Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
701 701 Грушевий
Єгор
Вікторович
2019 Рівненська
II географії
2017 1050.00
III географії
2018
I географії
2019
702 702 Романько
Микита
Олегович
2020 Сумська
II олімпіадиз хімії
2017 1050.00
II хімії
2018
II хімії
2019
703 703 Андрусів
Гордій
Орестович
2019 Львівська
II олімпіадиз хімії
2017 1050.00
II хімії
2018
II хімії
2019
704 704 Кіндра
Максим
Олексійович
2019 Полтавська
II олімпіадиз хімії
2017 1050.00
II хімії
2018
II хімії
2019
705 705 Іванишин
Денис
Васильович
2019 Івано-Франківська
III історії
2017 1050.00
II історії
2018
I історії
2019
706 706 Остапов
Єгор
Максимович
2019 м. Київ
III історії
2017 1050.00
II історії
2018
I історії
2019
707 707 Хасін
Марко
Ігорович
2020 м. Київ
II математики
2017 1050.00
II математики
2018
II математики
2019
708 708 Ціла
Олена
Олександрівна
2016 Волинська
~ біології
2015 1049.37
II біології
I агрономія
2016
709 709 Анцибор
Вячеслав
Євгенович
2018 Черкаська
~ технологічні процеси та перспективні технології
2016 1048.90
м. Київ
I екології
II науково-технічна творчість та винахідництво
2018
710 710 Крайнік
Юлія
Анатоліївна
2012 Волинська
II етнологія
2011 1048.53
I етнологія
2012
711 711 Мачулін
Данііл
Сергійович
2020 Київська
I біології
2018 1048.08
II біології
III зоологія, ботаніка
2019
712 712 Талебзадех
Евеліна
Хадіївна
2021 Харківська
III французька мова
2019 1047.82
I французька мова
2020
713 713 Кучер
Олександр
Сергійович
2016 Тернопільська
~ фізики
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2014 1047.45
~ фізики
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2015
~ науково-технічна творчість та винахідництво
2016
714 714 Потєхін
Антон
Михайлович
2020 Кіровоградська
II історичне краєзнавство
2018 1045.42
~ теологія, релігієзнавство та історія релігії
2019
II історичне краєзнавство
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
2020
715 715 Свєтлова
Олена
Костянтинівна
2012 Запорізька
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2011 1045.29
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2012
716 716 Мороз
Микола
Петрович
2014 Київська
III математики
~ математика
2013 1044.89
~ математики
II математика
III хімія
2014
717 717 Бень
Богдан
Тарасович
2014 Львівська
I філософія
2013 1044.64
I філософія
2014
718 718 Мочульська
Вікторія
Василівна
2016 Тернопільська
III української мови і літератури
2014 1044.02
~ англійської мови
III експериментальна фізика
2015
~ фізики
II експериментальна фізика
2016
719 719 Гулько
Сергій
Володимирович
2012 Дніпропетровська
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2010 1042.42
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2011
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2012
720 720 Дзюгал
Ольга
Володимирівна
2020 Чернігівська
III географії
2017 1042.00
~ географії
~ географія та ландшафтознавство
2018
III географії
~ астрономії
II географія та ландшафтознавство
2019
721 721 Мошенець
Ігор
Олександрович
2012 Львівська
~ історія України
2011 1040.02
I філософія
2012
722 722 Данилов
Станіслав
Сергійович
2012 Харківська
~ археологія
2010 1039.83
II археологія
2011
I археологія
2012
723 723 Музиченко
Микола
Сергійович
2017 Запорізька
II науково-технічна творчість та винахідництво
2015 1038.82
III науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II технологічні процеси та перспективні технології
2017
724 724 Расулов
Нафе
Анвар-оглу
2012 АР Крим
~ охорона довкілля та раціональне природокористування
2010 1038.80
III лісознавство
2011
II лісознавство
2012
725 725 Бойко
Ірина
Богданівна
2018 Волинська
III хімії
2015 1036.20
III хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
III хімії
III прикладна математика
2018
726 726 Тищенко
