Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Майбутнє України
Юніор Дослідник

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) МАН Олімпіада Рік Сумарна оцінка
851 851 Паркулаб
Михайло
Володимирович
2015 Харківська
I хімія
III хімії
2015 975.24
852 852 Ольховська
Анастасія
Ігорівна
2018 Полтавська
~ матеріалознавство
~ біології
2017 974.84
I технологічні процеси та перспективні технології
III біології
2018
853 853 Рибчинська
Юлія
Віталіївна
2017 Чернівецька
~ української мови і літератури
2014 974.74
III українська мова
2015
II українська мова
2016
I українська мова
2017
854 854 Погасій
Наталія
Едуардівна
2013 Дніпропетровська
I науково-технічна творчість та винахідництво
2012 973.96
II науково-технічна творчість та винахідництво
2013
855 855 Чорна
Валерія
Миколаївна
2019 Кіровоградська
~ фізики
2017 973.71
~ теоретична фізика
III географії
2018
III інформаційно-телекомунікаційні системи та технології
~ експериментальна фізика
~ фізики
2019
856 856 Назаркевич
Ганна
Ярославівна
2015 Львівська
III математики
2013 972.46
III прикладна математика
2014
III математичне моделювання
III математики
2015
857 857 Комар
Владислав
Віталійович
2015 Волинська
~ фізики
2013 972.08
II теоретична фізика
~ астрономії
2014
III теоретична фізика
III астрономії
2015
858 858 Мельник
Катерина
Миколаївна
2019 Кіровоградська
~ мікроекономіка та макроекономіка
2018 971.62
I економічна теорія та історія економічної думки
2019
859 859 Росоха
Крістіна
Вікторівна
2015 Київська
II історії
2013 970.14
III історії
2014
III історичне краєзнавство
III історії
2015
860 860 Бондаренко
Ірина
Дмитрівна
2021 Харківська
I французька мова
2021 969.66
861 861 Давиденко
Олексій
Анатолійович
2016 м. Київ
I безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
II англійської мови
2016 968.48
862 862 Кондрашов
Ігор
Олександрович
2016 Волинська
III фізики
2013 965.77
III фізики
2014
~ фізики
2015
II теоретична фізика
III астрономії
2016
863 863 Гопанчук
Катерина
Михайлівна
2013 Харківська
III фольклористика
2012 965.70
I фольклористика
2013
864 864 Крижик
Софія
Дмитрівна
2022 Волинська
II польська мова
2020 965.62
I польська мова
2021
865 865 Рамазанова
Діана
Маджидівна
2013 Сумська
~ українська мова
I медицина
III екології
2013 965.19
866 866 Петрушенко
Едуард
Сергійович
2018 Сумська
~ гідрологія
2016 964.67
II гідрологія
2017
I гідрологія
2018
867 867 Колесник
Андрій
Андрійович
2019 Хмельницька
~ історії
2017 964.13
III історії
2018
II історичне краєзнавство
II історії
2019
868 868 Олексюк
Любомир
Васильович
2021 Івано -Франківська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2020 961.00
Івано-Франківська
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2021
869 869 Радик
Катерина
Романівна
2018 Донецька
I мистецтвознавство
2016 960.37
I мистецтвознавство
2017
870 870 Анцибора
Єлизавета
Віталіївна
2020 м. Київ
I мистецтвознавство
2019 958.79
871 871 Мітнічук
Богдан
Олександрович
2018 Житомирська
III філософія
2017 958.61
I мікроекономіка та макроекономіка
III соціологія
2018
872 872 Марущак
Анастасія
Русланівна
2016 Волинська
I журналістика
2015 955.66
I журналістика
2016
873 873 Краснокутська
Софія
Юріївна
2019 Харківська
II мікроекономіка та макроекономіка
2017 955.55
III економічна теорія та історія економічної думки
2018
III мікроекономіка та макроекономіка
2019
874 874 Лучка
Юрій
Володимирович
2019 Тернопільська
I матеріалознавство
2017 955.48
III матеріалознавство
2018
III екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2019
875 875 Риженко
Тетяна
Григорівна
2017 Чернігівська
II екологія
2016 954.27
