Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
251 251 Бєлан
Михайло
Сергійович
2014 Сумська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2012 1467.35
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
III науково-технічна творчість та винахідництво
2013
I науково-технічна творчість та винахідництво
2014
252 252 Кушнір
Лілія
Сергіївна
2019 Житомирська
~ лісознавство
I екології
2018 1462.46
II лісознавство
II екології
2019
253 253 Олійник
Максим
Олександрович
2015 Запорізька
I економіки
2013 1462.40
Запорізька
~ економічна теорія та історія економічної думки
III економіки
2014
Вінницька
III мікроекономіка та макроекономіка
III економіки
~ правознавства
2015
254 254 Дуридівка
Олег
Вікторович
2012 Івано-Франківська
II ветеринарія та зоотехнія
2010 1461.84
III ветеринарія та зоотехнія
2011
I ветеринарія та зоотехнія
2012
255 255 Рачек
Владислав
Олександрович
2017 Черкаська
III математики
2014 1457.98
III математики
~ інформатики
2015
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
III математики
2016
~ інформатики
~ математики
2017
256 256 Краснокутський
Антон
Юрійович
2013 Харківська
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2012 1457.83
II технології програмування
I інформатики
2013
257 257 Ковальчук
Максим
Михайлович
2018 Волинська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ інформатики
2016 1457.76
~ інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
II інформатики
2017
~ технології програмування
II інформатики
2018
258 258 Московець
Наталія
Сергіївна
2015 Сумська
~ теоретична фізика
2013 1455.32
III технології програмування
III теоретична фізика
III інформатики
2014
III технології програмування
~ теоретична фізика
II інформатики
2015
259 259 Кедлян
Вероніка
Робертівна
2012 Харківська
I лісознавство
2011 1453.82
I лісознавство
2012
260 260 Бабіхіна
Олександра
Денисівна
2015 Полтавська
II соціологія
~ економіки
2013 1453.14
II соціологія
2014
I соціологія
2015
261 261 Канєвська
Яна
Вікторівна
2014 Черкаська
III українська мова
2011 1452.33
~ українська мова
~ російська мова
2012
~ української мови і літератури
2013
II російська література
III української мови і літератури
2014
262 262 Шумейко
Максим
Володимирович
2015 Хмельницька
II інформатики
2013 1450.00
III інформатики
II інформаційних технологій
2014
III інформатики
II інформаційних технологій
2015
263 263 Євменов
Єгор
Вікторович
2015 Харківська
~ правознавства
2013 1450.00
I правознавства
2014
I правознавства
II німецької мови
2015
264 264 Царенко
Дмитро
Костянтинович
2018 Харківська
III хімії
2015 1450.00
II хімії
III математики
2016
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
265 265 Попель
Ангеліна
Романівна
2018 Івано-Франківська
~ біології
2015 1450.00
I біології
2016
I біології
2017
II біології
2018
266 266 Федорович
Денис
Дмитрович
2019 м. Київ
III астрономії
II фізики
2016 1450.00
II фізики
2017
II фізики
2018
III фізики
2019
267 267 Купріянов
Михайло
Олександрович
2019 Харківська
III математики
2016 1450.00
III фізики
II математики
2017
I математики
2018
III математики
2019
268 268 Перекопський
Михайло
Андрійович
2020 Дніпропетровська
III математики
2017 1450.00
Дніпропетровська
III математики
I інформатики
2018
III математики
II інформатики
2019
269 269 Лопачак
Марія
Миколаївна
2016 Львівська
III хімії
2013 1440.32
II хімії
2014
III хімії
2015
I хімія
~ хімії
2016
270 270 Бєлова
Юлія
Максимівна
2017 Запорізька
II екологія
III екології
2016 1437.50
II екологія
II екології
2017
271 271 Славута
Богдан
Ігорович
2015 Чернівецька
~ економіки
2013 1435.72
II екології
~ економіки
2014
~ кліматологія та метеорологія
III загальна біологія
III екології
III географії
2015
272 272 Черненко
Іоанна
Юріївна
2022 Вінницька
III мистецтвознавство
2020 1435.19
II мистецтвознавство
2021
273 273 Самойленко
Назарій
Юрійович
2016 Черкаська
~ фізики
2014 1434.43
II експериментальна фізика
~ фізики
2015
II аерофізика та космічні дослідження
I експериментальна фізика
2016
274 274 Григорчук
Максим
Андрійович
2018 Чернівецька
III технологічні процеси та перспективні технології
~ математики
2016 1433.93
~ теоретична фізика
