Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
901 901 Івлєв
Кирило
Олександрович
2018 Донецька
III історичне краєзнавство
III філософія
2017 948.85
~ філософія
2018
902 902 Калевич
Олександр
Володимирович
2014 Вінницька
III електроніка та приладобудування
2013 948.84
I технологічні процеси та перспективні технології
2014
903 903 Мідяний
Михайло
Васильович
2011 Львівська
I німецька мова
2010 947.81
III німецька мова
2011
904 904 Хабазняк
Владислав
Костянтинович
2020 Волинська
III медицина
2018 946.31
II медицина
II біології
2019
905 905 Куций
Святослав
Андрійович
2015 Сумська
~ історичне краєзнавство
~ географії
2014 946.21
I кліматологія та метеорологія
~ географії
2015
906 906 Коблянський
Андрій
Олександрович
2019 Чернівецька
~ хімії
~ математики
2016 944.38
~ прикладна математика
~ олімпіадиз хімії
2017
III астрономії
2018
~ матеріалознавство
~ астрономії
2019
907 907 Ярмак
Даря
Миколаївна
2020 Харківська
I медицина
2020 943.61
908 908 Бутенко
Олександра
Олександрівна
2016 Рівненська
~ економіки
2014 941.75
~ економічна теорія та історія економічної думки
III економіки
2015
III економічна теорія та історія економічної думки
III економіки
2016
909 909 Гуменюк
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
I фізики
2015 941.05
III експериментальна фізика
III фізики
2016
910 910 Лем
Тетяна
Олександрівна
2018 Волинська
II економіки
2016 940.34
III економіки
2017
III мікроекономіка та макроекономіка
III економіки
2018
911 911 Бурзі
Анастасія
Костянтинівна
2014 Херсонська
I екологія
I екології
2014 939.40
912 912 Бронніков
Георгій
Олегович
2015 Дніпропетровська
~ інформатики
2013 938.96
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
~ інформатики
2014
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2015
913 913 Шаманський
Кирило
Олександрович
2021 Кіровоградська
~ технології програмування
2020 938.68
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II електроніка та приладобудування
2021
914 914 Громко
Євгенія
Артурівна
2021 Кіровоградська
III української мови і літератури
2018 938.43
III української мови і літератури
2019
III валеологія
2020
915 915 Бодня
Ганна
Юріївна
2015 Донецька
III економіки
2014 938.18
м. Київ
II мікроекономіка та макроекономіка
II економіки
2015
916 916 Дюг
Соломія
Романівна
2013 Львівська
III французька мова
2012 937.31
II французька мова
II французької мови
2013
917 917 Лебідь
Дарина
Русланівна
2015 Рівненська
I правознавства
2013 936.43
~ правознавства
2014
II фольклористика
2015
918 918 Шевченко
Катерина
Геннадіївна
2017 Запорізька
I російської мови і літератури
2014 935.83
~ прикладна математика
2015
III математичне моделювання
2016
919 919 Котенко
Наталія
Вікторівна
2013 Запорізька
II російська мова
2012 935.62
~ російська мова
~ російської мови і літератури
2013
920 920 Кривка
Сабіна
Мирославівна
2015 Закарпатська
II української мови і літератури
2013 935.07
III української мови і літератури
2014
~ українська література
III української мови і літератури
2015
921 921 Велько
Катерина
Олександрівна
2020 Черкаська
III історії
2017 934.71
II історії
2018
~ археологія
III історії
2019
922 922 Вощинський
Віктор
Віталійович
2014 Івано-Франківська
~ астрономії
2013 934.50
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
II астрономії
2014
923 923 Галич
Іван
Васильович
2016 Черкаська
III економіки
2014 932.57
III економіки
2015
~ мікроекономіка та макроекономіка
II економіки
2016
924 924 Маргітай
Володимир
Васильович
2020 Закарпатська
~ агрономія
2019 931.80
I агрономія
2020
925 925 Якименко
Дарина