III історичне краєзнавство
2017
876 876 Євсюгов
Євген
Ігорович
2014 Львівська
III інформатики
2013 953.62
I іnternet-технології та WEB дизайн
2014
877 877 Свідерська
Яна
Юріївна
2018 Черкаська
III зарубіжна література
2017 952.74
I зарубіжна література
III прикладна математика
2018
878 878 Горшеніна
Євгенія
Олександрівна
2013 Сумська
III кліматологія та метеорологія
2012 951.10
I кліматологія та метеорологія
2013
879 879 Чертова
Дарія
Сергіївна
2018 Вінницька
III географії
2016 951.01
III географії
2017
III географія та ландшафтознавство
II географії
2018
880 880 Жигайло
Дем`ян
Сергійович
2015 Одеська
III фольклористика
2014 950.25
I фольклористика
III історії
2015
881 881 Середа
Альона
Олександрівна
2016 Харківська
III хімії
2013 950.00
II хімії
2014
III хімії
2015
III хімії
2016
882 882 Дейнега
Лілія
Василівна
2016 Хмельницька
II біології
2013 950.00
III біології
2014
III біології
2015
III біології
2016
883 883 Весела
Ліліана
Ігорівна
2015 Львівська
~ біології
2013 950.00
I німецької мови
2014
II німецької мови
2015
884 884 Монастирьова
Єлизавета
Владиславівна
2015 Дніпропетровська
I російської мови і літератури
2013 950.00
~ англійської мови
2014
II історії
2015
885 885 Брунова
Олександра
Вікторівна
2015 Київська
~ англійської мови
2013 950.00
Київська
II англійської мови
2014
I англійської мови
2015
886 886 Широян
Давид
Арменович
2016 Дніпропетровська
II математики
2013 950.00
III математики
2014
III математики
III інформатики
2015
887 887 Діденко
Дар`я
Вікторівна
2017 Запорізька
III української мови і літератури
2014 950.00
III української мови і літератури
2015
III української мови і літератури
2016
II української мови і літератури
2017
888 888 Сердюк
Максим
Сергійович
2016 Харківська
III фізики
2014 950.00
II фізики
2015
III фізики
III математики
2016
889 889 Польовий
Назарій
Іванович
2017 Тернопільська
II географії
2014 950.00
III географії
2015
III географії
2016
III географії
2017
890 890 Трохименко
Мирослав
Юрійович
2016 Вінницька
~ географії
2014 950.00
II економіки
2015
I економіки
2016
891 891 Воробйов
Олександр
Сергійович
2016 Полтавська
~ інформаційних технологій
2014 950.00
II інформаційних технологій
2015
I інформаційних технологій
2016
892 892 Палій
Лідія
Андріївна
2018 Івано-Франківська
III української мови і літератури
2015 950.00
III української мови і літератури
2016
III української мови і літератури
2017
II української мови і літератури
2018
893 893 Аширова
Мар`ям
Анваровна
2017 Донецька
~ новогрецької мови та літератури
2015 950.00
II новогрецької мови та літератури
2016
I новогрецької мови та літератури
2017
894 894 Пономаренко
Дмитро
Сергійович
2018 Київська
II географії
2015 950.00
III географії
2016
III географії
2017
III географії
2018
895 895 Сабурова
Валерія
Русланівна
2017 Харківська
II французької мови
2015 950.00
I французької мови
2016
~ французької мови
2017
896 896 Гамєза
Ірина
Олегівна
2019 м. Київ
~ української мови і літератури
2016 950.00
м. Київ
I української мови і літератури
2018
II російської мови та літератури
2019
897 897 Житар
Роман
Віталійович
2017 м. Київ
III інформатики
II інформаційних технологій
2016 950.00
III інформатики
III інформаційних технологій
2017
898 898 Карасьова
Таїсія
Дмитрівна
2019 м. Київ
~ астрономії
2017 950.00
II астрономії
2018
I астрономії
2019
899 899 Росткович
Софія
Олегівна
2020 Івано-Франківська
~ фізики
2017 950.00
I економіки
2018
II економіки
2019
900 900 Заводник
Владислав
Олександрович
2020 м. Київ
II математики
2017 950.00
м. Київ
~ математики
I інформатики
2019

10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.