Очистити все
 Рік закінчення   навчального закладу:
 Рік події:

 Рейтинг по змаганням:
МАН
Олімпіада
Юніор Дослідник
Майбутне України

 Оцінювання по рокам:
   –––   

 Навчальний заклад:

Переможці та учасники

з/п №р ПІБ
Рік випуску із ЗШ Регіон (область) Олімпіада МАН Рік Сумарна оцінка
351 351 Носкова
Анастасія
Олегівна
2019 Сумська
II трудового навчання
2016 1350.00
Сумська
I трудового навчання (технологій)
2017
I трудового навчання (технологій)
2019
352 352 Коротка
Наталія
Олександрівна
2018 Івано-Франківська
I польської мови та літератури
2016 1350.00
I польської мови та літератури
2017
II польської мови та літератури
2018
353 353 Веремієнко
Віталій
Віталійович
2019 Черкаська
II економіки
2017 1350.00
I економіки
2018
I економіки
2019
354 354 Хелемендик
Олександра
Максимівна
2020 Запорізька
I української мови і літератури
2017 1350.00
II української мови і літератури
2018
I української мови і літератури
2019
355 355 Анохін
Дмитро
Олегович
2020 Харківська
I олімпіадиз хімії
2017 1350.00
I хімії
2018
II хімії
2019
356 356 Максьом
Максим
Вікторович
2020 Івано-Франківська
I олімпіадиз хімії
2017 1350.00
II хімії
2018
I хімії
2019
357 357 Депутат
Діана
Романівна
2019 Івано-Франківська
I правознавства
2017 1350.00
I правознавства
2018
II правознавства
2019
358 358 Кухар
Олександр
Михайлович
2019 Львівська
I астрономії
II фізики
2018 1350.00
I астрономії
2019
359 359 Щерба
Роксолана
Михайлівна
2015 Івано-Франківська
I біології
2013 1349.34
III біології
2014
II біології
III загальна біологія
2015
360 360 Комаров
Єгор
Олегович
2014 Дніпропетровська
II фізики
2013 1342.58
II фізики
I експериментальна фізика
2014
361 361 Захарук
Лідія
Ярославівна
2014 Чернівецька
II теоретична фізика
2012 1340.26
~ математики
II експериментальна фізика
2013
II англійської мови
III експериментальна фізика
2014
362 362 Репетило
Ірина
Ігорівна
2013 Івано-Франківська
I біології
I екології
II медицина
2013 1337.84
363 363 Килівник
Євген
Олегович
2018 Запорізька
~ астрономії
~ фізики
2016 1334.72
III астрономії
~ фізики
III матеріалознавство
2017
II астрономії
III матеріалознавство
2018
364 364 Громик
Владислав
Сергійович
2017 Чернівецька
~ географії
2014 1329.49
I географії
2015
II географії
2016
I гідрологія
2017
365 365 Іванчук
Владислав
Юрійович
2016 Волинська
I економіки
2015 1325.21
II економіки
I мікроекономіка та макроекономіка
2016
366 366 Капелюха
Анна
Олексіївна
2017 Чернігівська
II зоологія, ботаніка
2015 1324.78
III хімії
III екології
II хімія
2016
367 367 Терентьєв
Максим
Андрійович
2018 Херсонська
III науково-технічна творчість та винахідництво
2016 1324.66
Дніпропетровська
~ фізики
II науково-технічна творчість та винахідництво
2017
Херсонська
I науково-технічна творчість та винахідництво
2018
368 368 Некипелова
Валерія
Володимирівна
2019 Миколаївська
~ української мови і літератури
2016 1323.33
III української мови і літератури
2017
~ української мови і літератури
I журналістика
2018
~ української мови і літератури
II журналістика
2019
369 369 Комарова
Марина
Андріївна
2018 Київська
III російська література
2015 1320.36
II російська мова
2016
II російська мова
2017
II російська мова
2018
370 370 Шевцов
Андрій
Вікторович
2019 Дніпропетровська
I інформаційних технологій
2018 1319.23
I інформаційних технологій
II інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту
2019
371 371 Пирогова
Валерія
Вячеславівна
2015 Одеська
II хімії
I хімія
2014 1315.67
II хімії
2015
372 372 Михайлюк
Дмитро
Олександрович
2022 Київська
II хімії
2018 1313.70
III хімії
II хімія
2019
II екологія
2020
373 373 Франчук
Орест
Ігорович
2011 Тернопільська
I історичне краєзнавство
I мистецтвознавство
2011 1313.08
374 374 Тезбір
Роксолана
Володимирівна
2015 Львівська
~ української мови і літератури
2013 1312.56
I української мови і літератури
2014
I української мови і літератури
III німецька мова
2015
375 375 Величко
Ірина
Євгенівна
2020 Дніпропетровська
II фізики
II експериментальна фізика
2017 1310.10
