Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
201 201 Проценко
Катерина
Максимівна
2021 Харківська
II біології
2018 1543.38
I лісознавство
2019
охорона довкілля та раціональне природокористування
2020
202 202 Прощенко
Вадим
Сергійович
2019 Сумська
III хімії
III математики
2016 1539.26
II прикладна математика
~ олімпіадиз хімії
2017
прикладна математика
матеріалознавство
III економіки
~ математики
2018
203 203 Микуленко
Олексій
Ігорович
2015 Дніпропетровська
I фізики
2013 1533.88
II аерофізика та космічні дослідження
II фізики
2014
II фізики
2015
204 204 Шевчук
Олександр
Іванович
2017 Волинська
III хімії
2014 1523.85
III хімії
2015
II хімія
III хімії
2016
II хімія
~ олімпіадиз хімії
2017
205 205 Рябоконь
Максим
Сергійович
2018 м. Київ
II астрономії
2017 1522.17
I астрономія та астрофізика
I астрономії
III фізики
2018
206 206 Чихарівський
Роман
Ігорович
2013 Тернопільська
III фольклористика
2010 1519.63
фольклористика
2011
II літературна творчість
2012
I літературна творчість
2013
207 207 Арсеній
Валерій
Іванович
2014 Чернівецька
III французька мова
II французької мови
2013 1516.93
I французька мова
I французької мови
2014
208 208 Євстіфеєв
Микита
Ігорович
2014 Одеська
III правознавство
I правознавства
2013 1514.57
II правознавство
I правознавства
2014
209 209 Довгаль
Ольга
Романівна
2017 Сумська
~ географії
2015 1509.20
всесвітня історія
II кліматологія та метеорологія
2016
всесвітня історія
I кліматологія та метеорологія
2017
210 210 Костенко
Роман
Тарасович
2020 Дніпропетровська
III математики
2018 1507.79
I математичне моделювання
II математики
2019
211 211 Рижова
Аліса
Денисівна
2018 Чернігівська
III французька мова
2016 1502.79
французька мова
2017
II французька мова
I французької мови
2018
212 212 Пєшикова
Валерія
Юріївна
2016 Запорізька
I екології
2015 1501.95
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II екології
2016
213 213 Шевченко
Ілля
Олегович
2015 Харківська
I інформатики
2013 1500.00
I інформатики
2014
I інформатики
2015
214 214 Асландуков
Матвій
Миколайович
2016 Харківська
I інформатики
2014 1500.00
I інформатики
2015
I інформатики
2016
215 215 Пушкін
Денис
Євгенович
2016 м. Київ
II математики
2014 1500.00
II математики
II інформатики
2015
~ інформатики
II математики
2016
216 216 Томчук
Євген
Андрійович
2018 Тернопільська
I історії
2015 1500.00
I історії
2017
I історії
2018
217 217 Данилейко
Кирило
Геннадійович
2018 Полтавська
I хімії
2015 1500.00
I хімії
2016
I олімпіадиз хімії
2017
218 218 Янчак
Артем
Ігорович
2018 Львівська
I хімії
2015 1500.00
I хімії
2016
I олімпіадиз хімії
2017
219 219 Ципко
Антон
Владиславович
2017 Кіровоградська
I інформатики
2015 1500.00
I інформатики
2016
I інформатики
2017
220 220 Мельник
Софія
Валентинівна
2020 Полтавська
I інформатики
2016 1500.00
I інформатики
2018
I інформатики
2019
221 221 Дорошенко
Карина
Олександрівна
2018 м. Київ
I новогрецької мови та літератури
2016 1500.00
I новогрецької мови та літератури
2017
I новогрецької мови та літератури
2018
222 222 Заячук
Анастасія
Мирославівна
2020 Чернівецька
I географії
2017 1500.00
I географії
2018
I географії
2019
223 223 Деньга
Назарій
Олександрович
2019 Полтавська
I інформатики
2017 1500.00
I інформатики
2018
I інформатики
2019
224 224 Шаповал
Анастасія
Олегівна
2017 Рівненська
III селекція та генетика
2016 1499.37
I селекція та генетика
I іnternet-технології та WEB дизайн
2017
225 225 Кулинич
Тимофій
Юрійович
2012 Запорізька
II охорона довкілля та раціональне природокористування
2011 1495.63
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2012
226 226 Чуряков
Богдан
Віталійович
2016 Запорізька
археологія
II економіки
2014 1490.21
III економіки
2015
I економічна теорія та історія економічної думки
III економіки
2016
227 227 Агванян
Артем
Робертович
2020 Донецька
~ фізики
2017 1484.96
I іnternet-технології та WEB дизайн
~ фізики
~ інформатики
2018
I іnternet-технології та WEB дизайн
~ англійської мови
2019
228 228 Молнар
Ервін
Ервінович
2015 Закарпатська
II фізики
~ інформаційних технологій
2013 1483.77
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ інформатики
II інформаційних технологій
2014