Валерія
Вікторівна
2018 Дніпропетровська
~ фізики
2015 1033.79
Дніпропетровська
~ фізики
~ електроніка та приладобудування
2016
Херсонська
I електроніка та приладобудування
2018
727 727 Кудінова
Анна
Олександрівна
2017 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2016 1032.64
III зарубіжна література
2017
728 728 Іваницька
Христина
Ігорівна
2014 Івано-Франківська
III правознавства
III літературна творчість
2013 1032.14
II правознавства
II літературна творчість
2014
729 729 Джума
Ахмад
Ахмадович
2013 Кіровоградська
II загальна біологія
2011 1030.07
III загальна біологія
2012
II загальна біологія
2013
730 730 Турбал
Богдан
Юрійович
2021 Рівненська
~ математики
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2019 1030.03
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2020
731 731 Роговська
Софія
Юріївна
2018 Львівська
I німецька мова
2017 1029.98
II німецька мова
2018
732 732 Німець
Джесіка
Василівна
2017 Закарпатська
III математики
2014 1029.75
~ математики
2015
III математики
III математика
2016
~ математики
III математика
2017
733 733 Журавель
Олександра
Романівна
2018 Львівська
III хімії
2016 1029.74
II олімпіадиз хімії
2017
III хімії
II медицина
2018
734 734 Царик
Юлія
Олександрівна
2018 Хмельницька
II екології
~ екологія
2017 1029.09
I екології
2018
735 735 Дорошенко
Ілля
Олексійович
2017 Сумська
I хімії
2014 1024.06
II хімії
2015
~ хімія
2017
736 736 Олійник
Дмитро
Ігорович
2014 Чернівецька
II німецької мови
2013 1023.95
II німецької мови
II медицина
2014
737 737 Гетманцев
Олександр
Олександрович
2019 Миколаївська
~ астрономії
III аерофізика та космічні дослідження
2018 1022.28
III астрономії
I аерофізика та космічні дослідження
2019
738 738 Набока
Вікторія
Володимирівна
2014 Запорізька
II німецької мови
2013 1021.57
II німецької мови
II німецька мова
2014
739 739 Харін
Микита
Сергійович
2021 Донецька
III математики
2018 1020.19
II математики
~ математика
2019
III математика
2020
740 740 Кулянда
Ірина
Вікторівна
2014 Львівська
I літературна творчість
2013 1020.15
I літературна творчість
2014
741 741 Восколович
Олександр
Сергійович
2014 Херсонська
III екології
~ агрономія
2013 1020.06
II агрономія
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
742 742 Заброда
Юлія
Сергіївна
2013 Дніпропетровська
II російської мови і літератури
I російська мова
2013 1018.81
743 743 Геращенко
Катерина
Сергіївна
2018 Дніпропетровська
I математичне моделювання
2017 1017.05
I математика
2018
744 744 Фурсін
Михайло
Володимирович
2019 Дніпропетровська
III інформатики
2017 1016.59
Дніпропетровська
III інформатики
~ електроніка та приладобудування
2018
II інформатики
2019
745 745 Яцура
Максим
Володимирович
2013 Дніпропетровська
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2012 1016.01
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2013
746 746 Кондаурова
Анастасія
Миколаївна
2017 Кіровоградська
~ електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2016 1014.77
III електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2017
747 747 Герасименко
Кристина
Олександрівна
2016 Полтавська
~ математики
2014 1010.29
~ фізики
II астрономії
III математика
2015
III математика
2016
748 748 Голодяєва
Поліна
Василівна
2019 Чернігівська
~ математики
2017 1009.88
II економіки
2018
III економіки
~ інформатики
III фінанси, грошовий обіг і кредит
2019
749 749 Горобець
Юрій
Володимирович
2016 Донецька
III географії
2013 1008.86
III географії
2014
III географії
2015
III географії
III математика
2016
750 750 Рудніцький
Олександр
Михайлович
2019 Чернівецька
~ географії
2017 1007.44
Чернівецька
III географії
III гідрологія
2018
Чернівецька
III географії
II гідрологія
2019

7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.