Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
951 951 Семерак
Данило
Остапович
2017 м. Київ
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2016 917.51
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2017
952 952 Дарійчук
Олександр
Ярославович
2020 Івано-Франківська
I технології програмування
2019 917.19
Івано -Франківська
II кібербезпека
III технології програмування
2020
953 953 Барна
Андрій
Олегович
2013 Тернопільська
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011 916.84
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2012
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ інформаційних технологій
2013
954 954 Никоненко
Анастасія
Ярославівна
2016 Дніпропетровська
III біології
2013 916.22
II зоологія, ботаніка
2015
II зоологія, ботаніка
2016
955 955 Кавара
Артем
Олегович
2018 Волинська
III географії
2016 915.45
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
III географії
2017
II матеріалознавство
2018
956 956 Сеніва
Катерина
Романівна
2015 Хмельницька
II матеріалознавство
2013 915.41
III матеріалознавство
2014
II матеріалознавство
2015
957 957 Мороз
Галина
Степанівна
2016 Волинська
III історії
2013 915.40
~ історії
2015
III українська мова
II історії
2016
958 958 Петрина
Володимир
Максимович
2018 Дніпропетровська
~ фізики
2016 915.29
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ фізики
2017
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2018
959 959 Бірюкова
Анна
Михайлівна
2016 Херсонська
~ математика
2014 914.88
~ інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II прикладна математика
2015
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2016
960 960 Баринова
Катерина
Андріївна
2014 м. Київ
II астрономія та астрофізика
2012 914.49
I астрономії
2013
961 961 Повх
Анна
Сергіївна
2020 Рівненська
II української мови і літератури
2017 914.12
III української мови і літератури
2018
III української мови і літератури
2019
~ українська мова
2020
962 962 Могорян
Максим
Віталійович
2014 Одеська
II астрономія та астрофізика
2013 913.64
III астрономія та астрофізика
III астрономії
2014
963 963 Дорофєєва
Юлія
Андріївна
2017 Одеська
II німецької мови
2015 912.21
~ німецька мова
II німецької мови
2017
964 964 Петріщев
Віталій
Вікторович
2016 Миколаївська
II хімії
2013 912.07
III хімії
2014
III хімія
~ хімії
2016
965 965 Голобородий
Сергій
Віталійович
2014 Черкаська
III агрономія
2012 911.66
~ агрономія
2013
III агрономія
III екології
2014
966 966 Полховська
Анна
Володимирівна
2019 Житомирська
II англійська мова
~ англійської мови
2018 911.52
II англійська мова
~ англійської мови
2019
967 967 Ламзін
Олег
Олександрович
2014 Вінницька
I прикладна математика
~ математики
2014 910.95
968 968 Васильєв
Микола
Анатолійович
2018 Волинська
III фізики
2015 908.84
~ фізики
2016
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2017
III авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2018
969 969 Костомарова
Софія
Євгенівна
2014 Запорізька
III правознавство
~ правознавства
2013 907.94
II правознавство
II правознавства
2014
970 970 Папашев
Олег
Костянтинович
2019 Запорізька
II технології програмування
~ математики
2017 907.39
III математика
III математики
2018
971 971 Федюк
Віталій
Владленович
2015 Харківська
I археологія
2014 905.87
II археологія
2015
972 972 Григорович
Олег
Андрійович
2018 Львівська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
III експериментальна фізика
2017 905.00
III технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2018
973 973 Дерезенко
Денис
Миколайович
2015 Рівненська
~ астрономії
2014 904.32
III загальна біологія
I астрономії
2015
974 974 Захарова
Єлизавета
Євгеніївна
2020 Київська
I прикладна математика
2019 903.42
~ математичне моделювання
2020
975 975 Лупан
Юлія
Юріївна
2015 Київська
II української мови і літератури
2013 900.00
III української мови і літератури
2014
II української мови і літератури
2015
976 976 Вісин
Валентин
Валентинович
2015 м. Київ
III фізики
2013 900.00
II фізики
2014
II фізики
2015
977 977 Бочаров
Сергій
Андрійович
2016 Харківська
II хімії
2013 900.00
II хімії
2014
III хімії
2016
978 978 Ярушников
Євген
Володимирович
2016 Донецька
II хімії
2013 900.00
II хімії
2014
III хімії
2016
979 979 Кушнір
Владислав
Ігорович
2015 Вінницька
II географії
2013 900.00
III географії
2014
II географії
2015
980 980 Багрінцев
Ігор
Андрійович
2016 Миколаївська
III географії
2013 900.00
III географії
2014
I географії
2015
981 981 Герасимов
Григорій
Ігорович
2015 Донецька
II правознавства
2013 900.00
II правознавства
2014
III правознавства
2015
982 982 Нецевич
Наталія
Сергіївна
2015 Житомирська
II правознавства
2013 900.00
II правознавства
2014
III правознавства
2015
983 983 Молчанов
Андрій
Андрійович
2015 Кіровоградська
III англійської мови
2013 900.00
I англійської мови
2014
III англійської мови
2015
984 984 Ліпартія
Ніно
Джамбулівна
2015 Харківська
II математики
2013 900.00
II математики
2014
III математики
2015
985 985 Муравйов
Ігор
Павлович
2017 Харківська
II хімії
2014 900.00
II хімії
2015
III хімії
2016
986 986 Бацман
Валерія
Миколаївна
2017 Київська
II біології
2014 900.00
III біології
2016
II біології
2017
987 987 Сусуйкіна
Дар`я
Володимирівна
2017 Миколаївська
III географії
2014 900.00
I географії
2015
III географії
2016
988 988 Головинський
Євген
Андрійович
2016 Харківська
III трудового навчання
2014 900.00
III трудового навчання
2015
I трудового навчання
2016
989 989 Шпак
Олена
Петрівна
2016 Тернопільська
III трудового навчання
2014 900.00
I трудового навчання
2015
III трудового навчання
2016
990 990 Чорний
Богдан
Олегович
2017 м. Київ
III історії
2014 900.00
II історії
2015
II історії
2017
991 991 Лагуш
Олег
Михайлович
2016 Львівська
II німецької мови
2014 900.00
III німецької мови
2015
II німецької мови
2016
992 992 Васильєв
Владислав
Юрійович
2016 м. Київ
I французької мови
2014 900.00
III французької мови
2015
III французької мови
2016
993 993 Кравець
Анна
Василівна
2017 м. Київ
II математики
2015 900.00
II математики
2016
III математики
2017
994 994 Касимов
Артур
Русланович
2018 Луганська
III математики
2015 900.00
III фізики
~ математики
2016
~ фізики
~ математики
2017
~ математики
~ фізики
2018
995 995 Павленко
Андрій
Вікторович
2018 Черкаська
~ математики
2015 900.00
~ інформатики
~ математики
2016
III інформатики
III математики
2017
~ математики
~ інформатики
2018
996 996 Кандій
Марія
Олександрівна
2017 м. Київ
III географії
2015 900.00
II географії
2016
II географії
2017
997 997 Плотніков
Михайло
Сергійович
2017 Харківська
II інформатики
2015 900.00
II інформатики
2016
III інформатики
2017
998 998 Романюк
Яна
Романівна
2017 Закарпатська
I німецької мови
2015 900.00
III німецької мови
2016
III німецької мови
2017
999 999 Євтушок
Владислав
Вікторович
2018 Хмельницька
III біології
2016 900.00
II біології
2017
II біології
2018
1000 1000 Коваленко
Марія
Володимирівна
2018 Одеська
III астрономії
2016 900.00
Одеська
II астрономії
2017
II астрономії
2018

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.