
II економіки
2015
III економіки
2016
671 671 Царьова
Анастасія
Андріївна
2016 Харківська
II економіки
2014 1050.00
I економіки
2015
III економіки
2016
672 672 Дяконова
Софія
Юріївна
2016 Рівненська
I трудового навчання
2014 1050.00
II трудового навчання
2015
III трудового навчання
2016
673 673 Трушина
Тетяна
Костянтинівна
2016 Миколаївська
II трудового навчання
2014 1050.00
II трудового навчання
2015
II трудового навчання
2016
674 674 Хорошев
Іван
Олексійович
2017 Черкаська
II трудового навчання
2014 1050.00
II трудового навчання
2016
II трудового навчання (технологій)
2017
675 675 Роман
Василь
Сергійович
2016 Закарпатська
I історії
2014 1050.00
II історії
2015
III історії
2016
676 676 Земскова
Єлизавета
Сергіївна
2016 м. Київ
II англійської мови
2014 1050.00
II російської мови та літератури
2015
II російської мови та літератури
2016
677 677 Гавриш
Анна
Вадимівна
2016 Чернігівська
II французької мови
2014 1050.00
I французької мови
2015
III французької мови
2016
678 678 Андріюк
Тетяна
Олександрівна
2017 Рівненська
I української мови і літератури
2015 1050.00
II української мови і літератури
2016
III української мови і літератури
2017
679 679 Соловйова
Анна
Дмитрівна
2018 Харківська
II української мови і літератури
2015 1050.00
I української мови і літератури
2016
III української мови і літератури
2018
680 680 Радецький
Василь
Миколайович
2018 Івано-Франківська
II історії
2015 1050.00
II історії
2017
II історії
2018
681 681 Іванчик
Георгій
Павлович
2018 м. Київ
II математики
2015 1050.00
I математики
2016
III математики
2018
682 682 Картишев
Єгор
Сергійович
2018 Харківська
II математики
2015 1050.00
III математики
2016
I математики
2017
683 683 Наконечний
Олег
Ярославович
2018 Рівненська
~ математики
2015 1050.00
~ математики
2016
II економіки
2017
I економіки
2018
684 684 Білоус
Тарас
Андрійович
2017 Львівська
II астрономії
2015 1050.00
II астрономії
2016
II астрономії
2017
685 685 Краєвський
Олександр
Святославович
2017 Львівська
II астрономії
2015 1050.00
I астрономії
2016
III астрономії
2017
686 686 Потьомкін
Лев
Євгенович
2018 м. Київ
II хімії
2015 1050.00
II хімії
2016
II інформатики
2018
687 687 Сех
Тарас
Володимирович
2017 Львівська
III хімії
2015 1050.00
I хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
688 688 Іванов
Роман
Миколайович
2018 Рівненська
I біології
2015 1050.00
II біології
2016
~ біології
2017
~ біології
2018
689 689 Шпак
Надія
Романівна
2017 Тернопільська
II біології
2015 1050.00
II біології
2016
II біології
2017
690 690 Варварик
Костянтин
Костянтинович
2017 Житомирська
III географії
2015 1050.00
II географії
2016
I географії
2017
691 691 Прокопець
Юрій
Андрійович
2017 м. Київ
III інформатики
2015 1050.00
I інформатики
2016
II інформатики
2017
692 692 Кравченко
Олексій
Павлович
2017 м. Київ
II французької мови
2015 1050.00
III французької мови
2016
I французької мови
2017
693 693 Хабурський
Устим
Михайлович
2018 Львівська
II економіки
2016 1050.00
I економіки
2017
III економіки
2018
694 694 Трохимчук
Роман
Павлович
2018 Київська
II біології
2016 1050.00
II біології
2017
II біології
2018
695 695 Сіробаба
Валерія
Олександрівна
2019 Сумська
I географії
2016 1050.00
II географії
2017
III української мови і літератури
2018
696 696 Поліщук
Дар`я
Олегівна
2019 Рівненська
II географії
2016 1050.00
II географії
2017
II географії
2018
697 697 Кравченко
Анастасія
Володимирівна
2018 Миколаївська
II географії
2016 1050.00
II географії
2017
II географії
2018
698 698 Боровик
Валерій
Євгенович
2018 Сумська
I трудового навчання
2016 1050.00
III трудового навчання (технологій)
2017
II трудового навчання (технологій)
2018
699 699 Єремко
Крістіна
Корнеліївна
2019 Чернівецька
I румунської мови та літератури
2017 1050.00
III румунської мови та літератури
2018
II румунської мови та літератури
2019
700 700 Бучек
Ольга
Вікторівна
2020 Львівська
III української мови і літератури
2017 1050.00
Львівська
I української мови і літератури
2018
Львівська
II української мови і літератури
2019

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.