Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
251 251 Федорович
Денис
Дмитрович
2019 м. Київ
III астрономії
II фізики
2016 1450.00
II фізики
2017
II фізики
2018
III фізики
2019
252 252 Купріянов
Михайло
Олександрович
2019 Харківська
III математики
2016 1450.00
III фізики
II математики
2017
I математики
2018
III математики
2019
253 253 Перекопський
Михайло
Андрійович
2020 Дніпропетровська
III математики
2017 1450.00
Дніпропетровська
III математики
I інформатики
2018
III математики
II інформатики
2019
254 254 Лопачак
Марія
Миколаївна
2016 Львівська
III хімії
2013 1440.32
II хімії
2014
III хімії
2015
~ хімії
I хімія
2016
255 255 Бєлова
Юлія
Максимівна
2017 Запорізька
III екології
II екологія
2016 1437.50
II екології
II екологія
2017
256 256 Славута
Богдан
Ігорович
2015 Чернівецька
~ економіки
2013 1435.72
II екології
~ економіки
2014
III екології
III географії
кліматологія та метеорологія
III загальна біологія
2015
257 257 Самойленко
Назарій
Юрійович
2016 Черкаська
~ фізики
2014 1434.43
~ фізики
II експериментальна фізика
2015
II аерофізика та космічні дослідження
I експериментальна фізика
2016
258 258 Григорчук
Максим
Андрійович
2018 Чернівецька
~ математики
III технологічні процеси та перспективні технології
2016 1433.93
III математики
теоретична фізика
2017
I математичне моделювання
2018
259 259 Романенко
Яна
Олександрівна
2018 Волинська
II біології
2016 1433.23
III біології
2017
II біології
I зоологія, ботаніка
2018
260 260 Сапожнікова
Валерія
Олександрівна
2011 Харківська
II лісознавство
2010 1431.91
I загальна біологія
2011
261 261 Любчик
Євгеній
Леонідович
2013 Харківська
II математичне моделювання
2012 1430.45
III математики
I математичне моделювання
2013
262 262 Вітюк
Максим
Сергійович
2016 Київська
~ історії
2013 1426.02
III історії
філософія
2014
II історії
III всесвітня історія
2015
III історії
всесвітня історія
2016
263 263 Боровльова
Дар`я
Володимирівна
2013 Луганська
II зоологія, ботаніка
2012 1424.55
I біології
I екології
2013
264 264 Лось
Владислав
Максимович
2018 м. Київ
I фізики
II матеріалознавство
2016 1424.42
II фізики
2017
III фізики
2018
265 265 Скирда
Яна
Геннадіївна
2018 Черкаська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2017 1423.23
II комп`ютерні системи та мережі
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2018
266 266 Гуща
Анастасія
Русланівна
2015 Київська
I іспанської мови
2013 1422.68
I іспанської мови
2014
I іспанська мова
2015
267 267 Іванов
Антон
Євгенович
2013 Харківська
II науково-технічна творчість та винахідництво
2011 1419.52
III теоретична фізика
2012
I економіки
II англійська мова
2013
268 268 Челпанова
Оксана
Геннадіївна
2014 Дніпропетровська
II фізики
II теоретична фізика
2013 1417.99
III фізики
I теоретична фізика
2014
269 269 Кулєшов
Іларіон
Вікторович
2021 Запорізька
~ фізики
2018 1417.66
~ фізики
II експериментальна фізика
2019
I інформаційно
2020
270 270 Левченко
Ілля
Костянтинович
2016 Чернігівська
~ історії
III екології
2015 1415.40
I екології
II історії
III українська мова
2016
271 271 Фомський
Борис
Степанович
2017 Волинська
III фізики
2014 1414.83
III фізики
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2015
III фізики
авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
аерофізика та космічні дослідження
2016
III астрономії
~ фізики
2017
272 272 Лозіна
Валентина
Олександрівна
2015 Тернопільська
німецька мова
2014 1411.63
I всесвітня історія
I економічна теорія та історія економічної думки
2015
273 273 Аббасов
Тимур
Сеймурович
2012 Запорізька
III науково-технічна творчість та винахідництво
2010 1409.99
I науково-технічна творчість та винахідництво
2011
II експериментальна фізика
2012
274 274 Гуменюк
Дмитро
Вікторович
2015 м. Київ
I електроніка та приладобудування
2014 1409.74
I електроніка та приладобудування
2015
275 275 Сікачина
Ігор
Олегович
2015 Харківська
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2013 1404.98
II інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2014
~ інформатики
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2015
276 276 Колісник
Юлія
Михайлівна
2016 Черкаська
I української мови і літератури
2014 1404.30
II української мови і літератури
2015
II української мови і літератури
III філософія
2016
277 277 Мельник
Ольга
Валеріївна
2017 Черкаська
II історії
2015 1401.53
III історії
2016
III історії
III історичне краєзнавство
2017
278 278 Галєєва
Анастасія
Маратівна
2013 Львівська
II селекція та генетика
2012 1401.41
III біології
I селекція та генетика
2013
279 279 Олексіюк
Іван
Максимович
2016 м. Київ
I фізики
2013 1400.00
II математики
2014
III фізики
2015
II фізики
2016
280 280 Бондаренко
Денис
Володимирович
2016 м. Київ
II хімії
2013 1400.00
III хімії
2014
I хімії
2015
II хімії
2016
281 281 Ленда
Павло
Романович
2016 Сумська
III хімії
2013 1400.00
Сумська
I хімії
2014
II хімії
2015
Сумська
II хімії
2016
282 282 Боберська
Наталія
Андріївна
2016 Львівська
II історії
2013 1400.00
II історії
2014
II історії
2015
II історії
2016
283 283 Фам
Хоанг
Вієт
2017 Харківська
III математики
2013 1400.00
I математики
2015
I математики
2016
III математики
2017
284 284 Бажан
Наталія
Володимирівна
2017 Львівська
II астрономії
2014 1400.00
II астрономії
2015
II астрономії
2016
II астрономії
2017
285 285 Кирсанов
Андрій
Володимирович
2017 Вінницька
I хімії
2014 1400.00
III хімії
2015
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
286 286 Оскома
В`ячеслав
Іванович
2017 Харківська
II хімії
2014 1400.00
II хімії
2015
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
287 287 Старосек
Юлія
Олександрівна
2017 Запорізька
II хімії
2014 1400.00
I хімії
2015
II хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
288 288 Вєпрік
Микита
Ігорович
2018 Харківська
II математики
2014 1400.00
II математики
2015
I математики
2016
III математики
2018
289 289 Геллер
Михайло
Олексійович
2017 Запорізька
II математики
2014 1400.00
II математики
2015
III інформатики
III математики
2016
III інформатики
~ математики
2017
290 290 Ян
Аліна
Янівна
2017 Одеська
III математики
2014 1400.00
м. Київ
II математики
2015
м. Київ
~ інформатики
II математики
2016
м. Київ
III інформатики
III математики
2017
291 291 Оніщук
Катерина
Сергіївна
2018 Миколаївська
II української мови і літератури
2015 1400.00
II української мови і літератури
2016
I української мови і літератури
2017
III української мови і літератури
2018
292 292 Кондратенко
Олег
Олегович
2018 Київська
III математики
2015 1400.00
Київська
I математики
2016
м. Київ
II математики
2017
м. Київ
II математики
2018
293 293 Кузик
Олег
Володимирович
2018 Львівська
II фізики
2015 1400.00
II фізики
2016
II фізики
2017
II фізики
2018
294 294 Ващенко
Ольга
Олександрівна
2018 Харківська
II хімії
2015 1400.00
II хімії
2016
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
295 295 Черниш
Ярослава
Андріївна
2018 Житомирська
II географії
2015 1400.00
I географії
2016
III географії
2017
II географії
2018
296 296 Соколинський
Кирило
Леонідович
2018 Київська
II мови іврит та єврейської літератури
2015 1400.00
II мови іврит та єврейської літератури
2016
I мови іврит та єврейської літератури
2017
III мови іврит та єврейської літератури
2018
297 297 Ковальчук
Кирило
Геннадійович
2019 Харківська
III фізики
2016 1400.00
III фізики
2017
I фізики
2018
I фізики
2019
298 298 Чикалов
Олексій
Юрійович
2021 Запорізька
I хімії
2016 1400.00
II олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
III хімії
2019
299 299 Гугнін
Валерій
Сергійович
2020 Запорізька
III хімії
2016 1400.00
I олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
III хімії
2019
300 300 Гладков
Юрій
В`ячеславович
2020 Харківська
II математики
2016 1400.00
Харківська
II фізики
II математики
2017
Харківська
II математики
2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.