Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
151 151 Кригін
Сергій
Анатолійович
2018 Харківська
II фізики
2015 1700.00
I фізики
2016
II фізики
2017
I фізики
2018
152 152 Пасілецький
Віктор
Володимирович
2019 Київська
I географії
2016 1700.00
I географії
2017
I географії
2018
III географії
2019
153 153 Лазуренко
Ілля
Олександрович
2020 Харківська
II математики
2016 1700.00
I математики
2017
I математики
2018
II математики
2019
154 154 Юдін
Федір
Михайлович
2020 м. Київ
III математики
2016 1700.00
I математики
2017
I математики
2018
I математики
2019
155 155 Міронова
Юлія
Артемівна
2015 Харківська
III біології
2013 1699.78
II біології
~ загальна біологія
2014
II біології
I лісознавство
2015
156 156 Цепілова
Олександра
Дмитрівна
2020 Чернівецька
III фізики
III математики
2017 1696.65
~ математики
III математика
2018
III математики
~ фізики
III інформатики
II математичне моделювання
2019
~ математичне моделювання
2020
157 157 Рузін
Юрій
Маратович
2017 Харківська
~ біології
2014 1693.10
III біології
2015
I біології
2016
II біології
I біологія людини
2017
158 158 Мастєрова
Анастасія
Павлівна
2020 Харківська
I російської мови та літератури
I зарубіжна література
2019 1685.17
I зарубіжна література
2020
159 159 Дзюняк
Олександр
Олексійович
2020 Вінницька
~ математики
2017 1684.03
III математики
I математика
2019
I математика
2020
160 160 Батозський
Владислав
Максимович
2021 Харківська
I німецької мови
2019 1675.80
II німецька мова
2020
II німецька мова
2021
161 161 Якимчук
Максим
Сергійович
2020 Волинська
~ німецької мови
2018 1658.17
III німецької мови
II німецька мова
2019
I німецька мова
2020
162 162 Грек
Сніжана
Петрівна
2022 Кіровоградська
II мистецтвознавство
2020 1657.68
II мистецтвознавство
2021
163 163 Касянчук
Надія
Михайлівна
2019 Тернопільська
~ прикладна математика
III загальна біологія
2017 1651.82
III літературна творчість
III загальна біологія
2018
III екології
III загальна біологія
II літературна творчість
2019
164 164 Коновалов
Євгеній
Володимирович
2015 Черкаська
II історії
2013 1651.03
I історії
2014
I історії
II правознавство
2015
165 165 Сагайдак
Данило
Романович
2018 Львівська
~ математики
2015 1650.00
II астрономії
III математики
2016
I астрономії
2017
I астрономії
2018
166 166 Маліков
Артур
Павлович
2019 Запорізька
I хімії
2016 1650.00
II олімпіадиз хімії
~ математики
2017
II хімії
2018
II хімії
2019
167 167 Авсієвич
Володимир
Русланович
2020 Хмельницька
III інформаційних технологій
2016 1650.00
II інформаційних технологій
2017
I інформаційних технологій
2018
~ інформатики
I інформаційних технологій
2019
168 168 Шиловських
Олександр
Сергійович
2017 Івано-Франківська
II хімії
2015 1644.83
III хімії
2016
~ олімпіадиз хімії
II агрономія
II хімія
2017
169 169 Веремчук
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
III фізики
~ математики
I експериментальна фізика
2017 1643.95
~ математики
III астрономії
II експериментальна фізика
2018
170 170 Похваленна
Ольга
Олександрівна
2016 Сумська
III математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2015 1624.24
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
~ прикладна математика
II технологічні процеси та перспективні технології
2016
171 171 Мінаєв
Борис
Юрійович
2011 Запорізька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2010 1617.20
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2011
172 172 Вербицький
Володимир
Володимирович
2011 м. Київ
I охорона довкілля та раціональне природокористування
I психологія
2011 1608.36
173 173 Іщенко
Світлана
Володимирівна
2015 Черкаська
III географії
~ кліматологія та метеорологія
2013 1605.52
I географії
2014
II географії
III географія та ландшафтознавство
~ українська література
2015
174 174 Мацькович
Софія
Петрівна
2018 Сумська
II української мови і літератури
2015 1602.28
II української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
III українська література
2018
175 175 Щербіна
Марія
Сергіївна
2017 Вінницька
II фізики
2014 1600.00
II фізики
2015
I фізики
2016
III фізики
III інформатики
2017
176 176 Макарович
Адальберт
Віталійович
2018 Закарпатська
~ фізики
2015 1598.54
II інформатики
