Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
801 801 Орлов
Владислав
Сергійович
2016 м. Київ
I астрономії
2015 1000.00
I астрономії
2016
802 802 Завальська
Вікторія
Олександрівна
2016 Львівська
I польської мови та літератури
2015 1000.00
I польської мови та літератури
2016
803 803 Неруца
Анастасія
Іванівна
2017 Одеська
I болгарської мови та літератури
2015 1000.00
I болгарської мови та літератури
2017
804 804 Ізотова
Тетяна
Олександрівна
2016 Одеська
I болгарської мови та літератури
2015 1000.00
I болгарської мови та літератури
2016
805 805 Ховрат
Артем
Вячеславович
2017 Харківська
I економіки
2016 1000.00
I економіки
2017
806 806 Сергеєва
Маргарита
Олександрівна
2019 м. Київ
I української мови і літератури
2016 1000.00
I української мови і літератури
2017
807 807 Войтенко
Валерія
Олегівна
2019 Житомирська
~ української мови і літератури
2016 1000.00
I української мови і літератури
2017
III української мови і літератури
2018
III української мови і літератури
2019
808 808 Зорін
Михайло
Михайлович
2019 Харківська
II фізики
2016 1000.00
~ астрономії
2018
III астрономії
II фізики
2019
809 809 Рубаненко
Микита
Федорович
2019 Дніпропетровська
II фізики
2016 1000.00
II фізики
2017
III фізики
2018
~ фізики
2019
810 810 Чернова
Варвара
Сергіївна
2019 Одеська
II фізики
2016 1000.00
~ фізики
2017
II правознавства
III географії
2018
811 811 Месюра
Марина
Сергіївна
2019 Вінницька
~ хімії
2016 1000.00
III фізики
III інформатики
2017
III економіки
~ інформатики
2018
~ математики
~ інформатики
2019
812 812 Ромадін
Владислав
Віталійович
2018 Донецька
I правознавства
2017 1000.00
I правознавства
2018
813 813 Сидорова
Надія
Вікторівна
2020 Миколаївська
I англійської мови
2018 1000.00
I англійської мови
2019
814 814 Убийконь
Кристина
Юріївна
2019 Дніпропетровська
I іспанської мови
2018 1000.00
I іспанської мови
2019
815 815 Маєвська
Анна
Володимирівна
2019 Львівська
I німецької мови
2018 1000.00
I німецької мови
2019
816 816 Берлінський
Ярослав
Владленович
2020 Сумська
I історії
2018 1000.00
I історії
2019
817 817 Половніков
Олексій
Дмитрович
2020 Львівська
I економіки
2018 1000.00
I економіки
2019
818 818 Тичковський
Олексій
Русланович
2019 м. Київ
~ математики
II інформатики
2018 1000.00
III математики
II інформатики
2019
819 819 Голлендер
Методій
Генрикович
2019 м. Київ
I біології
2018 1000.00
I біології
2019
820 820 Гілей
Павло
Юрійович
2019 Львівська
I астрономії
2018 1000.00
I астрономії
2019
821 821 Соколенко
Інна
Ігорівна
2021 м. Київ
I хімії
2018 1000.00
I хімії
2019
822 822 Філоненко
Ігор
Русланович
2020 Чернігівська
I інформаційних технологій
2018 1000.00
м. Київ
I інформаційних технологій
2019
823 823 Ігнатов
Артем
Віталійович
2019 Харківська
I трудового навчання (технологій)
2018 1000.00
I трудового навчання (технологій)
2019
824 824 Бабич
Вероніка
Олексіївна
2019 Миколаївська
I російської мови та літератури
2018 1000.00
I російської мови та літератури
2019
825 825 Косташ
Марія
Миколаївна
2019 Чернівецька
I румунської мови та літератури
2018 1000.00
I румунської мови та літератури
2019
826 826 Попова
Єлизавета
Олегівна
2016 Харківська
III інформатики
2014 998.36
~ інформатики
2015
II інформатики
I іnternet-технології та WEB дизайн
2016
827 827 Назарько
Діана
Олександрівна
2017 Луганська
II біології
2014 998.33
III біології
