Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Інші конкурси Рік Сумарна оцінка
101 101 Джус
Олександр
Сергійович
2012 Черкаська
I машинобудування та робототехніка
2011 1890.31
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II машинобудування та робототехніка
II науково-технічна творчість та винахідництво
2012
102 102 Калугін
Дмитро
Ігорович
2015 Запорізька
III математики
2013 1886.07
II теоретична фізика
~ фізики
2014
I експериментальна фізика
III фізики
2015
103 103 Паша
Юрій
Анатолійович
2017 Донецька
II агрономія
I екології
2016 1883.52
I агрономія
I екології
2017
104 104 Кравченко
Катерина
Андріївна
2019 Харківська
I агрономія
III французької мови
2018 1880.14
I загальна біологія
II біології
2019
105 105 Альошин
Данило
Володимирович
2014 Запорізька
III екологія
III біології
III екології
2013 1877.72
II лісознавство
II загальна біологія
~ біології
II екології
2014
106 106 Кордупель
Назарій
Романович
2015 Львівська
~ охорона довкілля та раціональне природокористування
2013 1871.79
III екологія
I екології
2014
II охорона довкілля та раціональне природокористування
I екології
2015
107 107 Наумова
Марія
Олександрівна
2018 Харківська
~ біології
2016 1859.48
I лісознавство
II біології
2017
II лісознавство
II біології
2018
108 108 Мартишов
Олексій
Русланович
2018 Черкаська
I географії
2016 1853.97
I географії
2017
II географія та ландшафтознавство
I географії
2018
109 109 Пономарьов
Ростислав
Володимирович
2016 Харківська
II математики
2013 1850.00
I математики
2014
I математики
2015
I математики
2016
110 110 Філь
Юлія
Віталіївна
2017 м. Київ
II хімії
2014 1850.00
I хімії
2015
I хімії
2016
I олімпіадиз хімії
2017
111 111 Нго
Нгок
Тхай
2018 Харківська
I математики
2014 1850.00
I математики
2015
II математики
2016
I математики
2018
112 112 Шевченко
Ольга
Сергіївна
2017 Харківська
I математики
2014 1850.00
I математики
2015
II математики
2016
I математики
2017
113 113 Кохан
Аліна
Анатоліївна
2019 Київська
I біології
2016 1850.00
I біології
2017
II біології
2018
I біології
2019
114 114 Кудрик
Олександр
Володимирович
2019 м. Київ
II хімії
2016 1850.00
I олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
I хімії
2019
115 115 Масалітін
Олексій
Юрійович
2020 Харківська
I математики
2016 1850.00
I математики
2017
I математики
2018
II математики
2019
116 116 Студеняк
Віктор
Ігорович
2014 Закарпатська
II німецька мова
II німецької мови
2013 1843.12
I німецька мова
~ експериментальна фізика
I німецької мови
2014
117 117 Кулєшов
Іларіон
Вікторович
2021 Запорізька
~ фізики
2018 1833.72
II експериментальна фізика
~ фізики
2019
I інформаційно
2020
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ експериментальна фізика
2021
118 118 Самохвалова
Марія
Валеріївна
2018 Черкаська
III географії
2015 1831.21
II французька мова
2017
I французька мова
I французької мови
2018
119 119 Томіло
Артем
Володимирович
2017 Черкаська
~ фізики
2014 1828.28
~ математики
2015
III прикладна математика
~ фізики
2016
I прикладна математика
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ фізики
2017
120 120 Дубенська
Лідія
Віталіївна
2019 Львівська
III хімії
2016 1823.78
I олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
I хімія
2019
121 121 Коваленко
Данило
Олексійович
2019 м. Київ
I технологічні процеси та перспективні технології
2017 1811.32
III технологічні процеси та перспективні технології
2018
I технологічні процеси та перспективні технології
I екології
2019
122 122 Удовенко
Юлія
Русланівна
2017 Донецька
II екологія
I екології
2016 1806.58
II охорона довкілля та раціональне природокористування
I екології
2017
123 123 Герасимчук
Арсен
Адамович
2018 Волинська
II астрономія та астрофізика
2015 1799.57
III астрономія та астрофізика
~ астрономії
III фізики
2016
~ теоретична фізика
II астрономії
III фізики
2017
III астрономії
2018
124 124 Шарлай
Олександр
Олександрович
2021 Чернівецька
III біології
2019 1791.13
III селекція та генетика
II загальна біологія
II Еколог-Юніор
2020
I загальна біологія
2021
125 125 Навольський
Владислав
Володимирович
