Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
1051 1051 Москаленко
Софія
Михайлівна
2017 Івано-Франківська
~ теологія, релігієзнавство та історія релігії
2016 883.23
II історичне краєзнавство
2017
1052 1052 Кратюк
Олександр
Олександрович
2016 Житомирська
III лісознавство
2013 883.18
III лісознавство
~ екології
2014
~ лісознавство
2015
III загальна біологія
2016
1053 1053 Рега
Оксана
Романівна
2017 Тернопільська
~ хімії
2014 882.62
~ хімії
2015
~ хімії
2016
III мистецтвознавство
III валеологія
~ олімпіадиз хімії
2017
1054 1054 Ткаченко
Павло
Іванович
2010 Дніпропетровська
I математика
2010 881.47
1055 1055 Спрягайло
Дмитро
Олександрович
2013 Черкаська
III зоологія, ботаніка
2011 881.11
II зоологія, ботаніка
2012
III зоологія, ботаніка
2013
1056 1056 Шепілов
Дмитро
Романович
2013 Запорізька
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II екології
2013 880.87
1057 1057 Новохатько
Анастасія
Віталіївна
2017 Полтавська
I української мови і літератури
2014 880.04
III українська література
~ української мови і літератури
2015
1058 1058 Гриб
Олександр
Іванович
2014 Миколаївська
~ безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III інформаційних технологій
2013 879.98
~ безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
~ інформатики
II інформаційних технологій
2014
1059 1059 Миславський
Інокентій
Володимирович
2016 Харківська
III правознавства
2014 878.97
~ правознавство
I правознавства
2016
1060 1060 Маранський
Андрій
Володимирович
2017 Кіровоградська
~ філософія
2015 878.53
III філософія
~ історії
2016
III всесвітня історія
II філософія
2017
1061 1061 Войтович
Марія
Богданівна
2019 Львівська
~ зоологія, ботаніка
~ екології
2018 878.46
~ загальна біологія
III зоологія, ботаніка
III екології
2019
1062 1062 Власенко
Сергій
Анатолійович
2021 Черкаська
III астрономія та астрофізика
2019 877.45
II аерофізика та космічні дослідження
2020
II аерофізика та космічні дослідження
2021
1063 1063 Новицький
Олександр
Сергійович
2014 Миколаївська
~ математика
2012 877.19
III математичне моделювання
2013
II математичне моделювання
2014
1064 1064 Єрмолаєв
Олександр
Андрійович
2017 Миколаївська
~ математики
2014 876.92
~ математики
~ інформатики
2015
III інформатики
2016
~ математика
III інформатики
2017
1065 1065 Шевчик
Дмитро
Іванович
2019 Чернівецька
III географії
2016 876.66
Чернівецька
~ географії
2017
III економіки
2018
Чернівецька
~ мікроекономіка та макроекономіка
III економіки
2019
1066 1066 Чупрій
Діана
Юріївна
2017 м. Київ
I всесвітня історія
II правознавство
2017 876.55
1067 1067 Омелюх
Антон
Ігорович
2015 Рівненська
~ електроніка та приладобудування
2014 876.45
III електроніка та приладобудування
~ астрономія та астрофізика
~ теоретична фізика
2015
1068 1068 Удалова
Марія
Сергіївна
2015 Запорізька
II математичне моделювання
2013 876.43
II прикладна математика
2014
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2015
1069 1069 Сауш
Поліна
Юріївна
2022 Рівненська
II мистецтвознавство
2021 875.49
1070 1070 Бардакова
Мілана
Владиславівна
2019 Полтавська
III німецької мови
2018 875.29
~ астрономія та астрофізика
I німецької мови
2019
1071 1071 Зеляк
Назарій
Миколайович
2018 Івано-Франківська
~ теологія, релігієзнавство та історія релігії
II філософія
2017 875.00
II правознавство
2018
1072 1072 Сергієнко
Денис
Олексійович
2012 Херсонська
~ математичне моделювання
2010 874.97
III математичне моделювання
2011
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
III математичне моделювання
2012
