Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
1001 1001 Мазаєв
Сергій
Миколайович
2018 Полтавська
II інформатики
2016 900.00
III інформатики
2017
II інформатики
2018
1002 1002 Рожков
Олексій
Костянтинович
2019 Харківська
II математики
2016 900.00
III математики
2017
II математики
2018
1003 1003 Горох
Катерина
Євгеніївна
2019 м. Київ
III математики
2016 900.00
I математики
2017
III математики
2018
1004 1004 Бучок
Катерина
Олександрівна
2020 Закарпатська
I української мови і літератури
2017 900.00
III української мови і літератури
2018
III української мови і літератури
2019
1005 1005 Ісаєва
Олена
Миколаївна
2020 Сумська
II української мови і літератури
2017 900.00
III української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
1006 1006 Андрущенко
Василь
Ігорович
2020 Київська
III географії
2017 900.00
II географії
2018
Київська
II географії
2019
1007 1007 Зуйков
Антон
Дмитрович
2021 Донецька
II олімпіадиз хімії
2017 900.00
II хімії
2018
III хімії
2019
1008 1008 Нікітенко
Максим
Вадимович
2019 Полтавська
II інформатики
2017 900.00
II інформатики
2018
III інформатики
2019
1009 1009 Болотов
Назар
Андрійович
2019 Донецька
II правознавства
2017 900.00
II правознавства
2018
III правознавства
2019
1010 1010 Лавренюк
Анна
Вадимівна
2019 Київська
II правознавства
2017 900.00
II правознавства
2018
III правознавства
2019
1011 1011 Ольховський
Родіон
Олегович
2019 Харківська
III правознавства
2017 900.00
II правознавства
2018
II правознавства
2019
1012 1012 Смілянець
Вячеслав
Володимирович
2020 Черкаська
II історії
2017 900.00
II історії
2018
III історії
2019
1013 1013 Ящук
Данило
Романович
2019 Житомирська
II історії
2017 900.00
III історії
2018
II історії
2019
1014 1014 Адубецький
Антон
Валентинович
2020 Миколаївська
III історії
2017 900.00
III історії
2018
I правознавства
2019
1015 1015 Вадзінський
Іван
Анатолійович
2020 Київська
III історії
2017 900.00
II історії
2018
II історії
2019
1016 1016 Штанденко
Михайло
Сергійович
2020 м. Київ
II математики
2017 900.00
II математики
2018
III математики
2019
1017 1017 Лушней
Святослав
Ярославович
2021 Львівська
III математики
III фізики
2018 900.00
I астрономії
2019
1018 1018 Матвіюк
Ірина
Володимирівна
2014 Волинська
~ інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
III математика
2013 899.90
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III прикладна математика
2014
1019 1019 Заремська
Валерія
Валеріївна
2014 Чернівецька
III німецької мови
II німецька мова
2013 899.59
II німецької мови
2014
1020 1020 Бурлака
Богдан
Іванович
2015 Чернігівська
~ математики
2013 898.56
~ математики
III математика
2014
II прикладна математика
2015
1021 1021 Плотко
Павло
Павлович
2014 Харківська
III астрономії
III аерофізика та космічні дослідження
2013 897.88
II астрономія та астрофізика
2014
1022 1022 Древаль
Олег
Леонідович
2011 м. Київ
III електроніка та приладобудування
2010 897.86
II електроніка та приладобудування
2011
1023 1023 Горпинюк
Софія
Юріївна
2021 Тернопільська
III фольклористика
2019 897.61
III фольклористика
2020
II фольклористика
2021
1024 1024 Пономаренко
Вікторія
Олександрівна
2015 Донецька
II екології
2014 896.75
II екології
III зоологія, ботаніка
2015
1025 1025 Арокгаті
Арпад
Степанович
2014 Закарпатська
II англійської мови
III англійська мова
2013 896.44
II англійської мови
2014
1026 1026 Мічурін
Ігор
Євгенович
2020 Харківська
I економіки
2019 896.27
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2020
1027 1027 Бітюцька
Валерія
Володимирівна
2017 Харківська
~ екології
