Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
51 51 Драб
Неля
Юріївна
2019 Закарпатська
III німецька мова
2016 2305.55
II німецька мова
2017
II німецька мова
II німецької мови
2018
I німецька мова
II німецької мови
2019
52 52 Доманіцька
Мирослава
Олегівна
2015 Черкаська
російська мова
I українська мова
II німецької мови
2013 2302.85
III німецька мова
II українська мова
II німецької мови
2014
українська мова
III німецької мови
2015
53 53 Головацька
Яна
Володимирівна
2021 Чернівецька
~ фізики
2018 2301.00
I теоретична фізика
~ фізики
~ інформатики
2019
I теоретична фізика
2020
54 54 Кравцов
Артур
Андрійович
2018 Харківська
II математики
2015 2300.00
III інформатики
III математики
2016
I інформатики
I математики
2017
III математики
II інформатики
2018
55 55 Марецький
Дмитро
Андрійович
2018 Дніпропетровська
I фізики
2015 2300.00
I фізики
III інформатики
2016
II фізики
II інформатики
2017
III фізики
III інформатики
2018
56 56 Дранніков
Антон
Олегович
2016 Луганська
II російської мови і літератури
2013 2286.71
Луганська
I російська література
I російської мови і літератури
2014
Одеська
III англійська мова
2015
Одеська
III літературна творчість
II англійська мова
2016
57 57 Різник
Валерій
Олександрович
2016 Харківська
II математики
2013 2250.00
II інформатики
II математики
2014
I математики
II інформатики
2015
II інформатики
2016
58 58 Пашковська
Ольга
Валеріївна
2014 Чернівецька
I біологія людини
I екології
2013 2233.94
I біологія людини
~ біології
I екології
2014
59 59 Скробач
Сергій
Дмитрович
2017 Черкаська
III біології
2014 2232.36
II лісознавство
II біології
2015
II лісознавство
III біології
~ екології
2016
II зоологія, ботаніка
III біології
2017
60 60 Грицюк
Володимир
Васильович
2019 Івано-Франківська
III фізики
2017 2229.64
II теоретична фізика
III астрономії
III фізики
2018
II теоретична фізика
III астрономії
III фізики
2019
61 61 Гальченко
Павло
Сергійович
2016 Кіровоградська
III географії
2013 2213.13
III географії
2014
II географія та ландшафтознавство
II географії
2015
I географія та ландшафтознавство
III географії
2016
62 62 Гарбузова
Аліна
Вікторівна
2018 Харківська
I математики
2015 2200.00
II інформатики
I математики
2016
I математики
2017
II математики
2018
63 63 Ликов
Данило
Ігорович
2015 Запорізька
II фізики
2013 2192.15
III матеріалознавство
II фізики
2014
I технологічні процеси та перспективні технології
III фізики
I астрономії
2015
64 64 Корогодська
Поліна
Юріївна
2016 Харківська
I російської мови і літератури
2013 2142.47
II російської мови і літератури
2014
II російської мови та літератури
2015
I російська мова
I російської мови та літератури
2016
65 65 Луньов
Антон
Валерійович
2015 Черкаська
комп`ютерні системи та мережі
III інформатики
III математики
2013 2141.49
II технології програмування
~ інформатики
II математики
2014
II технології програмування
~ математики
~ інформатики
2015
66 66 Шкредко
Андрій
Іванович
2018 Івано-Франківська
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
III астрономії
2016 2131.18
I астрономії
III математики
2017
I технології програмування
III астрономії
2018
67 67 Лопушанський
Дмитро
Андрійович
2019 Львівська
III іnternet-технології та WEB дизайн
III математичне моделювання
I німецької мови
2018 2120.44
технології програмування
II математичне моделювання
електроніка та приладобудування
I німецької мови
2019
68 68 Павліха
Віктор
Юрійович
2019 Волинська
прикладна математика
III економіки
2017 2109.54
I економічна теорія та історія економічної думки
II економіки
2018
III прикладна математика
I економіки
2019
69 69 Волкова
Анна
Романівна
2019 Чернівецька
~ хімії
2016 2104.47
III загальна біологія
2017
III селекція та генетика
III загальна біологія
~ біології
2018
I загальна біологія
III зоологія, ботаніка
III селекція та генетика
~ біології
II екології
2019
70 70 Зогаль
Дар`я
Олександрівна
2019 Полтавська
I правознавства
2017 2066.16
III соціологія
I правознавства
2018
I правознавство
II правознавства
2019
71 71 Тимохіна
Дарина
Сергіївна
2017 Харківська
I ветеринарія та зоотехнія
2015 2058.70
I зоологія, ботаніка
III української мови і літератури
2016
I загальна біологія
2017
72 72 Вертелецький
Владислав
Юрійович
2016 м. Київ
I астрономії
2014 2050.00
II фізики
I астрономії
2015
II астрономії
II фізики
2016
73 73 Фединяк
Володимир
Романович
2019 Львівська
I фізики
2016 2050.00
II фізики
II математики
2017
I математики
II фізики
2019
74 74 Крушельницький
