Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
851 851 Середа
Альона
Олександрівна
2016 Харківська
III хімії
2013 950.00
II хімії
2014
III хімії
2015
III хімії
2016
852 852 Дейнега
Лілія
Василівна
2016 Хмельницька
II біології
2013 950.00
III біології
2014
III біології
2015
III біології
2016
853 853 Весела
Ліліана
Ігорівна
2015 Львівська
~ біології
2013 950.00
I німецької мови
2014
II німецької мови
2015
854 854 Монастирьова
Єлизавета
Владиславівна
2015 Дніпропетровська
I російської мови і літератури
2013 950.00
~ англійської мови
2014
II історії
2015
855 855 Брунова
Олександра
Вікторівна
2015 Київська
~ англійської мови
2013 950.00
Київська
II англійської мови
2014
I англійської мови
2015
856 856 Широян
Давид
Арменович
2016 Дніпропетровська
II математики
2013 950.00
III математики
2014
III математики
III інформатики
2015
857 857 Діденко
Дар`я
Вікторівна
2017 Запорізька
III української мови і літератури
2014 950.00
III української мови і літератури
2015
III української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
858 858 Сердюк
Максим
Сергійович
2016 Харківська
III фізики
2014 950.00
II фізики
2015
III фізики
III математики
2016
859 859 Польовий
Назарій
Іванович
2017 Тернопільська
II географії
2014 950.00
III географії
2015
III географії
2016
III географії
2017
860 860 Трохименко
Мирослав
Юрійович
2016 Вінницька
~ географії
2014 950.00
II економіки
2015
I економіки
2016
861 861 Воробйов
Олександр
Сергійович
2016 Полтавська
~ інформаційних технологій
2014 950.00
II інформаційних технологій
2015
I інформаційних технологій
2016
862 862 Палій
Лідія
Андріївна
2018 Івано-Франківська
III української мови і літератури
2015 950.00
III української мови і літератури
2016
III української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
2018
863 863 Аширова
Мар`ям
Анваровна
2017 Донецька
~ новогрецької мови та літератури
2015 950.00
II новогрецької мови та літератури
2016
I новогрецької мови та літератури
2017
864 864 Пономаренко
Дмитро
Сергійович
2018 Київська
II географії
2015 950.00
III географії
2016
III географії
2017
III географії
2018
865 865 Сабурова
Валерія
Русланівна
2017 Харківська
II французької мови
2015 950.00
I французької мови
2016
~ французької мови
2017
866 866 Гамєза
Ірина
Олегівна
2019 м. Київ
~ української мови і літератури
2016 950.00
м. Київ
I української мови і літератури
2018
II російської мови та літератури
2019
867 867 Житар
Роман
Віталійович
2017 м. Київ
III інформатики
II інформаційних технологій
2016 950.00
III інформатики
III інформаційних технологій
2017
868 868 Карасьова
Таїсія
Дмитрівна
2019 м. Київ
~ астрономії
2017 950.00
II астрономії
2018
I астрономії
2019
869 869 Росткович
Софія
Олегівна
2020 Івано-Франківська
~ фізики
2017 950.00
I економіки
2018
II економіки
2019
870 870 Заводник
Владислав
Олександрович
2020 м. Київ
II математики
2017 950.00
~ математики
I інформатики
2019
871 871 Івлєв
Кирило
Олександрович
2018 Донецька
III історичне краєзнавство
III філософія
2017 948.85
~ філософія
2018
872 872 Калевич
Олександр
Володимирович
2014 Вінницька
III електроніка та приладобудування
2013 948.84
I технологічні процеси та перспективні технології
2014
873 873 Мідяний
Михайло
Васильович
2011 Львівська
I німецька мова
2010 947.81
III німецька мова
2011
874 874 Хабазняк
Владислав
Костянтинович
2020 Волинська
III медицина
2018 946.31
II біології
II медицина
2019
875 875 Куций
Святослав
Андрійович
2015 Сумська
~ географії
~ історичне краєзнавство
2014 946.21
~ географії
I кліматологія та метеорологія
2015
876 876 Коблянський
Андрій
Олександрович
2019 Чернівецька
