Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
801 801 Косташ
Марія
Миколаївна
2019 Чернівецька
I румунської мови та літератури
2018 1000.00
I румунської мови та літератури
2019
802 802 Попова
Єлизавета
Олегівна
2016 Харківська
III інформатики
2014 998.36
~ інформатики
2015
II інформатики
I іnternet-технології та WEB дизайн
2016
803 803 Назарько
Діана
Олександрівна
2017 Луганська
II біології
2014 998.33
III біології
III загальна біологія
2015
~ загальна біологія
2017
804 804 Демиденко
Ілья
Владиславович
2020 Харківська
II технологічні процеси та перспективні технології
2018 992.72
III технологічні процеси та перспективні технології
2019
II технологічні процеси та перспективні технології
2020
805 805 Лавріненко
Катерина
Валеріївна
2014 Черкаська
II лісознавство
2013 992.71
II екології
III зоологія, ботаніка
2014
806 806 Венцурик
Марина
Олександрівна
2017 Рівненська
~ української мови і літератури
2014 992.06
~ української мови і літератури
II українська мова
2016
I українська мова
2017
807 807 Гречка
Станіслав
Олександрович
2013 Дніпропетровська
II російської мови і літератури
I світова література
2013 992.04
808 808 Макаревич
Роман
Володимирович
2018 Івано-Франківська
~ астрономії
III хімії
2016 991.06
III астрономії
~ астрономія та астрофізика
2017
III астрономії
~ хімії
2018
809 809 Свінтозельський
Володимир
Ярославович
2018 Рівненська
III фізики
~ інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ матеріалознавство
2017 990.29
III фізики
III технологічні процеси та перспективні технології
2018
810 810 Гоян
Анастасія
Василівна
2014 Чернівецька
~ біології
II екології
I загальна біологія
2014 989.75
811 811 Кирпа
Марія
Олександрівна
2015 Кіровоградська
III хімії
II хімія
2013 987.59
II загальна біологія
2015
812 812 Кучерова
Дарія
Сергіївна
2016 Рівненська
~ французької мови
III французька мова
2014 987.46
II французька мова
2015
~ французької мови
II французька мова
2016
813 813 Коба
Юлія
Олегівна
2014 Вінницька
II географії
2013 985.34
III географії
II кліматологія та метеорологія
2014
814 814 Марценюк
Всеволод
Всеволодович
2019 Харківська
III олімпіадиз хімії
III математика
2017 984.58
III математика
2018
I математика
2019
815 815 Кравчук
Станіслав
Леонідович
2013 Волинська
III агрономія
2012 982.97
II біології
II екологія
2013
816 816 Югай
Марк
Едуардович
2015 Дніпропетровська
~ фізики
2014 982.88
II фізики
I аерофізика та космічні дослідження
2015
817 817 Назаров
Антон
Олександрович
2013 Харківська
II загальна біологія
2012 982.32
II біології
II загальна біологія
2013
818 818 Шкраба
Яна
Андріївна
2020 Львівська
III іспанської мови
~ іспанська мова
2018 981.58
~ іспанської мови
II іспанська мова
2019
~ Іспанська мова
2020
819 819 Столярчук
Єлизавета
Олександрівна
2020 м. Київ
II екології
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2019 979.83
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2020
820 820 Бондаренко
Аліна
Василівна
2020 Запорізька
II правознавства
2018 979.32
II правознавства
2019
III правознавство
2020
821 821 Матюніна
Тетяна
Володимирівна
2011 Харківська
III лісознавство
2010 976.27
II лісознавство
2011
822 822 Максимов
Микола
Валерійович
2017 Рівненська
II психологія
2016 976.00
II психологія
2017
823 823 Бондаренко
Софія
Ігорівна
2016 Житомирська
II правознавства
2014 975.65
~ всесвітня історія
2015
III правознавства
II всесвітня історія
2016
824 824 Паркулаб
Михайло
Володимирович
2015 Харківська
III хімії
I хімія
2015 975.24
825 825 Ольховська
Анастасія
Ігорівна
2018 Полтавська
~ біології
~ матеріалознавство
2017 974.84