1073 1073 Хаярова
Карина
Сергіївна
2017 Сумська
II економіки
2016 874.73
~ фінанси, грошовий обіг і кредит
II економіки
2017
1074 1074 Романенко
Дмитро
Романович
2012 Харківська
III правознавство
2010 874.53
III Правознавство
2011
III правознавство
2012
1075 1075 Ярмощук
Ірина
Олександрівна
2015 Волинська
~ фінанси, грошовий обіг і кредит
~ економіки
2013 873.84
III фінанси, грошовий обіг і кредит
2014
III фінанси, грошовий обіг і кредит
2015
1076 1076 Дмітрієв
Платон
Олегович
2013 Харківська
I технологічні процеси та перспективні технології
2012 873.38
II технологічні процеси та перспективні технології
2013
1077 1077 Кільова
Ольга
Володимирівна
2019 Запорізька
~ біології
2016 872.95
II медицина
III біології
2018
III медицина
~ біології
2019
1078 1078 Лійко
Вікторія
Володимирівна
2011 Харківська
I прикладна математика
2011 872.79
1079 1079 Руккас
Олена
Кирилівна
2022 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
2020 872.31
III мікроекономіка та макроекономіка
2021
1080 1080 Морозов
Роман
Євгенович
2017 Запорізька
III експериментальна фізика
~ хімії
2016 872.17
II експериментальна фізика
~ астрономії
2017
1081 1081 Падалко
Галина
Анатоліївна
2013 Волинська
II Internet-технології та WEB дизайн
~ математичне моделювання
2012 870.88
II іnternet-технології та WEB дизайн
2013
1082 1082 Войтюк
Дарія
Володимирівна
2020 м. Київ
I правознавство
2020 870.86
1083 1083 Старка
Андрій
Богданович
2010 Тернопільська
I релігієзнавство та історія релігії
2010 870.79
1084 1084 Квітка
Ніна
Михайлівна
2013 Харківська
III машинобудування та робототехніка
2012 870.38
I авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2013
1085 1085 Дмитренко
Анна
Степанівна
2011 м. Київ
I етнологія
2011 870.27
1086 1086 Берьозкіна
Владислава
Володимирівна
2013 Полтавська
II німецька мова
2012 869.60
III німецька мова
III німецької мови
2013
1087 1087 Гуменюк
Юлія
Юріївна
2019 Івано-Франківська
III англійської мови
2018 868.12
~ хімія
I англійської мови
2019
1088 1088 Банар
Евеліна
Миколаївна
2022 Чернівецька
~ мистецтвознавство
2020 867.42
II фольклористика
2021
1089 1089 Гечу
Іван
Васильович
2021
III математики
2019 867.04
II математика
2020
III математика
2021
1090 1090 Тринога
Мирослав
Тарасович
2019 Івано-Франківська
~ математики
2016 866.72
III математики
2017
III математика
~ математики
2018
II математика
2019
1091 1091 Котовський
Тимур
Анатолійович
2011 Київська
I мікроекономіка та макроекономіка
2011 866.45
1092 1092 Черняк
Єлизавета
Олександрівна
2019 Чернігівська
III медицина
2018 865.79
II медицина
III охорона довкілля та раціональне природокористування
~ біології
2019
1093 1093 Кваснікова
Валерія
Ігорівна
2020 Дніпропетровська
I валеологія
2020 864.20
1094 1094 Кушнеренко
Катерина
Олександрівна
2021 Донецька
II мистецтвознавство
2020 863.97
1095 1095 Плющ
Домініка
Іванівна
2011 м. Київ
I англійська мова
2011 863.85
1096 1096 Романова
Анастасія
Романівна
2010 Херсонська
I англійська мова
2010 863.37
1097 1097 Боровська
Діана
Романівна
2018 Тернопільська
II історичне краєзнавство
2017 862.06
1098 1098 Гоц
Богдана
Тарасівна
2019 м. Київ
II українська мова
2018 860.20
I українська мова
2019
1099 1099 Михайлова
Наталія
Олександрівна
2016 Рівненська
II географії
2014 859.70
III гідрологія
~ географії
2015
~ географії
~ екології
2016
1100 1100 Карпінська
Олександра
Володимирівна
2016 Рівненська
II українська література
2015 856.80
Рівненська
I українська література
2016

14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.