Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
151 151 Коновалов
Євгеній
Володимирович
2015 Черкаська
II історії
2013 1651.03
I історії
2014
II правознавство
I історії
2015
152 152 Сагайдак
Данило
Романович
2018 Львівська
~ математики
2015 1650.00
II астрономії
III математики
2016
I астрономії
2017
I астрономії
2018
153 153 Маліков
Артур
Павлович
2019 Запорізька
I хімії
2016 1650.00
II олімпіадиз хімії
~ математики
2017
II хімії
2018
II хімії
2019
154 154 Авсієвич
Володимир
Русланович
2020 Хмельницька
III інформаційних технологій
2016 1650.00
II інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
~ інформатики
I інформаційних технологій
2019
155 155 Шиловських
Олександр
Сергійович
2017 Івано-Франківська
II хімії
2015 1644.83
III хімії
2016
II агрономія
II хімія
~ олімпіадиз хімії
2017
156 156 Веремчук
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
I експериментальна фізика
III фізики
~ математики
2017 1643.95
II експериментальна фізика
~ математики
III астрономії
2018
157 157 Дядюк
Антон
Віталійович
2020 Хмельницька
~ математики
2017 1628.91
III технології програмування
II інформатики
2018
I комп`ютерні системи та мережі
III інформатики
III інформаційних технологій
2019
158 158 Похваленна
Ольга
Олександрівна
2016 Сумська
III математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2015 1624.24
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
прикладна математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2016
159 159 Мінаєв
Борис
Юрійович
2011 Запорізька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2010 1617.20
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011
160 160 Вербицький
Володимир
Володимирович
2011 м. Київ
I охорона довкілля та раціональне природокористування
I психологія
2011 1608.36
161 161 Іщенко
Світлана
Володимирівна
2015 Черкаська
кліматологія та метеорологія
III географії
2013 1605.52
I географії
2014
III географія та ландшафтознавство
українська література
II географії
2015
162 162 Мацькович
Софія
Петрівна
2018 Сумська
II української мови і літератури
2015 1602.28
II української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
III українська література
II української мови і літератури
2018
163 163 Щербіна
Марія
Сергіївна
2017 Вінницька
II фізики
2014 1600.00
II фізики
2015
I фізики
2016
III фізики
III інформатики
2017
164 164 Макарович
Адальберт
Віталійович
2018 Закарпатська
~ фізики
2015 1598.54
II інформатики
2016
технології програмування
~ фізики
I інформатики
2017
I інформатики
2018
165 165 Марініченко
Марія
Андріївна
2018 Полтавська
II економіки
2016 1596.47
II економіки
2017
II мікроекономіка та макроекономіка
I економіки
2018
166 166 Бабенко
Михайло
Павлович
2014 Харківська
I інформатики
2013 1589.84
I технології програмування
I інформатики
2014
167 167 Домаренко
Ольга
Ярославівна
2016 Полтавська
III французької мови
2014 1587.39
III історичне краєзнавство
III французької мови
2015
I історичне краєзнавство
III французької мови
2016
168 168 Буй
Соломія
Іванівна
2012 Львівська
I журналістика
2010 1581.53
I журналістика
2011
I журналістика
2012
169 169 Попов
Нікіта
Вікторович
2014 Сумська
екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2012 1581.03
I інформаційних технологій
2013
II іnternet-технології та WEB дизайн
I інформаційних технологій
2014
170 170 Подоляка
Тетяна
Олегівна
2016 Сумська
I українська мова
III правознавства
2014 1580.58
українська мова
II правознавства
2015
II правознавства
2016
171 171 Коржук
Єлизавета
Любомирівна
2019 Івано-Франківська
III всесвітня історія
II англійської мови
2018 1579.43
I історичне краєзнавство
~ англійської мови
2019
172 172 Музичук
Олексій
Михайлович
2019 Івано-Франківська
II біології
2016 1576.82
II біології
2017
II біології
2018
II валеологія
III біології
2019
173 173 Леонова
Кіра
Ігорівна
2015 Харківська
II російська література
III української мови і літератури
2013 1576.39
II українська література
~ української мови і літератури
2014
I українська література
~ української мови і літератури
2015
174 174 Лавріненко
Ярослав
Сергійович
2011 Черкаська
III технології програмування
III теоретична фізика
2010 1570.27
II технології програмування
