Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
1 1 Нагорний
Павло
Володимирович
2018 Чернігівська
III математики
2015 4995.89
~ математика
III електроніка та приладобудування
~ астрономії
II математики
2016
II математика
~ електроніка та приладобудування
~ біологія людини
III астрономії
2017
II селекція та генетика
III економічна теорія та історія економічної думки
I фінанси, грошовий обіг і кредит
II математика
III електроніка та приладобудування
III математики
III астрономії
~ фізики
2018
2 2 Штефан
Дмитро
Ігорович
2017 Запорізька
II теоретична фізика
I фізики
2015 3672.49
I математика
II теоретична фізика
II фізики
~ математики
2016
I математика
III фізики
~ математики
2017
3 3 Луценко
Костянтин
Олександрович
2019 м. Київ
I фізики
2016 3600.00
II фізики
II інформатики
I математики
2017
II математики
II фізики
II інформатики
2018
II математики
I інформатики
2019
4 4 Мінаков
Станіслав
Сергійович
2016 Харківська
I фізики
2013 3514.35
I фізики
I інформатики
2014
III технології програмування
III фізики
I інформатики
2015
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
I інформатики
2016
5 5 Солецький
Роман
Миколайович
2017 Одеська
I астрономії
2013 3500.00
I фізики
I астрономії
2015
I астрономії
I фізики
2016
I астрономії
I фізики
2017
6 6 Авраменко
Микола
Миколайович
2017 Запорізька
I хімії
2013 3400.00
I хімії
2014
II хімії
I інформатики
2015
II хімії
II математики
2016
I олімпіадиз хімії
II інформатики
2017
7 7 Попов
Максим
Максимович
2018 Черкаська
II археологія
~ географії
2015 3278.45
I археологія
2016
II археологія
I історії
2017
I археологія
II історії
2018
8 8 Осташев
Данііл
Олександрович
2019 Харківська
III інформатики
II математики
2016 3227.19
I інформатики
II математики
2017
III математики
I інформатики
2018
I інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
I інформатики
2019
9 9 Супрун
Юлія
Олександрівна
2018 Сумська
III хімії
2015 3193.41
III математика
I економіки
~ математики
2016
~ математика
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
II економіки
2017
III мікроекономіка та макроекономіка
II математика
~ екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
III економіки
~ математики
2018
10 10 Мудрієвський
Петро
Олегович
2016 Миколаївська
~ технології програмування
2013 3140.85
III технології програмування
I інформатики
II інформаційних технологій
2014
III математики
III інформатики
I інформаційних технологій
2015
II інформатики
I інформаційних технологій
~ математики
2016
11 11 Орлова
Юлія
Володимирівна
2017 Запорізька
I біології
2014 3137.30
I селекція та генетика
II біології
2015
I селекція та генетика
I біології
~ екології
2016
II селекція та генетика
III біології
2017
12 12 Скуріхін
Роман
Володимирович
2016 Харківська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
II інформатики
2014 3057.85
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II математики
I інформатики
2015
I комп`ютерні системи та мережі
II інформатики
2016
13 13 Коваль
Ілля
Андрійович
2018 Харківська
I математики
2014 3050.00
II математики
2015
I інформатики
II математики
2016
I інформатики
2017
II математики
I інформатики
2018
14 14 Дубина
Андрій
Миколайович
2016 Черкаська
I географії
2013 3000.01
I географії
2014
I гідрологія
I географії
2015
I гідрологія
I географії
2016
15 15 Войтович
Олександр
Васильович
2019 Харківська
I фізики
I математики
2016 3000.00
I фізики
I математики
2017
I математики
2018
I математики
2019
16 16 Кролевецький
Денис
Юрійович
2016 Сумська
~ математики
2013 2903.60
III інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