III біології
I технологічні процеси та перспективні технології
2018
826 826 Рибчинська
Юлія
Віталіївна
2017 Чернівецька
~ української мови і літератури
2014 974.74
III українська мова
2015
II українська мова
2016
I українська мова
2017
827 827 Погасій
Наталія
Едуардівна
2013 Дніпропетровська
I науково-технічна творчість та винахідництво
2012 973.96
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013
828 828 Чорна
Валерія
Миколаївна
2019 Кіровоградська
~ фізики
2017 973.71
III географії
~ теоретична фізика
2018
~ фізики
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
2019
829 829 Назаркевич
Ганна
Ярославівна
2015 Львівська
III математики
2013 972.46
III прикладна математика
2014
III математики
III математичне моделювання
2015
830 830 Комар
Владислав
Віталійович
2015 Волинська
~ фізики
2013 972.08
~ астрономії
II теоретична фізика
2014
III астрономії
III теоретична фізика
2015
831 831 Мельник
Катерина
Миколаївна
2019 Кіровоградська
~ мікроекономіка та макроекономіка
2018 971.62
I економічна теорія та історія економічної думки
2019
832 832 Росоха
Крістіна
Вікторівна
2015 Київська
II історії
2013 970.14
III історії
2014
III історії
III історичне краєзнавство
2015
833 833 Давиденко
Олексій
Анатолійович
2016 м. Київ
II англійської мови
I безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2016 968.48
834 834 Кондрашов
Ігор
Олександрович
2016 Волинська
III фізики
2013 965.77
III фізики
2014
~ фізики
2015
III астрономії
II теоретична фізика
2016
835 835 Гопанчук
Катерина
Михайлівна
2013 Харківська
III фольклористика
2012 965.70
I фольклористика
2013
836 836 Рамазанова
Діана
Маджидівна
2013 Сумська
III екології
~ українська мова
I медицина
2013 965.19
837 837 Петрушенко
Едуард
Сергійович
2018 Сумська
~ гідрологія
2016 964.67
II гідрологія
2017
I гідрологія
2018
838 838 Колесник
Андрій
Андрійович
2019 Хмельницька
~ історії
2017 964.13
III історії
2018
II історії
II історичне краєзнавство
2019
839 839 Радик
Катерина
Романівна
2018 Донецька
I мистецтвознавство
2016 960.37
I мистецтвознавство
2017
840 840 Анцибора
Єлизавета
Віталіївна
2020 м. Київ
I мистецтвознавство
2019 958.79
841 841 Мітнічук
Богдан
Олександрович
2018 Житомирська
III філософія
2017 958.61
I мікроекономіка та макроекономіка
III соціологія
2018
842 842 Марущак
Анастасія
Русланівна
2016 Волинська
I журналістика
2015 955.66
I журналістика
2016
843 843 Краснокутська
Софія
Юріївна
2019 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
2017 955.55
III економічна теорія та історія економічної думки
2018
III мікроекономіка та макроекономіка
2019
844 844 Лучка
Юрій
Володимирович
2019 Тернопільська
I матеріалознавство
2017 955.48
III матеріалознавство
2018
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2019
845 845 Риженко
Тетяна
Григорівна
2017 Чернігівська
II екологія
2016 954.27
III історичне краєзнавство
2017
846 846 Євсюгов
Євген
Ігорович
2014 Львівська
III інформатики
2013 953.62
I іnternet-технології та WEB дизайн
2014
847 847 Свідерська
Яна
Юріївна
2018 Черкаська
III зарубіжна література
2017 952.74
I зарубіжна література
III прикладна математика
2018
848 848 Горшеніна
Євгенія
Олександрівна
2013 Сумська
III кліматологія та метеорологія
2012 951.10
I кліматологія та метеорологія
2013
849 849 Чертова
Дарія
Сергіївна
2018 Вінницька
III географії
2016 951.01
III географії
2017
II географії
III географія та ландшафтознавство
2018
850 850 Жигайло
Дем`ян
Сергійович
2015 Одеська
III фольклористика
2014 950.25
Одеська
III історії
I фольклористика
2015

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.