2016
~ фізики
I інформатики
~ технології програмування
2017
I інформатики
2018
177 177 Марініченко
Марія
Андріївна
2018 Полтавська
II економіки
2016 1596.47
II економіки
2017
I економіки
II мікроекономіка та макроекономіка
2018
178 178 Бабенко
Михайло
Павлович
2014 Харківська
I інформатики
2013 1589.84
I інформатики
I технології програмування
2014
179 179 Домаренко
Ольга
Ярославівна
2016 Полтавська
III французької мови
2014 1587.39
III французької мови
III історичне краєзнавство
2015
III французької мови
I історичне краєзнавство
2016
180 180 Буй
Соломія
Іванівна
2012 Львівська
I журналістика
2010 1581.53
I журналістика
2011
I журналістика
2012
181 181 Попов
Нікіта
Вікторович
2014 Сумська
~ екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2012 1581.03
I інформаційних технологій
2013
I інформаційних технологій
II іnternet-технології та WEB дизайн
2014
182 182 Подоляка
Тетяна
Олегівна
2016 Сумська
III правознавства
I українська мова
2014 1580.58
II правознавства
~ українська мова
2015
II правознавства
2016
183 183 Коржук
Єлизавета
Любомирівна
2019 Івано-Франківська
II англійської мови
III всесвітня історія
2018 1579.43
~ англійської мови
I історичне краєзнавство
2019
184 184 Музичук
Олексій
Михайлович
2019 Івано-Франківська
II біології
2016 1576.82
II біології
2017
II біології
2018
III біології
II валеологія
2019
185 185 Леонова
Кіра
Ігорівна
2015 Харківська
III української мови і літератури
II російська література
2013 1576.39
~ української мови і літератури
II українська література
2014
~ української мови і літератури
I українська література
2015
186 186 Лавріненко
Ярослав
Сергійович
2011 Черкаська
III технології програмування
III теоретична фізика
2010 1570.27
II технології програмування
I теоретична фізика
2011
187 187 Шатов
Сергій
Юрійович
2015 Запорізька
III технології програмування
2012 1569.44
III інформатики
~ технології програмування
2013
III інформатики
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2014
II інформатики
~ комп`ютерні системи та мережі
2015
188 188 Обертас
Андрій
Сергійович
2019 Волинська
III математики
2016 1563.09
~ фізики
III математики
III математика
2017
III математики
II астрономії
~ математика
2018
~ математики
~ математичне моделювання
2019
189 189 Козьміна
Юлія
Гуріївна
2021 Запорізька
~ кліматологія та метеорологія
2019 1563.06
I гідрологія
2020
I гідрологія
2021
190 190 Герасимчук
Максим
Вадимович
2015 Рівненська
III хімії
2014 1561.20
III хімії
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II хімія
2015
191 191 Хохлов
Христофор
Володимирович
2014 м. Київ
I хімії
2013 1556.41
I хімії
II хімія
2014
192 192 Косменюк
Вікторія
Юріївна
2011 Черкаська
~ мікроекономіка та макроекономіка
II зарубіжна література
2010 1550.92
III мікроекономіка та макроекономіка
I зарубіжна література
~ російська мова
2011
193 193 Сідлецький
Станіслав
Валентинович
2016 Рівненська
III іnternet-технології та WEB дизайн
2014 1550.66
III технологічні процеси та перспективні технології
2015
II фінанси, грошовий обіг і кредит
I аерофізика та космічні дослідження
2016
194 194 Загородня
Дарина
Олександрівна
2016 Сумська
II української мови і літератури
2013 1550.00
III української мови і літератури
2014
I української мови і літератури
2015
I української мови і літератури
2016
195 195 Борзяк
Андрій
Володимирович
2016 Черкаська
III фізики
2013 1550.00
II фізики
~ інформатики
2014
III фізики
II інформатики
2015
II інформатики
2016
196 196 Скибицький
Нікіта
Максимович
2016 м. Київ
II хімії
2013 1550.00
I математики
2014
II математики
2015
II математики
2016
197 197 Смірнов
Денис
Олегович
2015 Харківська
III інформатики
I математики
2013 1550.00
II математики
2014
I математики
2015
198 198 Хрякова
Надія
Олегівна
2016 Харківська
I історії
2013 1550.00
II історії
2014
I історії
2015
III історії
2016
199 199 Ківва
Ярослав
Сергійович
2016 м. Київ
II математики
2013 1550.00
II математики
2014
II математики
2015
I математики
2016
200 200 Пилипко
Катерина
Владиславівна
2017 Сумська
III біології
2014 1550.00
Сумська
I біології
2015
Сумська
II біології
2016
Сумська
I біології
2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.