~ математика
II математики
2014
II іnternet-технології та WEB дизайн
II математичне моделювання
~ математики
2015
~ мікроекономіка та макроекономіка
I мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
III математичне моделювання
~ математики
2016
17 17 Качур
Артур
Віталійович
2018 Чернівецька
~ фізики
III астрономії
2015 2851.73
II астрономія та астрофізика
III астрономії
III фізики
2016
II астрономія та астрофізика
III астрономії
III фізики
2017
II астрономія та астрофізика
III астрономії
III фізики
2018
18 18 Чередніченко
Олександр
Сергійович
2017 Запорізька
II аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2015 2835.54
II технологічні процеси та перспективні технології
II аерофізика та космічні дослідження
II астрономії
2016
I електроніка та приладобудування
II аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2017
19 19 Твардовський
Дмитро
Євгенович
2017 Одеська
~ астрономії
2014 2803.44
I астрономія та астрофізика
II астрономії
2015
I астрономія та астрофізика
II астрономії
III фізики
2016
II астрономії
III фізики
2017
20 20 Слободянюк
Денис
Олександрович
2019 Харківська
II математики
2016 2750.00
I інформатики
II математики
2017
II математики
I інформатики
2018
II математики
II інформатики
2019
21 21 Косович
Віталій
Віталійович
2017 Львівська
II географії
2014 2700.50
I географії
2015
I географії
2016
I історичне краєзнавство
II географії
2017
22 22 Рідкокаша
Іван
Павлович
2018 Харківська
I фізики
2015 2700.00
I фізики
2016
I астрономії
II фізики
2017
II астрономії
I фізики
2018
23 23 Шумаєв
Олександр
Ігорович
2016 Харківська
I фізики
2013 2682.29
I фізики
2014
I фізики
2015
I теоретична фізика
I фізики
2016
24 24 Магера
Микола
Володимирович
2013 АР Крим
III мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
~ прикладна математика
2011 2676.66
I технології програмування
II математичне моделювання
2012
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
I прикладна математика
2013
25 25 Ярега
Ганна
Зіновіївна
2015 Львівська
II історії
2013 2669.97
II правознавство
III теологія, релігієзнавство та історія релігії
II історії
2014
I правознавство
II теологія, релігієзнавство та історія релігії
III історії
2015
26 26 Король
Роман
Володимирович
2014 Волинська
III екологія
II хімії
I екології
2013 2654.53
I хімія
II хімії
I екології
2014
27 27 Ткачівський
Денис
Васильович
2016 Івано-Франківська
II німецька мова
I німецької мови
2014 2651.46
~ німецька мова
I німецької мови
2015
I німецька мова
II німецької мови
2016
28 28 Томаш
Станіслав
Миколайович
2017 Закарпатська
II фізики
2014 2643.98
II фізики
II інформатики
2015
~ електроніка та приладобудування
III фізики
I інформатики
2016
II фізики
I інформатики
2017
29 29 Козицька
Катерина
Олексіївна
2019 Одеська
II астрономії
2016 2621.56
III біології
II астрономії
2017
I аерофізика та космічні дослідження
II астрономії
~ фізики
2018
II аерофізика та космічні дослідження
III астрономії
2019
30 30 Цисін
Михайло
Володимирович
2019 м. Київ
I фізики
II математики
2017 2600.00
III математики
I астрономії
II фізики
2018
II астрономії
II фізики
2019
31 31 Клюба
Максим
Андрійович
2018 Івано-Франківська
II ветеринарія та зоотехнія
2014 2597.91
~ ветеринарія та зоотехнія
II біології
2015
I ветеринарія та зоотехнія
III біології
2016
II ветеринарія та зоотехнія
2017
II ветеринарія та зоотехнія
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
~ біології
2018
32 32 Дуденко
Ольга
Максимівна
2019 Полтавська
III української мови і літератури
2016 2597.53
II української мови і літератури
2017
II українська література