I теоретична фізика
2011
175 175 Шатов
Сергій
Юрійович
2015 Запорізька
III технології програмування
2012 1569.44
технології програмування
III інформатики
2013
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
III інформатики
2014
комп`ютерні системи та мережі
II інформатики
2015
176 176 Обертас
Андрій
Сергійович
2019 Волинська
III математики
2016 1563.09
III математика
~ фізики
III математики
2017
математика
III математики
II астрономії
2018
математичне моделювання
~ математики
2019
177 177 Герасимчук
Максим
Вадимович
2015 Рівненська
III хімії
2014 1561.20
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II хімія
III хімії
2015
178 178 Хохлов
Христофор
Володимирович
2014 м. Київ
I хімії
2013 1556.41
II хімія
I хімії
2014
179 179 Косменюк
Вікторія
Юріївна
2011 Черкаська
мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2010 1550.92
III мікроекономіка та макроекономіка
I зарубіжна література
російська мова
2011
180 180 Сідлецький
Станіслав
Валентинович
2016 Рівненська
III іnternet-технології та WEB дизайн
2014 1550.66
III технологічні процеси та перспективні технології
2015
II фінанси, грошовий обіг і кредит
I аерофізика та космічні дослідження
2016
181 181 Загородня
Дарина
Олександрівна
2016 Сумська
II української мови і літератури
2013 1550.00
III української мови і літератури
2014
I української мови і літератури
2015
I української мови і літератури
2016
182 182 Борзяк
Андрій
Володимирович
2016 Черкаська
III фізики
2013 1550.00
II фізики
~ інформатики
2014
III фізики
II інформатики
2015
II інформатики
2016
183 183 Скибицький
Нікіта
Максимович
2016 м. Київ
II хімії
2013 1550.00
I математики
2014
II математики
2015
II математики
2016
184 184 Смірнов
Денис
Олегович
2015 Харківська
III інформатики
I математики
2013 1550.00
II математики
2014
I математики
2015
185 185 Хрякова
Надія
Олегівна
2016 Харківська
I історії
2013 1550.00
II історії
2014
I історії
2015
III історії
2016
186 186 Ківва
Ярослав
Сергійович
2016 м. Київ
II математики
2013 1550.00
II математики
2014
II математики
2015
I математики
2016
187 187 Пилипко
Катерина
Владиславівна
2017 Сумська
III біології
2014 1550.00
I біології
2015
II біології
2016
I біології
2017
188 188 Олексин
Ярослава
Миколаївна
2017 Івано-Франківська
I історії
2014 1550.00
II історії
2015
I історії
2016
III історії
2017
189 189 Балас
Дмитро
Анатолійович
2017 Київська
II історії
2014 1550.00
I історії
2015
II історії
2016
II історії
2017
190 190 Ящук
Євген
Романович
2017 Житомирська
II історії
2014 1550.00
III історії
2015
I історії
2016
I історії
2017
191 191 Майборода
Тетяна
Ігорівна
2018 Полтавська
I української мови і літератури
2015 1550.00
III української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
I української мови і літератури
2018
192 192 Стречень
Матвій
Володимирович
2017 Вінницька
~ математики
III інформатики
2015 1550.00
II інформатики
III математики
2016
I інформатики
III математики
2017
193 193 Кришталь
Віктор
Олегович
2018 м. Київ
II фізики
2015 1550.00
II фізики
2016
II фізики
2017
I фізики
2018
194 194 Устименко
Євген
Олександрович
2018 Чернігівська
I хімії
2015 1550.00
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
195 195 Гончаренко
Валерія
Олександрівна
2019 Черкаська
II біології
2016 1550.00
I біології
2017
II біології
2018
II біології
2019
196 196 Юрченко
Олена
Володимирівна
2018 Житомирська
I історії
2015 1547.74
Житомирська
історія України
2016
Житомирська
I історії
2017
II історії
2018
197 197 Сопронюк
Тетяна
Михайлівна
2014 Рівненська
I української мови і літератури
2013 1547.23
I українська література
I української мови і літератури
2014
198 198 Ємець
Денис
Вадимович
2014 Черкаська
охорона довкілля та раціональне природокористування
II соціологія
III географії
2013 1547.20
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2014
199 199 Пещикова
Катерина
Ігорівна
2016 Харківська
II екологія
III біології
2015 1545.39
I лісознавство
II біології
2016
200 200 Процюк
Антон
Степанович
2015 Івано-Франківська
I історії
2013 1543.88
Івано-Франківська
I історії
2014
Івано-Франківська
III всесвітня історія
II історії
2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.