2015 896.14
~ екології
2016
III екології
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2017
1028 1028 Македон
Анфіса
Петрівна
2014 Харківська
II іспанської мови
2013 896.12
II іспанської мови
III іспанська мова
2014
1029 1029 Гурин
Вікторія
Олегівна
2014 Чернігівська
II біології
2013 896.03
II біології
III біологія людини
2014
1030 1030 Мамедова
Земфіра
Вугарівна
2018 Дніпропетровська
III географії
2016 895.41
III географія та ландшафтознавство
2017
III географії
II географія та ландшафтознавство
2018
1031 1031 Пелешенко
Олена
Юріївна
2012 м. Київ
I українська література
2012 895.37
1032 1032 Німець
Олександр
Дмитрович
2015 Харківська
II геологія, геохімія та мінералогія
2014 895.08
~ географії
II геологія, геохімія та мінералогія
2015
1033 1033 Білобородов
Артем
Андрійович
2013 Харківська
II математика
2012 893.47
III прикладна математика
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
1034 1034 Литвиненко
Микола
Миколайович
2014 Полтавська
~ англійської мови
III англійська мова
2013 892.98
III англійської мови
II англійська мова
2014
1035 1035 Бірюк
Микита
Володимирович
2015 Херсонська
III екології
2014 892.89
I екології
~ зоологія, ботаніка
2015
1036 1036 Шевченко
Юлія
Геннадіївна
2016 Одеська
~ англійської мови
2014 892.84
II англійської мови
II українська література
2015
1037 1037 Хапрова
Дар`я
Володимирівна
2017 Запорізька
III кліматологія та метеорологія
2015 892.71
II гідрологія
2016
III гідрологія
2017
1038 1038 Нємкевич
Дар`я
Олегівна
2020 Чернігівська
II економіки
2017 892.40
~ математики
III інформатики
2018
~ фізики
~ інформатики
2019
~ технології програмування
2020
1039 1039 Трегуб
Дар`я
Андріївна
2013 Полтавська
II мистецтвознавство
2012 892.32
I мистецтвознавство
2013
1040 1040 Михальченко
Марія
Борисівна
2018 Харківська
III ветеринарія та зоотехнія
2017 890.71
I ветеринарія та зоотехнія
2018
1041 1041 Цехмістер
Богдан
Ярославович
2021 м. Київ
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2021 889.17
1042 1042 Кунцьо
Дмитро
Юрійович
2017 Закарпатська
~ фізики
2014 888.88
III астрономії
~ фізики
~ матеріалознавство
2016
III астрономії
III експериментальна фізика
2017
1043 1043 Зіньковський
Артем
Володимирович
2014 Донецька
I біології
2013 888.49
III біології
~ біологія людини
2014
1044 1044 Шарковська
Владислава
Ігорівна
2013 Херсонська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012 887.99
II астрономії
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013
1045 1045 Лінчаковський
Станіслав
Миколайович
2019 Миколаївська
II технологічні процеси та перспективні технології
III експериментальна фізика
2018 887.66
III технологічні процеси та перспективні технології
~ експериментальна фізика
2019
1046 1046 Корж
Олексій
Анатолійович
2020 Херсонська
II англійська мова
2019 885.40
I англійська мова
2020
1047 1047 Куликов
Артур
Дмитрович
2016 Харківська
III технологічні процеси та перспективні технології
2015 885.11
I технологічні процеси та перспективні технології
2016
1048 1048 Гетало
Станіслав
Валерійович
2012 Сумська
III прикладна математика
2011 884.94
II математика
2012
1049 1049 Сурник
Петро
Миколайович
2014 Хмельницька
II географія та ландшафтознавство
2013 884.69
I географія та ландшафтознавство
2014
1050 1050 Холявінська
Анна
Віталіївна
2020 Кіровоградська
~ літературна творчість
2018 884.31
Кіровоградська
~ літературна творчість
2019
Кіровоградська
~ охорона довкілля та раціональне природокористування
III українська література
2020

13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.