II фізики
III теоретична фізика
2018
~ астрономії
2019
376 376 Гордейчик
Арсеній
Євгенійович
2015 м. Київ
II біології
2014 1307.88
II біології
I валеологія
2015
377 377 Меланіч
Геннадій
Анатолійович
2018 Дніпропетровська
~ фізики
2016 1306.38
III астрономії
III фізики
2017
III астрономії
III фізики
II теоретична фізика
2018
378 378 Пуляєва
Анна
Павлівна
2016 Кіровоградська
III теоретична фізика
2014 1304.80
~ математики
~ теоретична фізика
2015
I екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
III теоретична фізика
2016
379 379 Котов
Денис
Олегович
2013 Запорізька
III машинобудування та робототехніка
2011 1303.32
II електроніка та приладобудування
2012
II екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2013
380 380 Мазанов
Максим
Володимирович
2015 Харківська
II фізики
2013 1303.32
II фізики
2014
II фізики
III теоретична фізика
2015
381 381 Тарканій
Анастасія
Михайлівна
2020 Закарпатська
II літературна творчість
2019 1303.25
I літературна творчість
2020
382 382 Зуєв
Антон
Миколайович
2015 Вінницька
III математики
2013 1300.00
II інформатики
II математики
2014
III математики
III інформатики
2015
383 383 Щерба
Максим
Юрійович
2017 Львівська
II хімії
2014 1300.00
III інформатики
2015
III інформатики
2016
II фізики
III інформатики
2017
384 384 Ленська
Катерина
Ігорівна
2017
~ хімії
2014 1300.00
III математики
II інформатики
2015
III інформатики
~ математики
2016
II інформатики
2017
385 385 Манько
Анна
Іванівна
2017 Львівська
II інформаційних технологій
2014 1300.00
II інформаційних технологій
2015
~ інформаційних технологій
2016
I інформаційних технологій
2017
386 386 Гаценко
Іван
Валерійович
2017 Херсонська
II історії
2014 1300.00
~ історії
2015
I історії
2016
II історії
2017
387 387 Тихомиров
Валентин
Олегович
2019 Івано-Франківська
~ економіки
2016 1300.00
I економіки
2017
I економіки
2018
III економіки
2019
388 388 Гусак
Давид
Андрійович
2020 Сумська
II фізики
2016 1300.00
м. Київ
I фізики
2017
м. Київ
II фізики
2018
м. Київ
~ фізики
2019
389 389 Бакай
Василь
Васильович
2019 м. Київ
II хімії
II математики
2016 1300.00
III олімпіадиз хімії
~ математики
2017
III хімії
2018
~ хімії
2019
390 390 Денисенко
Максим
Вадимович
2016 Миколаївська
I історії
2015 1299.50
I історії
II історія України
2016
391 391 Новак
Олександр
Сергійович
2013 Харківська
I історії
I теологія, релігієзнавство та історія релігії
2013 1296.50
392 392 Свистунов
Костянтин
Володимирович
2020 Кіровоградська
~ математики
II мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
II теоретична фізика
2019 1287.37
~ авіа
2020
393 393 Кацімон
Тетяна
Андріївна
2019 Київська
I соціологія
2018 1287.30
I соціологія
2019
394 394 Комашня
Михайло
Євгенович
2019 м. Київ
II хімії
2016 1286.32
III олімпіадиз хімії
2017
III хімії
2018
I хімія
2019
395 395 Устьянцева
Валентина
Дмитрівна
2017 Київська
II біології
III охорона довкілля та раціональне природокористування
2016 1286.02
II біології
II екологія
2017
396 396 Цибуляк
Владислав
Степанович
2016 Чернівецька
II географії
2013 1285.68
III географії
2014
III географії
2015
III географії
II гідрологія
2016
397 397 Ткачук
Ярослава
Олександрівна
2015 Полтавська
~ української мови і літератури
~ загальна біологія
2013 1285.22
III загальна біологія
2014
I загальна біологія
2015
398 398 Хланта
Вероніка
Романівна
2019 Закарпатська
II географії
2017 1283.42
I географії
2018
III української мови і літератури
III фольклористика
2019
399 399 Полтавський
Артем
Сергійович
2019 Херсонська
~ інформатики
2017 1277.94
~ інформатики
II економічна теорія та історія економічної думки
2018
III інформатики
III економічна теорія та історія економічної думки
2019
400 400 Лисюк
Анна
Олександрівна
2019 Волинська
~ правознавство
2017 1276.63
Волинська
II правознавства
II правознавство
2018
Волинська
~ правознавства
III правознавство
2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14



© Мала академія наук України. Система "Національний рейтинг". Дослідницька версія.