електроніка та приладобудування
науково-технічна творчість та винахідництво
III інформаційних технологій
2015
229 229 Зайченко
Михайло
Олександрович
2020 Запорізька
II олімпіадиз хімії
2017 1478.40
~ математики
II хімії
2018
III загальна біологія
~ математики
II хімії
2019
230 230 Агарков
Владислав
Григорович
2013 АР Крим
II російська література
2012 1478.16
III математичне моделювання
I російська література
2013
231 231 Кіян
Анна
Володимирівна
2017 Запорізька
III фінанси, грошовий обіг і кредит
II економіки
2016 1475.67
II мікроекономіка та макроекономіка
I економіки
2017
232 232 Линник
Ольга
Андріївна
2018 Дніпропетровська
I української мови і літератури
2015 1471.17
~ української мови і літератури
2017
Дніпропетровська
I літературна творчість
II української мови і літератури
2018
233 233 Іванченко
Ксенія
Віталіївна
2020 Миколаївська
II географії
2017 1470.23
~ географії
III екології
~ інформатики
III інформаційних технологій
2018
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
III географії
~ інформатики
2019
234 234 Дюлай
Василь
Васильович
2015 Закарпатська
III фізики
2013 1469.41
I астрономія та астрофізика
~ фізики
2014
III астрономія та астрофізика
II астрономії
2015
235 235 Барильченко
Владислав
Федорович
2017 Київська
~ історії
2014 1468.80
філософія
III історії
2015
III філософія
~ історії
2016
I філософія
III історії
2017
236 236 Бєлан
Михайло
Сергійович
2014 Сумська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012 1467.35
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
I науково-технічна творчість та винахідництво
2014
237 237 Кушнір
Лілія
Сергіївна
2019 Житомирська
лісознавство
I екології
2018 1462.46
II лісознавство
II екології
2019
238 238 Олійник
Максим
Олександрович
2015 Запорізька
I економіки
2013 1462.40
Запорізька
економічна теорія та історія економічної думки
III економіки
2014
Вінницька
III мікроекономіка та макроекономіка
III економіки
~ правознавства
2015
239 239 Дуридівка
Олег
Вікторович
2012 Івано-Франківська
II ветеринарія та зоотехнія
2010 1461.84
III ветеринарія та зоотехнія
2011
I ветеринарія та зоотехнія
2012
240 240 Рачек
Владислав
Олександрович
2017 Черкаська
III математики
2014 1457.98
III математики
~ інформатики
2015
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
III математики
2016
~ інформатики
~ математики
2017
241 241 Краснокутський
Антон
Юрійович
2013 Харківська
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2012 1457.83
II технології програмування
I інформатики
2013
242 242 Ковальчук
Максим
Михайлович
2018 Волинська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ інформатики
2016 1457.76
інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II інформатики
2017
технології програмування
II інформатики
2018
243 243 Московець
Наталія
Сергіївна
2015 Сумська
теоретична фізика
2013 1455.32
III технології програмування
III теоретична фізика
III інформатики
2014
III технології програмування
теоретична фізика
II інформатики
2015
244 244 Кедлян
Вероніка
Робертівна
2012 Харківська
I лісознавство
2011 1453.82
I лісознавство
2012
245 245 Бабіхіна
Олександра
Денисівна
2015 Полтавська
II соціологія
~ економіки
2013 1453.14
II соціологія
2014
I соціологія
2015
246 246 Канєвська
Яна
Вікторівна
2014 Черкаська
III українська мова
2011 1452.33
українська мова
російська мова
2012
~ української мови і літератури
2013
II російська література
III української мови і літератури
2014
247 247 Шумейко
Максим
Володимирович
2015 Хмельницька
II інформатики
2013 1450.00
III інформатики
II інформаційних технологій
2014
III інформатики
II інформаційних технологій
2015
248 248 Євменов
Єгор
Вікторович
2015 Харківська
~ правознавства
2013 1450.00
I правознавства
2014
I правознавства
II німецької мови
2015
249 249 Царенко
Дмитро
Костянтинович
2018 Харківська
III хімії
2015 1450.00
II хімії
III математики
2016
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
250 250 Попель
Ангеліна
Романівна
2018 Івано-Франківська
~ біології
2015 1450.00
Івано-Франківська
I біології
2016
Івано-Франківська
I біології
2017
Івано-Франківська
II біології
2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.