№ з/п
№р
ПІБ
Рік випуску із ЗШ
Регіон (область)
Всеукраїнський конкурс
Міжнародний конкурс
Рік
Сумарна оцінка
1
1
Абражевич Поліна
2017
м. Київ
III
Зоологія
(ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників )
2016
3650.00
III
Проект «Моє енергетичне рішення»
(Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2016-2017 н.р.)
I
«Біологія»
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно))
II
«Зоологія»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
2
2
Грищенко Карина
0
Полтавська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
3220.00
3
3
Курінна Олександра
0
Полтавська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Натюрморт»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
3120.00
4
4
Ніколаєнко Фатіма
0
Донецька
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
2760.00
5
5
Іщенко Евеліна Віталіївна
0
Чернівецька
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
2730.00
6
6
Чавес Гонсалес Даніела
2023
Тернопільська
~
Я і природа
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
2690.00
III
«Охорона здоров`я»
(ХІІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»)
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
7
7
Габор Мар`яна
0
Рівненська
I
«Квіткові килими»
(Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Квіткова симфонія» )
I
Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”
(Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна” )
II
«Кращий відеофільм»
(Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об`єктиві натураліста - 2016» )
2016
2650.00
8
8
Пачва Анастасія Василівна
2021
Тернопільська
~
Я і природа
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
2260.00
~
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно))
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
9
9
Цапок Дарія Вікторівна
2021
Тернопільська
~
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно))
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
2200.00
10
10
Морозова Варвара
2023
Донецька
I
Тваринний світ
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
2000.00
I
«Тваринний світ»
(ХІІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»)
2017
11
11
Романів Софія
2021
Івано-Франківська
*
«Писанки»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
*
«Великодній рушник»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
2017
2000.00
12
12
Мартинюк Уляна
0
Івано-Франківська
*
«Великодній хліб (паска)»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
*
«Писанки»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
2017
1960.00
13
13
Гладка Марина
0
Вінницька
*
«Писанки»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
*
«Великодній рушник»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
2017
1960.00
14
14
Ішкова Надія
2022
Вінницька
*
«Великодній хліб (паска)»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
*
«Великодній рушник»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
2017
1920.00
15
15
Козаренко Марія
0
Донецька
*
«Писанки»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
*
«Великодній рушник»
(Всеукраїнський родинний конкурс «Секрети великоднього хліба»)
2017
1900.00
16
16
Козуб Назар
2022
Чернівецька
II
Народознавство, краєзнавство
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
1870.00
2017
17
17
Пурій Дана
0
Рівненська
I
«Квіткові килими»
(Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Квіткова симфонія» )
I
Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”
(Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна” )
2016
1850.00
18
18
Тищук Юлія
0
Рівненська
I
«Квіткові килими»
(Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Квіткова симфонія» )
I
Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”
(Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна” )
2016
1850.00
19
19
Гуцул Іван
2024
Чернівецька
III
Охорона здоров`я
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
1850.00
II
«Охорона здоров`я»
(ХІІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»)
2017
20
20
Кушнір Валерія
2019
Чернівецька
I
«Традиційні форми сталого використання біоресурсів»
(Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»)
2017
1840.00
21
21
Аструдінов Євгеній
0
Полтавська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
22
22
Іванченко Олексій
0
Кіровоградська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
23
23
Цимбалюк Анастасія Дмитрівна
0
Полтавська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
24
24
Лісіченко Тимофій Сергійович
0
Полтавська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
25
25
Драган Анастасія
0
Житомирська
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Натюрморт»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
26
26
Козловець Софія Миколаївна
0
Житомирська
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
27
27
Криштопа Інна Олександрівна
0
Полтавська
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Позажанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1840.00
28
28
Дешко Валерія Володимирівна
0
Полтавська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1830.00
29
29
Овчарук Анастасія
0
Миколаївська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1830.00
30
30
Кармазіна Дана
0
Миколаївська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1830.00
31
31
Корогід Валерій Віталійович
0
Полтавська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1830.00
32
32
Бамбуля Софія Олександрівна
0
Донецька
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Позажанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1820.00
33
33
Скорик Олена Сергіївна
0
Черкаська
*
«Жанрове фото»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Портрет»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1820.00
34
34
Новосад Станіслав Олександрович
0
Рівненська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Натюрморт»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1820.00
35
35
Апанчук Рома
0
Рівненська
*
«Пейзаж»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1820.00
36
36
Дарій Богдана Віталіївна
0
Чернівецька
*
«Фото рослин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
*
«Фото тварин»
(Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»)
2017
1820.00
37
37
Куст Владислава
2017
Сумська
II
«Біологія»
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно))
II
«Зоологія»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
1810.00
38
38
Гедзюк Владислав
2020
Рівненська
II
Зоологія
(ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників )
2016
1800.00
II
«Зоологія»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
39
39
Кузнєцова Яна
2017
Житомирська
II
Тваринництво
(ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників )
2016
1800.00
II
«Тваринництво»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
40
40
Хмелевський Дмитро
2017
Полтавська
III
Зоологія
(ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників )
2016
1800.00
I
«Зоологія»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
41
41
Гладильников Констянтин
2017
Одеська
II
«Традиційні форми сталого використання біоресурсів»
(Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»)
2017
1800.00
42
42
Ракушев Дмитро
2020
Житомирська
III
Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії (ПДЕ)
(Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2016-2017 н.р.)
I
«Екологічно безпечні технології та прикладна екологія»
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно))
2017
1800.00
43
43
Борисов Павло Андрійович
2019
Запорізька
II
«Приз глядацьких симпатій»
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно))
III
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно))
2017
1780.00
44
44
Сухолецька Євгенія
0
Запорізька
III
Охорона здоров`я
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
1770.00
III
«Охорона здоров`я»
(ХІІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»)
2017
45
45
Бурдейний Артем
2021
Чернівецька
III
Я і природа
(ХІ Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років)
2016
1770.00
III
Проект «Моє енергетичне рішення»
(Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2016-2017 н.р.)
2017
46
46
Кручиніна Олеся
2018
Донецька
III
Зоологія
(ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників )
2016
1750.00
II
«Зоологія»
(ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників)
2017
47
47
Зеленько Анастасія
2019
Полтавська
I
«Використання рослинних і тваринних елементів в оздобленні предметів побуту, одягу і приміщень»
(Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»)
2017
1740.00
48
48
Кравченко Роман Вадимович
2019
Сумська
I
(Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 12 до 15 років включно))
I
«Неординарна творча розробка»
(XVІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт-2017» та національний етап Міжнародного конкурсу комп`ютерних проектів «INFOMATRIX-2017»)
2017
1740.00
49
49
Богдан Володимир
2019
Донецька
II
«Використання рослинних і тваринних елементів в оздобленні предметів побуту, одягу і приміщень»
(Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»)
2017
1720.00
50
50
Андрусик Валентина
2020
Донецька
II
«Використання рослинних і тваринних елементів в оздобленні предметів побуту, одягу і приміщень»
(Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання, збереження та відновлення біорізноманіття»)
2017
1720.00