Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
401 401 Мазанов
Максим
Володимирович
2015 Харківська
II фізики
2013 1303.32
II фізики
2014
III теоретична фізика
II фізики
2015
402 402 Тарканій
Анастасія
Михайлівна
2020 Закарпатська
II літературна творчість
2019 1303.25
I літературна творчість
2020
403 403 Зуєв
Антон
Миколайович
2015 Вінницька
III математики
2013 1300.00
II інформатики
II математики
2014
III математики
III інформатики
2015
404 404 Щерба
Максим
Юрійович
2017 Львівська
II хімії
2014 1300.00
III інформатики
2015
III інформатики
2016
II фізики
III інформатики
2017
405 405 Ленська
Катерина
Ігорівна
2017
~ хімії
2014 1300.00
III математики
II інформатики
2015
III інформатики
~ математики
2016
II інформатики
2017
406 406 Манько
Анна
Іванівна
2017 Львівська
II інформаційних технологій
2014 1300.00
II інформаційних технологій
2015
~ інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
407 407 Гаценко
Іван
Валерійович
2017 Херсонська
II історії
2014 1300.00
~ історії
2015
I історії
2016
II історії
2017
408 408 Тихомиров
Валентин
Олегович
2019 Івано-Франківська
~ економіки
2016 1300.00
I економіки
2017
I економіки
2018
III економіки
2019
409 409 Гусак
Давид
Андрійович
2020 Сумська
II фізики
2016 1300.00
м. Київ
I фізики
2017
м. Київ
II фізики
2018
м. Київ
~ фізики
2019
410 410 Бакай
Василь
Васильович
2019 м. Київ
II хімії
II математики
2016 1300.00
III олімпіадиз хімії
~ математики
2017
III хімії
2018
~ хімії
2019
411 411 Денисенко
Максим
Вадимович
2016 Миколаївська
I історії
2015 1299.50
II історія України
I історії
2016
412 412 Новак
Олександр
Сергійович
2013 Харківська
I теологія, релігієзнавство та історія релігії
I історії
2013 1296.50
413 413 Свистунов
Костянтин
Володимирович
2020 Кіровоградська
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II теоретична фізика
~ математики
2019 1287.37
~ авіа
2020
414 414 Кацімон
Тетяна
Андріївна
2019 Київська
I соціологія
2018 1287.30
I соціологія
2019
415 415 Тітаренко
Єгор
Ігорович
2021 Луганська
~ екологія
2019 1287.27
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2020
I охорона довкілля та раціональне природокористування
2021
416 416 Комашня
Михайло
Євгенович
2019 м. Київ
II хімії
2016 1286.32
III олімпіадиз хімії
2017
III хімії
2018
I хімія
2019
417 417 Устьянцева
Валентина
Дмитрівна
2017 Київська
III охорона довкілля та раціональне природокористування
II біології
2016 1286.02
II екологія
II біології
2017
418 418 Цибуляк
Владислав
Степанович
2016 Чернівецька
II географії
2013 1285.68
III географії
2014
III географії
2015
II гідрологія
III географії
2016
419 419 Ткачук
Ярослава
Олександрівна
2015 Полтавська
~ загальна біологія
~ української мови і літератури
2013 1285.22
III загальна біологія
2014
I загальна біологія
2015
420 420 Хланта
Вероніка
Романівна
2019 Закарпатська
II географії
2017 1283.42
I географії
2018
III фольклористика
III української мови і літератури
2019
421 421 Полтавський
Артем
Сергійович
2019 Херсонська
~ інформатики
2017 1277.94
II економічна теорія та історія економічної думки
~ інформатики
2018
III економічна теорія та історія економічної думки
III інформатики
2019
422 422 Лисюк
Анна
Олександрівна
2019 Волинська
~ правознавство
2017 1276.63
II правознавство
II правознавства
2018
III правознавство
~ правознавства
2019
423 423 Лагода
Віталій
Володимирович
2014 Волинська
~ агрономія
2012 1275.88
II біології
2013
II агрономія
II біології
2014
424 424 Савастру
Станіслав
Вікторович
2018 Одеська
~ фізики
2016 1275.41
II астрономії
~ фізики
2017
II астрономія та астрофізика
II астрономії
2018
425 425 Веремчук
Максим
Романович
2016 Рівненська
III математики
2013 1273.62
~ математики
2014
~ математичне моделювання
III математики
2015
II математики
~ математики
2016
426 426 Єфремов
Олександр
Миколайович
2015 Житомирська
II інформатики