Андрій
Романович
2017 Львівська
I геологія, геохімія та мінералогія
2015 2033.66
II геологія, геохімія та мінералогія
~ географії
2016
II геологія, геохімія та мінералогія
II валеологія
2017
75 75 Федоров
Олександр
Сергійович
2015 Миколаївська
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2012 2027.00
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II інформатики
2013
II інформатики
2014
II математичне моделювання
III математики
III інформатики
2015
76 76 Олексишин
Олексій
Андрійович
2018 Чернівецька
III математики
2015 2026.50
III математики
2016
II математика
II математики
2017
I прикладна математика
III математики
2018
77 77 Дімітращук
Богдан
Дмитрович
2015 Чернівецька
I географії
2013 2021.63
II географії
2014
I географія та ландшафтознавство
I географії
2015
78 78 Вілігурський
Артур
Олегович
2016 Волинська
III математики
2013 2020.64
~ інформатики
III математики
2014
III математика
III математики
II інформатики
2015
II математика
III інформатики
III математики
2016
79 79 Блащак
Іван
Олександрович
2015 Тернопільська
II біології
2013 2018.58
I біології
~ інформатики
2014
I зоологія, ботаніка
I біології
2015
80 80 Дмітрієв
Святослав
Станіславович
2016 Харківська
I географії
2014 2004.27
III кліматологія та метеорологія
III географії
2015
I кліматологія та метеорологія
II географії
2016
81 81 Козіброда
Богдан
Юрійович
2016 Волинська
I хімії
2013 2000.00
I хімії
2014
I хімії
2015
I хімії
2016
82 82 Янкова
Наталія
Іванівна
2016 Вінницька
I біології
2013 2000.00
I біології
2014
I біології
2015
I біології
2016
83 83 Тригуб
Антон
Володимирович
2017 м. Київ
I математики
2014 2000.00
I математики
2015
I математики
2016
I математики
2017
84 84 Фортуна
Назарій
Павлович
2018 Львівська
II фізики
2015 2000.00
~ фізики
2016
II астрономії
II фізики
2017
I астрономії
II фізики
2018
85 85 Денисенков
Микита
Вікторович
2015 Донецька
I економіки
2013 1967.23
Донецька
I економіки
2014
м. Київ
II фінанси, грошовий обіг і кредит
I економіки
2015
86 86 Пугач
Дмитро
Богданович
2016 Львівська
~ історії
2014 1963.36
I історичне краєзнавство
I історії
2015
II всесвітня історія
I історії
2016
87 87 Савка
Роман
Володимирович
2017 Волинська
II біології
2014 1957.89
II валеологія
II біології
2015
III валеологія
III біології
II екології
2016
88 88 Кендюхов
Ігор
Олександрович
2015 Донецька
I географії
2013 1955.30
Донецька
I геологія, геохімія та мінералогія
I географії
2014
м. Київ
I географії
2015
89 89 Терещук
Матвій
Володимирович
2019 Миколаївська
I історії
2017 1931.64
I історії
2018
I історія України
I історії
2019
90 90 Кузьменко
Дар`я
Миколаївна
2014 Харківська
III лісознавство
II біології
2013 1914.28
I лісознавство
I біології
2014
91 91 Козуб
Марина
Богданівна
2017 Волинська
III географії
2014 1907.14
II географії
2015
II українська література
географія та ландшафтознавство
II географії
2016
I географії
2017
92 92 Шаповаленко
Ольга
Олегівна
2019 Чернігівська
III біології
2015 1900.00
I біології
2016
I біології
2017
I біології
2018
III біології
2019
93 93 Шкірко
Ілля
Юзефович
2021 Харківська
I математики
II фізики
2018 1900.00
II математики
II фізики
II інформатики
2019
94 94 Іванова
Кіра
Ігорівна
2014 Дніпропетровська
II математика
I математики
2013 1895.03
I математичне моделювання
III інформатики
~ математики
2014
95 95 Джус
Олександр
Сергійович
2012 Черкаська
I машинобудування та робототехніка
2011 1890.31
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II машинобудування та робототехніка
II науково-технічна творчість та винахідництво
2012
96 96 Калугін
Дмитро
Ігорович
2015 Запорізька
III математики
2013 1886.07
II теоретична фізика
~ фізики
2014
I експериментальна фізика
III фізики
2015
97 97 Паша
Юрій
Анатолійович
2017 Донецька
II агрономія
I екології
2016 1883.52
I агрономія
I екології
2017
98 98 Кравченко
Катерина
Андріївна
2019 Харківська
I агрономія
III французької мови
2018 1880.14
I загальна біологія
II біології
2019
99 99 Альошин
Данило
Володимирович
2014 Запорізька
III екологія
III біології
III екології
2013 1877.72
II лісознавство
II загальна біологія
~ біології
II екології
2014
100 100 Кордупель
Назарій
Романович
2015 Львівська
охорона довкілля та раціональне природокористування
2013 1871.79
Львівська
III екологія
I екології
2014
Львівська
II охорона довкілля та раціональне природокористування
I екології
2015

1 2 3 4 5 6 7 8



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.