III загальна біологія
2015
~ загальна біологія
2017
828 828 Демиденко
Ілья
Владиславович
2020 Харківська
II технологічні процеси та перспективні технології
2018 992.72
III технологічні процеси та перспективні технології
2019
II технологічні процеси та перспективні технології
2020
829 829 Лавріненко
Катерина
Валеріївна
2014 Черкаська
II лісознавство
2013 992.71
II екології
III зоологія, ботаніка
2014
830 830 Венцурик
Марина
Олександрівна
2017 Рівненська
~ української мови і літератури
2014 992.06
~ української мови і літератури
II українська мова
2016
I українська мова
2017
831 831 Гречка
Станіслав
Олександрович
2013 Дніпропетровська
II російської мови і літератури
I світова література
2013 992.04
832 832 Макаревич
Роман
Володимирович
2018 Івано-Франківська
~ астрономії
III хімії
2016 991.06
III астрономії
~ астрономія та астрофізика
2017
III астрономії
~ хімії
2018
833 833 Кравець
Дмитро
Олександрович
2022 Київська
I журналістика
2020 990.62
III журналістика
2021
834 834 Свінтозельський
Володимир
Ярославович
2018 Рівненська
III фізики
~ інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ матеріалознавство
2017 990.29
III фізики
III технологічні процеси та перспективні технології
2018
835 835 Гоян
Анастасія
Василівна
2014 Чернівецька
~ біології
II екології
I загальна біологія
2014 989.75
836 836 Філіппова
Анастасія
Юріївна
2021 Дніпропетровська
~ агрономія
2019 988.50
II агрономія
2020
II агрономія
2021
837 837 Кирпа
Марія
Олександрівна
2015 Кіровоградська
III хімії
II хімія
2013 987.59
II загальна біологія
2015
838 838 Кучерова
Дарія
Сергіївна
2016 Рівненська
~ французької мови
III французька мова
2014 987.46
II французька мова
2015
~ французької мови
II французька мова
2016
839 839 Коба
Юлія
Олегівна
2014 Вінницька
II географії
2013 985.34
III географії
II кліматологія та метеорологія
2014
840 840 Марценюк
Всеволод
Всеволодович
2019 Харківська
III олімпіадиз хімії
III математика
2017 984.58
III математика
2018
I математика
2019
841 841 Кравчук
Станіслав
Леонідович
2013 Волинська
III агрономія
2012 982.97
II біології
II екологія
2013
842 842 Югай
Марк
Едуардович
2015 Дніпропетровська
~ фізики
2014 982.88
II фізики
I аерофізика та космічні дослідження
2015
843 843 Назаров
Антон
Олександрович
2013 Харківська
II загальна біологія
2012 982.32
II біології
II загальна біологія
2013
844 844 Шкраба
Яна
Андріївна
2020 Львівська
III іспанської мови
~ іспанська мова
2018 981.58
~ іспанської мови
II іспанська мова
2019
~ Іспанська мова
2020
845 845 Столярчук
Єлизавета
Олександрівна
2020 м. Київ
II екології
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2019 979.83
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2020
846 846 Бондаренко
Аліна
Василівна
2020 Запорізька
II правознавства
2018 979.32
II правознавства
2019
III правознавство
2020
847 847 Гусєва
Ольга
Вікторівна
2021 Київська
I агрономія
2021 977.37
848 848 Матюніна
Тетяна
Володимирівна
2011 Харківська
III лісознавство
2010 976.27
II лісознавство
2011
849 849 Максимов
Микола
Валерійович
2017 Рівненська
II психологія
2016 976.00
II психологія
2017
850 850 Бондаренко
Софія
Ігорівна
2016 Житомирська
II правознавства
2014 975.65
Житомирська
~ всесвітня історія
2015
Житомирська
III правознавства
II всесвітня історія
2016

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.