III математики
2017
I математичне моделювання
2018
275 275 Романенко
Яна
Олександрівна
2018 Волинська
II біології
2016 1433.23
III біології
2017
I зоологія, ботаніка
II біології
2018
276 276 Сапожнікова
Валерія
Олександрівна
2011 Харківська
II лісознавство
2010 1431.91
I загальна біологія
2011
277 277 Любчик
Євгеній
Леонідович
2013 Харківська
II математичне моделювання
2012 1430.45
I математичне моделювання
III математики
2013
278 278 Вітюк
Максим
Сергійович
2016 Київська
~ історії
2013 1426.02
~ філософія
III історії
2014
III всесвітня історія
II історії
2015
~ всесвітня історія
III історії
2016
279 279 Боровльова
Дар`я
Володимирівна
2013 Луганська
II зоологія, ботаніка
2012 1424.55
I біології
I екології
2013
280 280 Лось
Владислав
Максимович
2018 м. Київ
II матеріалознавство
I фізики
2016 1424.42
II фізики
2017
III фізики
2018
281 281 Морозов
Владислав
Сергійович
2020 Дніпропетровська
II аерофізика та космічні дослідження
III фізики
2018 1423.66
II астрономія та астрофізика
~ фізики
2019
II теоретична фізика
2020
282 282 Скирда
Яна
Геннадіївна
2018 Черкаська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2017 1423.23
II комп`ютерні системи та мережі
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2018
283 283 Гуща
Анастасія
Русланівна
2015 Київська
I іспанської мови
2013 1422.68
I іспанської мови
2014
I іспанська мова
2015
284 284 Іванов
Антон
Євгенович
2013 Харківська
II науково-технічна творчість та винахідництво
2011 1419.52
III теоретична фізика
2012
II англійська мова
I економіки
2013
285 285 Челпанова
Оксана
Геннадіївна
2014 Дніпропетровська
II теоретична фізика
II фізики
2013 1417.99
I теоретична фізика
III фізики
2014
286 286 Левченко
Ілля
Костянтинович
2016 Чернігівська
~ історії
III екології
2015 1415.40
III українська мова
I екології
II історії
2016
287 287 Фомський
Борис
Степанович
2017 Волинська
III фізики
2014 1414.83
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
III фізики
2015
~ авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
~ аерофізика та космічні дослідження
III фізики
2016
III астрономії
~ фізики
2017
288 288 Лозіна
Валентина
Олександрівна
2015 Тернопільська
~ німецька мова
2014 1411.63
I всесвітня історія
I економічна теорія та історія економічної думки
2015
289 289 Аббасов
Тимур
Сеймурович
2012 Запорізька
III науково-технічна творчість та винахідництво
2010 1409.99
I науково-технічна творчість та винахідництво
2011
II експериментальна фізика
2012
290 290 Гуменюк
Дмитро
Вікторович
2015 м. Київ
I електроніка та приладобудування
2014 1409.74
I електроніка та приладобудування
2015
291 291 Сікачина
Ігор
Олегович
2015 Харківська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2013 1404.98
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2014
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ інформатики
2015
292 292 Колісник
Юлія
Михайлівна
2016 Черкаська
I української мови і літератури
2014 1404.30
II української мови і літератури
2015
III філософія
II української мови і літератури
2016
293 293 Мельник
Ольга
Валеріївна
2017 Черкаська
II історії
2015 1401.53
III історії
2016
III історичне краєзнавство
III історії
2017
294 294 Галєєва
Анастасія
Маратівна
2013 Львівська
II селекція та генетика
2012 1401.41
I селекція та генетика
III біології
2013
295 295 Олексіюк
Іван
Максимович
2016 м. Київ
I фізики
2013 1400.00
II математики
2014
III фізики
2015
II фізики
2016
296 296 Бондаренко
Денис
Володимирович
2016 м. Київ
II хімії
2013 1400.00
III хімії
2014
I хімії
2015
II хімії
2016
297 297 Ленда
Павло
Романович
2016 Сумська
III хімії
2013 1400.00
Сумська
I хімії
2014
II хімії
2015
Сумська
II хімії
2016
298 298 Боберська
Наталія
Андріївна
2016 Львівська
II історії
2013 1400.00
II історії
2014
II історії
2015
II історії
2016
299 299 Фам
Хоанг
Вієт
2017 Харківська
III математики
2013 1400.00
I математики
2015
I математики
2016
III математики
2017
300 300 Бажан
Наталія
Володимирівна
2017 Львівська
II астрономії
2014 1400.00
Львівська
II астрономії
2015
Львівська
II астрономії
2016
Львівська
II астрономії
2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.