Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
751 751 Німець
Джесіка
Василівна
2017 Закарпатська
III математики
2014 1029.75
~ математики
2015
III математика
III математики
2016
III математика
~ математики
2017
752 752 Журавель
Олександра
Романівна
2018 Львівська
III хімії
2016 1029.74
II олімпіадиз хімії
2017
II медицина
III хімії
2018
753 753 Царик
Юлія
Олександрівна
2018 Хмельницька
~ екологія
II екології
2017 1029.09
I екології
2018
754 754 Дорошенко
Ілля
Олексійович
2017 Сумська
I хімії
2014 1024.06
II хімії
2015
~ хімія
2017
755 755 Олійник
Дмитро
Ігорович
2014 Чернівецька
II німецької мови
2013 1023.95
II медицина
II німецької мови
2014
756 756 Погосова
Ніна
Едуардівна
2022 Миколаївська
II зарубіжна література
2020 1023.50
II зарубіжна література
2021
757 757 Гетманцев
Олександр
Олександрович
2019 Миколаївська
III аерофізика та космічні дослідження
~ астрономії
2018 1022.28
I аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2019
758 758 Набока
Вікторія
Володимирівна
2014 Запорізька
II німецької мови
2013 1021.57
II німецька мова
II німецької мови
2014
759 759 Харін
Микита
Сергійович
2021 Донецька
III математики
2018 1020.19
~ математика
II математики
2019
III математика
2020
760 760 Кулянда
Ірина
Вікторівна
2014 Львівська
I літературна творчість
2013 1020.15
I літературна творчість
2014
761 761 Восколович
Олександр
Сергійович
2014 Херсонська
~ агрономія
III екології
2013 1020.06
II агрономія
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
762 762 Заброда
Юлія
Сергіївна
2013 Дніпропетровська
I російська мова
II російської мови і літератури
2013 1018.81
763 763 Геращенко
Катерина
Сергіївна
2018 Дніпропетровська
I математичне моделювання
2017 1017.05
I математика
2018
764 764 Фурсін
Михайло
Володимирович
2019 Дніпропетровська
III інформатики
2017 1016.59
Дніпропетровська
~ електроніка та приладобудування
III інформатики
2018
II інформатики
2019
765 765 Яцура
Максим
Володимирович
2013 Дніпропетровська
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2012 1016.01
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2013
766 766 Кондаурова
Анастасія
Миколаївна
2017 Кіровоградська
~ електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2016 1014.77
III електроніка та приладобудування
III астрономія та астрофізика
2017
767 767 Герасименко
Кристина
Олександрівна
2016 Полтавська
~ математики
2014 1010.29
III математика
~ фізики
II астрономії
2015
III математика
2016
768 768 Голодяєва
Поліна
Василівна
2019 Чернігівська
~ математики
2017 1009.88
II економіки
2018
III фінанси, грошовий обіг і кредит
III економіки
~ інформатики
2019
769 769 Горобець
Юрій
Володимирович
2016 Донецька
III географії
2013 1008.86
III географії
2014
III географії
2015
III математика
III географії
2016
770 770 Рудніцький
Олександр
Михайлович
2019 Чернівецька
~ географії
2017 1007.44
III гідрологія
III географії
2018
II гідрологія
III географії
2019
771 771 Літвак
Максим
Сергійович
2019 Миколаївська
~ інформатики
2017 1006.04
~ комп`ютерні системи та мережі
II німецької мови
III інформатики
2018
III інформатики
2019
772 772 Стаханська
Анастасія
Олександрівна
2019 Тернопільська
II медицина
2018 1001.53
I медицина
~ хімії
2019
773 773 Палій
Вікторія
Сергіївна
2010 Черкаська
II релігієзнавство та історія релігії
III фінанси, грошовий обіг і кредит
III українська мова
2010 1000.89
774 774 Телячий
Вадим
Юрійович
2017 Хмельницька
I історичне краєзнавство
2017 1000.50
775 775 Сидоренко
Євгенія
Ярославівна
2021 м. Київ
I літературна творчість
2021 1000.50
776 776 Гопанчук
Ольга
Олександрівна
2021 Житомирська
I мистецтвознавство
2021 1000.50
777 777 Єршова
Анастасія
Андріївна
2021 Одеська
I мистецтвознавство
2021 1000.50
778 778 Андрушко
Нікіта
Євгенійович
2021 Дніпропетровська
I математичне моделювання
2021 1000.50
779 779 Вербицька
Катерина
Хазреталіївна
2021 Донецька
I психологія
2021 1000.50
780 780 Степасюк
Дарія
Святославівна
0 Волинська
I мистецтвознавство
2020 1000.50
781 781 Діденко
Роман
Володимирович
2014 м. Київ
I хімії
2013 1000.00
I хімії
2014
782 782 Міщанчук
Віктор
Анатолійович
2014 Тернопільська
I біології
2013 1000.00
I біології
2014
783 783 Лежнюк
Богданна
Василівна
2014 Рівненська
I географії
2013 1000.00
I географії
2014
784 784 Марчук
Антон
Ярославович
2014 Харківська
I географії
2013 1000.00
I географії
2014
785 785 Леховіцький
Дмитро
Олександрович
2015 Харківська
I економіки
2013 1000.00
I економіки
2014
786 786 Біличенко
Максим
Миколайович
2014 Харківська
I економіки
2013 1000.00
I економіки
2014
787 787 Часніков
Владислав
Ігорович
2014 Луганська
I економіки
2013 1000.00
I економіки
2014
788 788 Зимницька
Софія
Олександрівна
2015 Харківська
I російської мови і літератури
2013 1000.00
I російської мови і літератури
2014
789 789 Ягнишева
Варвара
Ігорівна
2014 Донецька
I російської мови і літератури
2013 1000.00
I російської мови і літератури
2014
790 790 Павлюк
Олег
Олегович
2014 Харківська
I інформаційних технологій
2013 1000.00
I інформаційних технологій
2014
791 791 Руденко
Олексій
Олександрович
2014 Миколаївська
I історії
2013 1000.00
I історії
2014
792 792 Лисик
Дарина
Едуардівна
2014 Донецька
I правознавства
2013 1000.00
I правознавства
2014
793 793 Багай
Тереза
Ярославівна
2015 Івано-Франківська
I української мови і літератури
2014 1000.00
I української мови і літератури
2015
794 794 Троц
Валентина
Адамівна
2015 Київська
I біології
2014 1000.00
I біології
2015
795 795 Титарчук
Олександра
Кімівна
2017 Київська
III біології
2014 1000.00
II біології
2015
II біології
2016
~ біології
2017
796 796 Міхно
Марк
Геннадійович
2015 Полтавська
I інформатики
2014 1000.00
I інформатики
2015
797 797 Климова
Олена
Вячеславівна
2015 Харківська
I російської мови і літератури
2014 1000.00
I російської мови та літератури
2015
798 798 Бірюкова
Альона
Ігорівна
2016 м. Київ
I новогрецької мови та літератури
2015 1000.00
I новогрецької мови та літератури
2016
799 799 Костіна
Анастасія
Володимирівна
2016 Сумська
I російської мови та літератури
2015 1000.00
I російської мови та літератури
2016
800 800 Павлишинець
Едуард
Едуардович
2017 Закарпатська
~ фізики
2015 1000.00
Закарпатська
III астрономії
I фізики
2016
Закарпатська
III фізики
2017

8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.