I української мови і літератури
2018
I українська література
I української мови і літератури
2019
33 33 Ніколенко
Катерина
Сергіївна
2015 Полтавська
II світова література
I німецької мови
2013 2543.62
III світова література
I німецької мови
2014
I світова література
II німецької мови
2015
34 34 Звагельський
Роман
Дмитрович
2014 АР Крим
III астрономія та астрофізика
2011 2530.74
II електроніка та приладобудування
I астрономія та астрофізика
2012
II астрономія та астрофізика
I астрономії
2013
~ астрономія та астрофізика
2014
35 35 Масалітіна
Юлія
Сергіївна
2019 Харківська
III біології
2016 2512.73
II агрономія
II біології
2017
I екологія
II біології
2018
II медицина
III біології
2019
36 36 Уланов
Віктор
Сергійович
2021 Дніпропетровська
II експериментальна фізика
II фізики
2018 2492.40
I експериментальна фізика
III фізики
2019
I експериментальна фізика
2020
37 37 Журавель
Андрій
Анатолійович
2013 Волинська
II лісознавство
I загальна біологія
2012 2459.39
I лісознавство
I загальна біологія
II біології
2013
38 38 Горобець
Андрій
Миколайович
2017 Київська
I географії
2014 2445.73
III технологічні процеси та перспективні технології
II географії
2015
~ науково-технічна творчість та винахідництво
II географії
2016
II технологічні процеси та перспективні технології
III хімія
III географії
2017
39 39 Гончар
Наталя
Олександрівна
2017 Вінницька
III біології
II екології
2015 2444.58
I загальна біологія
~ біології
III екології
2016
II загальна біологія
I біології
2017
40 40 Сокольський
Тимофій
Георгійович
2016 м. Київ
I біології
2013 2440.00
II біології
2014
II геологія, геохімія та мінералогія
I біології
2015
I біології
2016
41 41 Селіванов
Андрій
Андрійович
2014 Дніпропетровська
III математика
II інформатики
II математики
2013 2430.07
I прикладна математика
I інформатики
~ математики
2014
42 42 Румянцев
Дмитро
Володимирович
2012 Херсонська
III машинобудування
2010 2419.44
I електроніка та приладобудування
III машинобудування та робототехніка
2011
I електроніка та приладобудування
I машинобудування та робототехніка
2012
43 43 Ліщинський
Максим
Костянтинович
2019 Чернівецька
III фізики
2016 2412.43
II технологічні процеси та перспективні технології
III фізики
~ математики
2017
~ технологічні процеси та перспективні технології
II фізики
2018
II технологічні процеси та перспективні технології
II астрономії
II фізики
2019
44 44 Романус
Ярослав
Ігорович
2020 Львівська
II фізики
III математики
2017 2400.00
II математики
I фізики
2018
I математики
I фізики
2019
45 45 Мартем`янова
Маргарита
Анатоліївна
2016 Донецька
I біології
2013 2383.11
I біології
2014
I біології
2015
II біологія людини
II біології
2016
46 46 Будіченко
Владислав
Олегович
2012 Дніпропетровська
II математичне моделювання
2010 2374.80
II прикладна математика
2011
II технології програмування
I математика
2012
47 47 Здановська
Юлія
Янівна
2017 Харківська
~ фізики
2014 2350.00
м. Київ
II математики
II інформатики
2015
м. Київ
I інформатики
II математики
2016
м. Київ
I інформатики
III математики
2017
48 48 Літкін
Ілля
Юрійович
2013 Запорізька
I теоретична фізика
2012 2330.91
I інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
I астрономія та астрофізика
2013
49 49 Кириченко
Роман
Олександрович
2013 Сумська
II Соціологія
2011 2318.62
I соціологія
2012
I соціологія
II історії
2013
50 50 Видро
Роман
Олегович
2013 Харківська
II експериментальна фізика
2011 2310.09
Харківська
I експериментальна фізика
2012
Харківська
I експериментальна фізика
III фізики
2013

1 2 3 4 5 6 7



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.