2018 Чернівецька
III географії
2015 1786.81
III географії
2016
II географії
2017
I географія та ландшафтознавство
I географії
2018
126 126 Дорошенко
Анастасія
Анатоліївна
2019 Чернігівська
II української мови і літератури
2016 1783.68
II української мови і літератури
2017
III українська література
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
127 127 Гнатюк
Світлана
Сергіївна
2018 Рівненська
III географії
2015 1776.85
II географії
2016
I географії
2017
II географія та ландшафтознавство
II географії
2018
128 128 Тархан
Ігор
Костянтинович
2019 Київська
~ фізики
2016 1775.05
м. Київ
III фізики
2017
м. Київ
I експериментальна фізика
2018
м. Київ
I теоретична фізика
2019
129 129 Бундзяк
Ольга
Петрівна
2018 Івано-Франківська
III зоологія, ботаніка
III екології
2016 1772.81
III зоологія, ботаніка
III екології
2017
II зоологія, ботаніка
~ медицина
II екології
2018
130 130 Совайло
Кирило
Анатолійович
2017 м. Київ
III фізики
2014 1766.27
II фізики
2015
I фізики
2016
III теоретична фізика
I фізики
2017
131 131 Чижик
Юлія
Вікторівна
2017 Волинська
~ біології
2014 1762.55
I біології
2015
III селекція та генетика
II біології
2016
III селекція та генетика
II біології
2017
132 132 Шматков
Максим
Валерійович
2018 Київська
I біології
2015 1752.33
II біології
2016
II біології
2017
III агрономія
II біології
2018
133 133 Бутова
Аліна
Олексіївна
2016 Київська
III біології
2013 1750.00
I біології
2014
II біології
II екології
2015
II біології
2016
134 134 Колупаєв
Олексій
Вікторович
2018 Харківська
II фізики
2016 1750.00
I фізики
II математики
2017
III математики
II фізики
2018
135 135 Кутах
Анастасія
Андріївна
2019 Харківська
III фізики
2016 1750.00
II фізики
2017
II астрономії
I фізики
2018
II фізики
2019
136 136 Бердніков
Сергій
Євгенович
2019 Одеська
~ фізики
~ інформатики
I математики
2016 1750.00
II фізики
II інформатики
II математики
2017
137 137 Коваль
Вадим
Олегович
2019 м. Київ
II математики
2016 1750.00
II математики
2017
I математики
III фізики
2018
II математики
2019
138 138 Ігнатенко
Олексій
Віталійович
2020 Чернігівська
II фізики
III математики
2017 1750.00
м. Київ
III математики
I фізики
2018
м. Київ
I фізики
2019
139 139 Мицик
Сергій
Вадимович
2020 Чернігівська
II олімпіадиз хімії
2017 1750.00
м. Київ
III математики
I хімії
2018
м. Київ
II математики
II хімії
2019
140 140 Миронюк
Антон
Іванович
2016 Волинська
III математики
2013 1746.93
III математики
2014
III технології програмування
III математики
2015
I технології програмування
~ математики
2016
141 141 Заболотній
Дмитро
Сергійович
2013 Черкаська
II комп`ютерні системи та мережі
2012 1721.08
II технології програмування
II математичне моделювання
II математики
2013
142 142 Борсук
Анна
Іванівна
2016 Харківська
II екології
2014 1717.40
I екології
2015
I екологія
II екології
2016
143 143 Пядик
Любомир
Сергійович
2015 Львівська
II інформатики
2013 1712.85
I інформатики
2014
I іnternet-технології та WEB дизайн
III інформатики
2015
144 144 Капінус
Уляна
Андріївна
2016 Івано-Франківська
III хімії
2013 1712.54
III хімія
II біології
2014
III хімія
III біології
2015
II медицина
III біології
2016
145 145 Гладкий
Антон
Андрійович
2018 Черкаська
~ фізики
2015 1707.89
II теоретична фізика
~ фізики
2016
III теоретична фізика
~ фізики
2017
II математичне моделювання
II теоретична фізика
2018
146 146 Кістьянц
Антон
Євгенович
2016 Львівська
II фізики
2013 1700.00
I фізики
2014
I фізики
2015
II фізики
2016
147 147 Сіліна
Ольга
Ігорівна
2016 Харківська
I математики
2013 1700.00
I математики
2014
II математики
2015
II математики
2016
148 148 Савченко
Владислав
Сергійович
2017 Запорізька
I хімії
2014 1700.00
I хімії
2015
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
149 149 Карловський
Денис
Сергійович
2017 Вінницька
II історії
2014 1700.00
I історії
2015
II польської мови та літератури
2016
I історії
2017
150 150 Руденко
Олег
Павлович
2017 Харківська
II математики
2014 1700.00
Харківська
I математики
2015
Харківська
I математики
2016
Харківська
II математики
2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.