Ігорівна
2020 Дніпропетровська
I біологія людини
2020 930.06
926 926 Вітрова
Софія
Андріївна
2017 Тернопільська
I екології
2016 929.61
III екологія
III екології
2017
927 927 Шевчук
Катерина
Василівна
2021 Житомирська
I історії
2018 929.32
III географії
2019
~ географія та ландшафтознавство
2020
928 928 Кравцев
Анатолій
Олександрович
2014 Сумська
~ математичне моделювання
2012 929.30
III педагогіка
2013
III математичне моделювання
III педагогіка
~ педагогіки і психології
2014
929 929 Єськова
Олександра
Сергіївна
2014 АР Крим
II агрономія
2012 929.27
I агрономія
2013
~ агрономія
2014
930 930 Лівочка
Анастасія
Павлівна
2017 Львівська
~ науково-технічна творчість та винахідництво
2015 928.87
II науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2017
931 931 Коваленко
Олена
Олександрівна
2022 м. Київ
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2021 928.83
932 932 Сухина
Марина
Сергіївна
2020 Черкаська
III зоологія, ботаніка
2019 927.69
II ботаніка
~ психологія
2020
933 933 Підволоцька
Віолетта
Юріївна
2015 Дніпропетровська
II математика
2014 925.45
I математика
2015
934 934 Олевський
Олександр
Вікторович
2016 Дніпропетровська
II експериментальна фізика
2015 925.40
II експериментальна фізика
~ фізики
2016
935 935 Черпак
Олег
Ярославович
2012 Івано-Франківська
II теоретична фізика
2011 924.57
II експериментальна фізика
2012
936 936 Матвіїв
Катерина
Юріївна
2013 Волинська
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2011 922.96
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II математики
2013
937 937 Рибалко
Андрій
Андрійович
2013 Рівненська
~ експериментальна фізика
2012 922.40
II електроніка та приладобудування
III аерофізика та космічні дослідження
~ фізики
2013
938 938 Лехан
Андрій
Валентинович
2015 Київська
III біології
2013 922.22
~ екологія
III біології
2014
II біології
2015
939 939 Власов
Ілля
Сергійович
2015 Дніпропетровська
III хімія
~ хімії
2014 922.09
II хімія
2015
940 940 Шалавило
Андрій
Степанович
2014 Львівська
II біології
2013 921.81
I зоологія, ботаніка
III біології
2014
941 941 Проценко
Світлана
Олексіївна
2012 Харківська
III релігієзнавство та історія релігії
2011 920.73
I релігієзнавство та історія релігії
2012
942 942 Карпа
Олеся
Іванівна
2016 м. Київ
III іспанської мови
2014 920.72
II іспанська мова
II іспанської мови
2016
943 943 Соляник
Майя
Ігорівна
2016 Полтавська
II російська мова
2015 920.27
III російська мова
II російської мови та літератури
2016
944 944 Лабнюк
Анна
Григорівна
2021 Волинська
III економіки
2019 920.04
I мікроекономіка та макроекономіка
2020
945 945 Мелкумян
Ігор
Альбертович
2012 Луганська
III математика
2011 919.74
I прикладна математика
2012
946 946 Щербак
Олександр
Андрійович
2018 Харківська
II валеологія
2017 919.46
I валеологія
2018
947 947 Храмченко
Анатолій
Сергійович
2020 Сумська
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
~ аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2019 919.10
~ інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ авіа
2020
948 948 Роговцов
Юрій
Олександрович
2017 Миколаївська
III фізики
2014 918.97
III фізики
2015
III фізики
2016
III теоретична фізика
~ фізики
2017
949 949 Гапуненко
Альона
Валентинівна
2011 Житомирська
II релігієзнавство та історія релігії
2010 918.08
II релігієзнавство та історія релігії
2011
950 950 Димов
Костянтин
Володимирович
2013 Херсонська
III технології програмування
2012 917.67
Дніпропетровська
II комп`ютерні системи та мережі
II інформаційних технологій
2013

11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.