~ хімії
~ математики
2016 944.38
~ олімпіадиз хімії
~ прикладна математика
2017
III астрономії
2018
~ астрономії
~ матеріалознавство
2019
877 877 Ярмак
Даря
Миколаївна
2020 Харківська
I медицина
2020 943.61
878 878 Бутенко
Олександра
Олександрівна
2016 Рівненська
~ економіки
2014 941.75
III економіки
~ економічна теорія та історія економічної думки
2015
III економіки
III економічна теорія та історія економічної думки
2016
879 879 Гуменюк
Микола
Едуардович
2018 Чернівецька
I фізики
2015 941.05
III фізики
III експериментальна фізика
2016
880 880 Лем
Тетяна
Олександрівна
2018 Волинська
II економіки
2016 940.34
III економіки
2017
III економіки
III мікроекономіка та макроекономіка
2018
881 881 Бурзі
Анастасія
Костянтинівна
2014 Херсонська
I екології
I екологія
2014 939.40
882 882 Бронніков
Георгій
Олегович
2015 Дніпропетровська
~ інформатики
2013 938.96
~ інформатики
III безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2014
II безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
2015
883 883 Громко
Євгенія
Артурівна
2021 Кіровоградська
III української мови і літератури
2018 938.43
III української мови і літератури
2019
III валеологія
2020
884 884 Бодня
Ганна
Юріївна
2015 Донецька
III економіки
2014 938.18
м. Київ
II економіки
II мікроекономіка та макроекономіка
2015
885 885 Дюг
Соломія
Романівна
2013 Львівська
III французька мова
2012 937.31
II французької мови
II французька мова
2013
886 886 Лебідь
Дарина
Русланівна
2015 Рівненська
I правознавства
2013 936.43
~ правознавства
2014
II фольклористика
2015
887 887 Шевченко
Катерина
Геннадіївна
2017 Запорізька
I російської мови і літератури
2014 935.83
~ прикладна математика
2015
III математичне моделювання
2016
888 888 Котенко
Наталія
Вікторівна
2013 Запорізька
II російська мова
2012 935.62
~ російської мови і літератури
~ російська мова
2013
889 889 Кривка
Сабіна
Мирославівна
2015 Закарпатська
II української мови і літератури
2013 935.07
III української мови і літератури
2014
III української мови і літератури
~ українська література
2015
890 890 Велько
Катерина
Олександрівна
2020 Черкаська
III історії
2017 934.71
II історії
2018
III історії
~ археологія
2019
891 891 Вощинський
Віктор
Віталійович
2014 Івано-Франківська
~ астрономії
2013 934.50
II астрономії
II авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка
2014
892 892 Галич
Іван
Васильович
2016 Черкаська
III економіки
2014 932.57
III економіки
2015
II економіки
~ мікроекономіка та макроекономіка
2016
893 893 Маргітай
Володимир
Васильович
2020 Закарпатська
~ агрономія
2019 931.80
I агрономія
2020
894 894 Якименко
Дарина
Ігорівна
2020 Дніпропетровська
I біологія людини
2020 930.06
895 895 Вітрова
Софія
Андріївна
2017 Тернопільська
I екології
2016 929.61
III екології
III екологія
2017
896 896 Шевчук
Катерина
Василівна
2021 Житомирська
I історії
2018 929.32
III географії
2019
~ географія та ландшафтознавство
2020
897 897 Кравцев
Анатолій
Олександрович
2014 Сумська
~ математичне моделювання
2012 929.30
III педагогіка
2013
~ педагогіки і психології
III математичне моделювання
III педагогіка
2014
898 898 Єськова
Олександра
Сергіївна
2014 АР Крим
II агрономія
2012 929.27
I агрономія
2013
~ агрономія
2014
899 899 Лівочка
Анастасія
Павлівна
2017 Львівська
~ науково-технічна творчість та винахідництво
2015 928.87
II науково-технічна творчість та винахідництво
2016
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2017
900 900 Сухина
Марина
Сергіївна
2020 Черкаська
III зоологія, ботаніка
2019 927.69
Черкаська
II ботаніка
~ психологія
2020

10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.