2013 1269.13
II інформатики
2014
~ мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II інформатики
2015
427 427 Сергієнко
Катерина
Павлівна
2020 Кіровоградська
III правознавство
~ біології
2018 1268.62
II правознавство
~ історії
2019
II правознавство
III філософія
2020
428 428 Павлюк
Михайло
Володимирович
2016 Волинська
III фізики
2013 1267.37
III фізики
2014
III технологічні процеси та перспективні технології
II фізики
2015
~ технологічні процеси та перспективні технології
III фізики
2016
429 429 Невінчана
Наталія
Віталіївна
2016 м. Київ
I економіки
2015 1265.04
III мікроекономіка та макроекономіка
I економіки
2016
430 430 Хромець
Богдан
Вадимович
2015 м. Київ
II фізики
2013 1260.14
III фізики
2014
I математичне моделювання
III фізики
2015
431 431 Сидоренко
Олена
Юріївна
2017 Донецька
III мистецтвознавство
I російської мови та літератури
2015 1258.28
I російської мови та літератури
2017
432 432 Мельничук
Владислав
Сергійович
2018 Вінницька
III математики
2015 1257.21
III географії
2016
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ математики
2017
II науково-технічна творчість та винахідництво
~ математики
2018
433 433 Баловсяк
Олеся
Сергіївна
2013 Чернівецька
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
I економіки
2013 1255.35
434 434 Цимбаліста
Євгенія
Сергіївна
2016 Дніпропетровська
II фізики
2013 1255.13
III теоретична фізика
I фізики
2015
~ фізики
2016
435 435 Максимів
Микола
Ігорович
2020 Івано-Франківська
III біології
2018 1254.04
III селекція та генетика
II біології
2019
III селекція та генетика
2020
436 436 Мосійчук
Юрій
Леонідович
2016 Рівненська
I екології
2015 1252.79
III агрономія
I екології
2016
437 437 Баран
Іван
Миронович
2013 Чернігівська
III українська мова
2011 1252.03
I українська мова
2012
III українська мова
~ української мови і літератури
2013
438 438 Федько
Андрій
Михайлович
2016 Львівська
III хімії
2013 1250.00
II хімії
2014
I хімії
2015
III хімії
2016
439 439 Аміс
Дар`я
Костянтинівна
2016 Дніпропетровська
II російської мови і літератури
2013 1250.00
I російської мови і літератури
2014
III біології
2015
III біології
2016
440 440 Ковальова
Вікторія
Євгенівна
2017 Харківська
II фізики
2014 1250.00
II фізики
2015
II фізики
2016
III фізики
2017
441 441 Паладійчук
Іван-Любомир
Сергійович
2017 Рівненська
II географії
2014 1250.00
II географії
2015
II географії
2016
III географії
2017
442 442 Дасюк
Антон
Максимович
2016 Чернігівська
~ інформатики
~ інформаційних технологій
2014 1250.00
~ інформатики
II інформаційних технологій
2015
~ інформатики
I інформаційних технологій
2016
443 443 Новікова
Євгенія
Олександрівна
2017 Донецька
II історії
2014 1250.00
II історії
2015
III історії
2016
II історії
2017
444 444 Решетніков
Всеволод
Сергійович
2017 м. Київ
III математики
2014 1250.00
II математики
2015
II математики
2016
II математики
2017
445 445 Мазур
Марина
Олександрівна
2018 Харківська
II хімії
2015 1250.00
II хімії
2016
III олімпіадиз хімії
2017
II хімії
2018
446 446 Угнівенко
Аліна
Олександрівна
2019 Київська
II української мови і літератури
2016 1250.00
III української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
2018
II української мови і літератури
2019
447 447 Кулагіна
Єлизавета
Сергіївна
2019 Сумська
III біології
2016 1250.00
II біології
2017
I біології
2018
III біології
2019
448 448 Кузьменко
Альона
Сергіївна
2019 Чернігівська
II географії
2016 1250.00
I географії
2017
III географії
2018
III географії
2019
449 449 Шидлось
Софія
Маркіянівна
2019 Львівська
II географії
2016 1250.00
II географії
2017
II географії
2018
III географії
2019
450 450 Гаврилюк
Ярослав
Сергійович
2019 Рівненська
III географії
2016 1250.00
Рівненська
III географії
2017
Рівненська
II географії
2018
Рівненська
I географії
2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія [інструкція системи].