Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:
 Змагання:

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
301 301 Ліварюк
Михайло
Ярославович
2016 Чернівецька
I історії
2013 1396.27
II історії
2015
III всесвітня історія
II історії
2016
302 302 Іваниця
Микита
Олександрович
2017 Полтавська
III хімії
2015 1391.76
III хімії
2016
I хімія
III олімпіадиз хімії
2017
303 303 Попова
Катерина
Віталіївна
2015 Рівненська
II соціологія
2014 1384.19
II соціологія
I етнологія
2015
304 304 Фотій
Юрій
Олександрович
2019 Чернівецька
III соціологія
~ історії
2017 1384.01
II соціологія
~ історії
2018
правознавство
II соціологія
III історії
2019
305 305 Латоніна
Марія
Володимирівна
2014 Чернігівська
I англійської мови
2013 1382.42
II економічна теорія та історія економічної думки
I англійської мови
2014
306 306 Смирнов
Олег
Костянтинович
2014 Донецька
II хімія
II хімії
2013 1381.85
II хімія
III хімії
2014
307 307 Блажевич
Юрій
Олександрович
2016 Хмельницька
~ географії
2013 1381.51
II економіки
2014
III мікроекономіка та макроекономіка
II економіки
2015
II економіки
2016
308 308 Блюм
Ростислав
Ярославович
2016 м. Київ
~ екології
2014 1381.51
III екології
2015
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II екології
2016
309 309 Голембовський
Олесь
Ігорович
2019 Закарпатська
III технологічні процеси та перспективні технології
III математики
2017 1373.39
матеріалознавство
II математики
2018
технологічні процеси та перспективні технології
II математики
2019
310 310 Голумбйовська
Анастасія
Миколаївна
2018 Одеська
II української мови і літератури
2016 1373.10
українська мова
II української мови і літератури
2017
I української мови і літератури
2018
311 311 Стрілець
Марія
Василівна
2015 Полтавська
I правознавства
2014 1371.76
II правознавство
~ історії
I правознавства
2015
312 312 Волошин
Петро
Зеновійович
2019 Тернопільська
інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
2018 1371.34
I електроніка та приладобудування
II теоретична фізика
~ фізики
2019
313 313 Шимків
Дмитро
Васильович
2014 Харківська
III астрономія та астрофізика
III фізики
2013 1367.09
I аерофізика та космічні дослідження
II фізики
2014
314 314 Балагутрак
Тетяна
Миколаївна
2017 Львівська
~ біології
2015 1363.83
I охорона довкілля та раціональне природокористування
II біології
III екології
2017
315 315 Міхалакі
В`ячеслав
Валерійович
2018 Вінницька
III фізики
2015 1361.11
~ фізики
~ математики
2016
III математика
~ інформатики
II математики
2017
III математики
~ фізики
2018
316 316 Мизюк
Ірина
Іванівна
2017 Івано-Франківська
~ біології
2014 1360.87
III біології
2015
II біології
2016
I валеологія
III біології
2017
317 317 Лесько
Владислав
Олександрович
2017 Дніпропетровська
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II інформатики
2016 1360.08
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ інформатики
2017
318 318 Блищак
Степан
Романович
2015 Львівська
I хімії
2013 1350.00
I хімії
2014
II хімії
2015
319 319 Пашко
Михайло
Олександрович
2015 Донецька
II хімії
2013 1350.00
Донецька
I хімії
2014
м. Київ
I хімії
2015
320 320 Данилюк
Володимир
Петрович
2016 Київська
II географії
2013 1350.00
I географії
2014
I географії
2015
321 321 Назар`єва
Ксенія
Миколаївна
2015 Сумська
I трудового навчання
2013 1350.00
I трудового навчання
2014
II трудового навчання
2015
322 322 Павлюк
Ярослав
Васильович
2015 м. Київ
I історії
2013 1350.00
II історії
2014
I історії
2015
323 323 Ульяніч
Михайло
Геннадійович
2016 Харківська
I математики
2013 1350.00
II математики
2014
I математики
2015
324 324 Во
Дінь
Тхань
2015 Харківська
I математики
2013 1350.00
I математики
2014
II математики
2015
325 325 Жиленко
Тарас
Максимович
2015 Харківська
II математики
2013 1350.00
I фізики
2014
I фізики
2015
326 326 Стефанів
Микола
Романович
2017 Львівська
I фізики
2014 1350.00
I фізики
2015
II фізики
2016
327 327 Сабов
Андрій
Степанович
2016 Закарпатська
I німецької мови
2014 1350.00
I німецької мови
2015
II німецької мови
2016
328 328 Юхимова
Софія
Борисівна
2016 Одеська
I французької мови
2014 1350.00
I французької мови
2015
II французької мови
2016
329 329 Шаповалова
Анастасія
Андріївна
2018 Запорізька
II української мови і літератури
2015 1350.00
I української мови і літератури
2016
I російської мови та літератури
2018
330 330 Кішкіна
Анастасія
Олегівна
2017 Донецька
I новогрецької мови та літератури
2015 1350.00
I новогрецької мови та літератури
2016
II новогрецької мови та літератури
2017
331 331 Сарапін
Роман
Вікторович
2018 Харківська
I математики
2015 1350.00
II математики
2016
I математики
2018
332 332 Чергикало
Денис
Олександрович
2017 м. Київ
II математики
2015 1350.00
~ астрономії
I математики
2016
III астрономії
III математики
2017
333 333 Смик
Марія
Сергіївна
2017 м. Київ
II астрономії
2015 1350.00
I астрономії
2016
I астрономії
2017
334 334 Романенко
Анастасія
Сергіївна
2018 м. Київ
II біології
2015 1350.00
I біології
2017
I біології
2018
335 335 Завадська
Дарина
Ігорівна
2017 м. Київ
II біології
2015 1350.00
I біології
2016
I біології
2017
336 336 Отрош
Михайло
Михайлович
2017 м. Київ
I французької мови
2015 1350.00
II французької мови
2016
I французької мови
2017
337 337 Петрусенко
Влада
Віталіївна
2019 м. Київ
III фізики
III математики
2016 1350.00
~ фізики
I математики
2017
II математики
2018
338 338 Гукало
Ольга
Володимирівна
2019 Полтавська
I хімії
2016 1350.00
II олімпіадиз хімії
2017
I хімії
2018
339 339 Носкова
Анастасія
Олегівна
2019 Сумська
II трудового навчання
2016 1350.00
Сумська
I трудового навчання (технологій)
2017
I трудового навчання (технологій)
2019
340 340 Коротка
Наталія
Олександрівна
2018 Івано-Франківська
I польської мови та літератури
2016 1350.00
I польської мови та літератури
2017
II польської мови та літератури
2018
341 341 Веремієнко
Віталій
Віталійович
2019 Черкаська
II економіки
2017 1350.00
I економіки
2018
I економіки
2019
342 342 Хелемендик
Олександра
Максимівна
2020 Запорізька
I української мови і літератури
2017 1350.00
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
343 343 Анохін
Дмитро
Олегович
2020 Харківська
I олімпіадиз хімії
2017 1350.00
I хімії
2018
II хімії
2019
344 344 Максьом
Максим
Вікторович
2020 Івано-Франківська
I олімпіадиз хімії
2017 1350.00
II хімії
2018
I хімії
2019
345 345 Депутат
Діана
Романівна
2019 Івано-Франківська
I правознавства
2017 1350.00
I правознавства
2018
II правознавства
2019
346 346 Кухар
Олександр
Михайлович
2019 Львівська
I астрономії
II фізики
2018 1350.00
I астрономії
2019
347 347 Щерба
Роксолана
Михайлівна
2015 Івано-Франківська
I біології
2013 1349.34
III біології
2014
III загальна біологія
II біології
2015
348 348 Трубінова
Людмила
Ігорівна
2020 Сумська
I мистецтвознавство
2018 1347.98
II кримськотатарська гуманітаристика
I мистецтвознавство
2019
349 349 Семенченко
Поліна
Андріївна
2020 Запорізька
~ фізики
2017 1347.88
II електроніка та приладобудування
III фізики
2018
III теоретична фізика
~ фізики
2019
350 350 Комаров
Єгор
Олегович
2014 Дніпропетровська
II фізики
2013 1342.58
Дніпропетровська
I експериментальна фізика
II фізики
2014

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.